Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

10 listopad 2014, Urząd Miasta Chojnów, Wszystkich komentarzy: 17
Sprostowanie Urzędu Miejskiego do informacji zamieszczonej w zakładce wybory.chojnow.pl
Urząd Miejski w Chojnowie prosi o sprostowanie informacji zamieszczonej na portalu chojnow.pl w zakładce wybory.chojnow.pl.
10 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki ponownie ruszają do boju. Mecz ligowy już jutro!
Po wczorajszym meczu ligowym Czarni Rokitki nie mają wiele czasu na regenerację. Runda bowiem zbliża się ku końcowi, a terminy rozgrywek gonią. Już jutro podopieczni Mirosława Dragana o godzinie 13:00 rozegrają kolejne spotkanie w klasie okręgowej. Rywalem będzie Stal Chocianów, z którą podczas przygotowań do sezonu Czarni gładko wygrali. Nasi jutrzejsi rywale obecnie plasują się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Ekipa z Chocianowa do tej pory zdołała pięciokrotnie zwyciężyć, trzykrotnie zremisować oraz zaliczyła cztery porażki.
10 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 11
Zebrano ponad 10 tys. zł podczas Charytatywnego Turnieju Bokserskiego na rzecz Oliwiera Rynkala
Druga charytatywna gala bokserska w tym roku przeszła do historii. W kwietniu nasi bokserzy postanowili wspomóc Blankę Kuliniak borykającą się z problemami zdrowotnymi. Podczas pierwszej tego typu imprezy sportowej udało się zebrać ponad siedem tysięcy złotych, wczoraj wynik przeszedł oczekiwania samych organizatorów - otóż zebrano ponad dziesięć tysięcy złotych. Wszystko to dla małego Oliwiera Rynkala, który potrzebuje nadal naszej pomocy.
10 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego zainaugurowali obchody Święta Niepodległości

Wzorem lat ubiegłych, obchody Święta Niepodległości zainaugurowali uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Chojnowie W czwartek, 6 listopada w Bibliotece Miejskiej odbył się koncert zadedykowany tym, którzy niegdyś walczyli o wolność.


09 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 6
Porażka Chojnowianki w Żarowie. Biało niebiescy ponownie na końcu tabeli.

KS Chojnowianka, w meczu wyjazdowym, walczyła dziś o punkty w Żarowie. Lokalni Zjednoczeni liczyli na to, że łatwo uda im się zebrać komplet punktów. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:30, a nie jak informowaliśmy wcześniej o 11:00.
09 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sparta Grębocice wywiozła trzy punkty z Rokitek. Czarni zmarnowali szanse na "fotel" wicelidera

O godzinie 13:00 rozpoczęły się zmagania okręgówki z udziałem Czarnych Rokitki. Ekipa z naszej gminy rywalizowała z Spartą Grębocice. Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane, a sama gra toczyła się w środku pola. Stawką tego meczu był fotel wicelidera obecnej klasy rozgrywkowej dla Czarnych. Mirosław Dragan nie ryzykowała jednak ustawiając drużynę do dzisiejszego spotkania. Sparta Grębocice w ostatnich tygodniach spisywała się wyśmienicie ogrywając m.in Górnika Złotoryję 4:1.

10 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wójt podpisał umowę na realizację inwestycji w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich
W piątek, 7 listopada w Domu Schrama odbyło się uroczyste podpisanie umowy na realizację zadania „Budowa rurociągu kanalizacji sanitarnej z Zamienic na oczyszczalnie ścieków w Goliszowie”. Dzięki umowie, podpisanej przez Wójta Gminy Chojnów Mieczysława Kasprzaka z Samorządem Województwa Dolnośląskiego na ten cel udało się pozyskać 2,3 mln złotych, co stanowi 75% wartości inwestycji.
08 listopad 2014, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Obóz Naukowy, czyli Gimnazjum nr 1 pracuje i bawi się na maxa (foto+video)

Kolejny Obóz Naukowy Jedynki za nami. Przez cztery dni Szklarska Poręba gościła 112 gimnazjalistów, głównie pierwszoklasistów. Były to cztery dni ciężkiej pracy naukowej, turystyki i szalonej zabawy. W programie obozu znalazły się zajęcia z fizyki, biologii, geografii, śpiewu, języka polskiego i języków obcych. Nie obyło się też bez zajęć integracyjnych z pedagogiem szkolnym. Każdy blok zajęć teoretycznych został zewaluowany podczas zajęć praktycznych.


