Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

14 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O PÓŁNOCY ROZPOCZNIE SIĘ CISZA WYBORCZA
Piątek jest ostatnim dniem kampanii wyborczej. O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do końca głosowania, czyli do niedzieli do godziny 21.00.W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz wybranych kandydatów.
14 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka powalczy o kolejne zwycięstwo. Jutro zagramy z Włókniarzem Mirsk.
Bardzo ważny sprawdzian czeka piłkarzy Ireneusza Chrzanowskiego. Chojnowianka w sobotę o godzinie 15:00 zmierzy się z Włókniarzem Mirsk. Nasz rywal nie spisuje się za dobrze w tegorocznych rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej. Goście, którzy pojawią się na murawie w Chojnowie zajmują obecnie trzynastą pozycję w tabeli. Ich statystyki nie są imponujące, bowiem ekipa z Mirska przegrywała dziesięciokrotnie, jeden raz zremisowała i zaliczyła trzy zwycięstwa.
18 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapisy na II Chojnowski Miting Pływacki

Trwają zapisy na II Chojnowski Miting Pływacki pod Patronatem Burmistrza Chojnowa, który odbędzie się w najbliższą sobotę (22 listopada).

14 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki - Orla Wąsosz. Mecz na szcycie już w najbliższą niedzielę!
Już w najbliższą niedzielę na murawie pojawią się podopieczni Mirosława Dragana. Czarni Rokitki rozegrają jeden z najtrudniejszych spotkań ligowych. Rywalem będzie wicelider klasy okręgowej – Orla Wąsosz. Nasz niedzielny oponent spisuje się wyśmienicie w obecnej rundzie. Ekipa z Wąsosza zebrała do tej pory 28 punktów, z czego zaliczyła osiem zwycięstw, cztery remisy przegrywając zaledwie jeden raz.
14 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 3
LIII.2014 sesja Rady Gminy Chojnów (video)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video z ostatniej w VI kadencji sesji Rady Gminy Chojnów.

13 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Zakończyliśmy ankietę dotyczącą frekwencji wyborczej

Wczoraj zakończyliśmy drugą ankietę dotyczącą uczestnictwa w wyborach samorządowych. Jak wynika z deklaracji internautów, frekwencja wyborcza będzie wyższa niż pokazywała to ankieta przeprowadzona wcześniej.

13 listopad 2014, Ewelina Karpiak, Wszystkich komentarzy: 3
Z żołnierskim pozdrowieniem

Zbliżając się do obchodów bardzo ważnego dla wszystkich Polaków święta – Dnia Odzyskania Niepodległości, do Szkoły Podstawowej w Budziwojowie został zaproszony pan Damian Budz z Jednostki Wojskowej w Świętoszowie.

13 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs "Wiedza o Polsce i Europie" rozstrzygnięty

W środę nagrodzono laureatów konkursu „Wiedza o Polsce i Europie”, który odbył się pod patronatem Kazimierza M. Ujazdowskiego - Posła do Parlamentu Europejskiego. W konkursie wzięło udział 30 uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

13 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Zapraszamy Państwa na charytatywny Bieg Rodzinny dla Marka Smolenia. Liczymy na Was!
Już w najbliższy piątek o godzinie 17:00 odbędzie się Bieg Rodzinny dla Marka Smolenia. Będzie to impreza charytatywna podczas której prowadzona będzie kwesta do puszek na rzecz poszkodowanego w wypadku chojnowianina. Stan pana Marka nie poprawia się, potrzebna jest ciągła rehabilitacja, która może przynieść poprawę zdrowia.
12 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Strzelanina w Chojnowie We wtorek, około godz. 22.00 na jednej z chojnowskich ulic znaleziono mężczyznę z raną postrzałową. Ranny trafił do legnickiego szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia legnicka policja i prokuratura. Z uwagi na dobro śledztwa, na chwilę obecną organy ścigania nie udzielają szczegółowych informacji.
12 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 53
Miejskie obchody Święta Niepodległości

11 listopada 1918 r., po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. Jak co roku, władze miasta, gminy oraz mieszkańcy nadali temu dniu szczególnego wymiaru. Wzorem lat ubiegłych, obchody Święta Niepodległości składały się z trzech części- uroczystego złożenia kwiatów pod obeliskiem, mszy świętej w Intencji Ojczyzny oraz koncertu okolicznościowego w Domu Schrama.

12 listopad 2014, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Depresja - smutek, który przeszkadza normalnie żyć. Żywienie ma wpływ na jej leczenie.

WHO alarmuje o liczbie chorych na depresję. Szacuje się, że coraz więcej ludzi zmaga się z jej objawami. Depresja dotyczy częściej kobiet niż mężczyzn, a najwięcej zachorowań dotyczy ludzi w wieku 15-30 lat. Choroba kojarzy się głównie z obniżonym nastrojem, chwilowym brakiem energii, ale w rzeczywistości to skomplikowane schorzenie o wielu podłożach. Wymaga pomocy psychiatry, terapeuty, zmiany diety i świadomości pacjenta o groźnych dla zdrowia i życia skutkach tej choroby.

12 listopad 2014, Adam Piróg , Wszystkich komentarzy: 0
Kolejka Gminnej Ligi Piłki Siatkowej za nami!

W ubiegłą sobotę, na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Krzywej, rozpoczęły się rozgrywki XIII edycji Gminnej Ligi Piłki Siatkowej, organizowanej przez Zrzeszenie LZS na zlecenie Urzędu Gminy Chojnów.

11 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Grad żółtych, jedna czerwona kartka i podział punktów w meczu z udziałem Czarnych Rokitki
Czarni Rokitki dziś o 13:00 rozpoczęli walkę o kolejne punkty ligowe. Rywalem była Stal Chocianów. Mecz odbył się na wyjeździe, jednak sami zawodnicy nie odczuli braku kibiców. Spotkanie rozpoczęło się bardzo spokojnie i nic nie wskazywało na to, że będzie tak emocjonujące. Obie drużyny skupiły się na grze w środku pola. Brakowało klarownych sytuacji podbramkowych.
11 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Dzień Niepodległości w oczach Gimnazjum nr 1
W ubiegłym tygodniu, w związku z nadchodzącym Dniem Niepodległości, gimnazjaliści z popularnej jedynki odbyli apel podczas którego poruszono tematykę dnia dzisiejszego. Już na jego początku przypomniano wszystkim o fakcie, że Polska odzyskała wolność 96 lat temu. Młodzi uczniowie odśpiewali Hymn Narodowy oraz inne pieśni patriotyczne. Wszystko odbywało się w odpowiedniej dla tego dnia oprawie zarówno muzycznej, jak i wizualnej.
Sklep Bigform