Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

21 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z przeglądem konserwacyjnym i rewizją wewnętrzną stałych zbiorników na obiekcie hydroforni przy ul. Sikorskiego nastąpią na ulicach: Kilińskiego, Sikorskiego, Łokietka i Maczka spadki ciśnienia wody i przerwy w dostawie wody w dniach 22.11.2014-24.11.2014

21 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Pani Aniela Majka obchodziła dziś 100 urodziny!
Pani Aniela Majka, pensjonariuszka Niebieskiego Parasola obchodziła w dniu dzisiejszym setne urodziny. Na tą niezwykle ważną dla samej solenizantki uroczystość przybyła jej cała rodzina: córka, Ewa, wnuki: Dorota i Grzegorz oraz prawnuczki: Majka oraz Izabela. Pani Aniela Majka jest mieszkanką Chojnowa, urodziła się 22 listopada 1914 roku. Zatem oficjalnie dzień setnych urodzin datowany jest na jutro, ale z uwagi na pozostałe okoliczności, pani Aniela świętowała już dziś.
21 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki w niedzielę rywalizować będą o trzecią lokatę na koniec rundy jesiennej.
W niedzielę na murawie zameldują się podopieczni Mirosława Dragana, którzy rywalizować będą z Kuźnią Jawor. Sytuacja w Okręgówce jest bardzo napięta. Czarni zajmują obecnie szóstą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Mamy sporą szansę zakończyć rundę jesienną na trzeciej lokacie. Wszystko zależy od wyników spotkań, które rozegrane zostaną w najbliższy weekend.
21 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Piłkarska wiosna rozpocznie się już jutro. Chojnowianka Chojnów - Widawa Bierutów - zapowiedź
Informacja, którą podawaliśmy niedawno na portalu, dotycząca możliwego przedłużenia sezonu piłkarskiego stała się faktem. Otóż już jutro KS Chojnowianka, pomimo rozegrania ostatniego meczu rundy jesiennej, pojawi się na murawie. Okręgowy Związek Piłki Nożnej zadecydował, że pierwsze spotkanie z wiosny przeniesione zostanie na jesień.
20 listopad 2014, Maria Lis i Bogusława Kruk , Wszystkich komentarzy: 0
W „TRÓJCE” SIĘ DZIEJE …

30 października klasa IIIa była w Legnicy na spektaklu „Niekończąca się opowieść”. Zachwycone dzieci obejrzały historię krainy Fantazjany i śmiały się z baśniowych stworów. Przeżyliśmy trochę radości, trochę smutku, trochę strachu i szczęśliwi wróciliśmy do domu.

20 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowscy przedstawiciele w radzie powiatu

W dalszym ciągu nie znamy oficjalnych wyników dotyczących składu nowej rady powiatu. Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż w okręgu pierwszym (obejmującym swoim zasięgiem miasto Chojnów) przedstawicielami zostali: Grzegorz Bartłomiej Gapski, Joanna Maria Józefczuk, Dariusz Robert Wołoszyn i Robert Wierzbicki.

20 listopad 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 przystąpiło do konkursu TESCO- zapraszamy do głosowania!

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie przystąpiło do konkursu„TESCO dla szkół kulinarni odkrywcy”. Konkurs promuje zasady zdrowego odżywiania. Zespół konkursowy pod nazwą "Zdrowo Nakręceni 2” zrealizował filmik promujący zdrowy styl życia. Obecnie trwa głosowanie internautów.

20 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Chojnów

Po długim oczekiwaniu na oficjalne wyniki wyborów, dostępny jest protokół informujący o liczbie wyborców i wynikach głosowania na poszczególnych kandydatów na Wójta Gminy Chojnów. Dzięki niemu uzyskujemy szczegółowe informacje o liczbie oddanych głosów, a także różnicach w poparciu kandydatów na wójta.

20 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Fascynujący świat fizyki w Galerii Piastów

Fizyka wcale nie jest trudna. Jest pasjonująca! Przekonaj się o tym, odwiedzając niezwykłe Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów.

19 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowy" wodospad w Konradówce!
W ostatnich miesiącach informowaliśmy o postępie prac związanych z przebudową jazu w pobliskiej Konradówce. Wstępnie udało nam się ustalić, że modernizacja potrwa do końca bieżącego roku. Jak się okazało nie było większych przeszkód podczas naprawy. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy Konradówki mogą cieszyć oko nowym wodospadem, który na pewno nie ulegnie podobnemu uszkodzeniu, jak jego poprzednik.
19 listopad 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Future Folk w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów już w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 zaprasza na wyjątkowy koncert – Staszek Karpiel Bułecki, Szymon Hyc – Magdzin i Matt Kowalski, czyli Future Folk!

19 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MARSZ SZLACHETNEJ PACZKI
Już w sobotę 22 listopada zostanie otwarta baza rodzin, które potrzebują naszego zaangażowania. Z tej okazji w Chojnowie,spod Liceum Ogólnokształcącego, o godzinie 14 ruszy Marsz Szlachetnej Paczki, który będzie świetną okazją by zakomunikować całemu miastu o tym wydarzeniu. Każdy, kto jeszcze nie miał możliwości by usłyszeć o tym projekcie, będzie miał szansę by to nadrobić.
21 listopad 2014, UKK Oriens MTB, Wszystkich komentarzy: 0
Wyróżnienia dla UKK Oriens MTB podczas Dolnośląskiej Gali Kolarstwa w Dzierżoniowie
W miniony piątek, w Dzierżoniowie, odbyła się Dolnośląska Gala Kolarska. Tego popołudnia sala w Kinoteatrze Zbyszek przy ul. Swidnickiej zapełniła się najlepszymi zawodnikami z naszego województwa. Na tej imprezie nie zabrakło również chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB. Na sali widowiskowej pojawili się młodzi adepci dwóch kółek z naszego miasta, którzy osiągali znaczące sukcesy podczas minionego sezonu.
18 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
 Kilometry lecą, ceny spadają!
Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednej z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry!
18 listopad 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na Bal Andrzejkowy z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!!

Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów andrzejkowych? A masz ochotę na doskonałą zabawę w doskonałym towarzystwie, przy akompaniamencie zespołu „Laszkiewicze”? Zapraszamy na charytatywny Bal Andrzejkowy, który rozpocznie się o godz. 20:00 w świetlicy wiejskiej w Osetnicy 22 listopada br.

Sklep Bigform