07 listopad 2014, UM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 5
Sprostowanie Urzędu Miejskiego do materiału "Sytuacja bokserów nie zmieniła się"

Urząd Miejski w Chojnowie w kwestii materiału filmowego opublikowanego na portalu chojnów.pl w dniu 06.11.2014r. informuje, że klub Champion Chojnów Powiat Legnicki korzystał z pomocy finansowej miasta Chojnowa i otrzymał dotacjez budżetu miasta na prowadzenie działalności.

07 listopad 2014, Elżbieta Borysewicz , Wszystkich komentarzy: 10
Sprostowanie do materiału  "Sytuacja bokserów nie zmieniła się."

Pani Elżbieta Borysewicz- dyrektor SP nr 4 w Chojnowie zwróciła się z prośbą o umieszczenie sprostowania do artykułu Pana Arkadiusza Lewandowskiego "Sytuacja bokserów nie zmieniła się. Sprostowanie Urzędu Miejskiego mija się z prawdą."

07 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XLV Sesja Rady Miejskiej miasta Chojnowa (video)W dniu 23 października 2014 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbyła się sesja Rady Miejskiej Chojnowa. W dalszej części zapis video całej sesji. Zapraszamy do obejrzenia.
07 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 11
Kolejny sukces chojnowianina. Łukasz Sypień gościem VIP na Gali MTV EMA 2014 w Glasgow

Łukasz Sypień znalazł się w gronie trzech zwycięzców konkursu zorganizowanego przez ogólnopolski portal afterparty.pl. Do wygrania były 3 podwójne zaproszenia na galę MTV EMA 2014, która odbędzie się 9 listopada w Glasgow. Nagroda obejmuje przelot w obie strony, zakwaterowanie, opiekę na miejscu, wstęp na czerwony dywan imprezy, wejście na galę oraz afterparty.

07 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Charytatywny Turniej Bokserski w Chojnowie. Niedziela, godzina 16:00. Zapraszamy!
Cała niedziela będzie obfitowała w wydarzenia sportowe. Już o 11:00 na murawie pojawią się piłkarze Chojnowianki, dwie godziny później w Rokitkach odbędzie się mecz Czarnych. Na tym jednak nie koniec, nie tylko piłka nożna będzie brylować. Otóż do Chojnowa przyjadą bokserzy z Czech, Ukrainy oraz jedni z najlepszych w Polsce. Nie zabraknie oczywiście podopiecznych Arkadiusza Lewandowskiego, którzy znakomicie prezentują się na arenie zarówno krajowej, jak i międzynarodowej.
08 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Walka o fotel wicelidera okręgówki już w najbliższą niedzielę. Zapowiedź meczu
Tuż po zakończeniu spotkania biało niebieskich na murawie w Rokitkach lokalna ekipa Czarnych zmierzy się z Spartą Grębocice. Niedzielny rywal naszych zajmuje szóstą lokatę w tabeli osiągając bardzo dobre rezultaty. Mecz będzie na pewno trudnym sprawdzianem dla podopiecznych Mirosława Dragana, który jak zwykle dobrze przygotuje się do tego spotkania.
07 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Czy Chojnowianka przełamie fatalną passę i odbije się od dna? Zapowiedź meczu.
W niedzielne popołudnie na murawie pojawią się podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, którzy, już w mocniejszym składzie, zmierzą się z Zjednoczonymi Żarów. Spotkanie wyjazdowe rozpocznie się o godzinie 11:00. Zatem wszyscy kibice już z rana będę mieli możliwość wybrania się na mecz, w którym liczymy na punkty ligowe. Po ostatniej porażce z BKS`em Bolesławiec morale naszej drużyny nieco spadło. Trzymamy jednak kciuki za biało niebieskich, którzy w tym sezonie pokazali, że w spotkaniach wyjazdowych radzą sobie sporo lepiej niż na własnym terenie.
Sklep Bigform