Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Andrzej Pyrz nowym Wójtem Gminy Chojnów

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że II tura wyborów zakończyła się sukcesem Andrzeja Pyrza i to właśnie on zostanie nowym Wójtem Gminy Chojnów. O tym, jak dużym cieszył się poparciem i z jaką przewagą wygrał poinformujemy wkrótce.

30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Frekwencja w II turze wyborów samorządowych

Według danych PKW frekwencja wyborcza w kraju, na godzinę 17.30 wynosiła 32,33%. Gmina Chojnów na tęgodzinę odnotowała frekwencję na poziomie 37,39%. Jedną z najwyższych wyróżnia się lokal wyborczy w Krzywej- obwód nr 4 odnotowując frekwencję 49,9%. Frekwencję nieco powyżej średniej w gminie wskazywał obwód nr 3 z lokalem wyborczym w Witkowie.

30 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Iran oczami Wojciecha Drzewickiego

W piątek, 28 listopada, mieszkańcy Chojnowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej mieli okazję spotkać postać niezwykłą. Otwartą, przyjazną a przede wszystkim odważną. Bo podróż na drugi koniec świata, do kraju owianego złą sławą przez media, wymaga niemałej odwagi. Wojciechowi Drzewickiemu jednak nic nie stało na przeszkodzie by spakować się i wybrać na wycieczkę do Iranu.

30 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 2
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa, Gminy Chojnów oraz Powiatu Legnickiego

W okresie powyborczym zostały zwołane sesje organów samorządowych. Wszystkie trzy odbędą się jutro tj. 1 grudnia 2014 r.

30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
III Chojnowski Konkurs Poetycki rozstrzygnięty

W piątek, 28 listopada odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu poetyckiego. IIIChojnowski konkurs poetycki, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną i MOKSiR miał na celu rozbudzenie talentów i popularyzowanie twórczości poetyckiej, rozwijanie aktywności twórczej i integrację mieszkańców Ziemi Chojnowskiej. Konkurs był skierowany do byłych i obecnych mieszkańców miasta i gminy Chojnów w wieku od 15 lat.

29 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Sukces Moniki Chmielewskiej

Należąca do Gildii Artystycznej Chojnowa, Monika Chmielewska to dusza na pewno artystyczna. Wzięła ona udział w konkursie pt. "Gliniada" organizowanym podczas tegorocznej edycji Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

29 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Noc Andrzejkowa w Domu SchramaNoc Andrzejkowa zbliża się wielkimi krokami. Przekonać się o tym mogły dzieci, które wczoraj tj. 28 listopada, zawitały w domu Schrama w Chojnowie. Wieczorową porą spotkały się wraz ze swoimi rodzicami aby wywróżyć swoją przyszłość poprzez zabawę.
28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody w dniu 28.11.2014Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej i osadzeniu przyłącza hydrantowego na wysokości budynku Szkoły przy ul. Wojska Polskiego nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach:Rzemieślnicza, Sobieskiego, Wojska Polskiego, Królowej Jadwigi, Kilińskiego (od ul. Wolności do ul. Słowackiego), Słowackiego, Krasickiego, Chmielna.
Przerwy w dostawie wody w porze nocnej nastąpią w dniu:
28.11.2014 r. (z piątku na sobotę) od godz. 22:00 do godz. 6:00

28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Andrzej Pyrz minimalnym zwycięzcą internetowej sondy.

W dniu dzisiejszym zamknęliśmy internetową sondę, w której minimalnie prowadził Andrzej Pyrz, zdobywając 42% głosów. Barbara Jasińska uzyskała 40% głosów, natomiast 2% głosującychnie była zdecydowana, dla kogo wyrazi swoje poparcie. 16% internautów zrezygnuje z udziału w wyborach

29 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dr Bartosz Ochman ponownie sprawdził naszych bokserów. Testy wypadły bardzo dobrze (video)
Reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki już po raz drugi skorzystali z pomocy wybitnego specjalisty - Bartosza Ochmana. Jest on specjalistą od przygotowania wydolnościowego sportowców. Ten wielki autorytet w świecie polskiego sportu do tej pory pracował z wieloma znanymi i cenionymi osobistościami jak: Paweł Korzeniowski, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Albert Sosnowski.
28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie

Już dzisiaj Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie może pochwalić się nowym placem zabaw, zrealizowanym w ramach projektu „Radosna Szkoła”.

28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 i LZS Jerzmanka Jerzmanowice zapraszają dzieci do gry w tenisa stołowego

Gimnazjum nr 2 i LZS Jerzmanka Jerzmanowice zapraszają dzieci począwszy od klasy trzeciej szkoły podstawowej do gry w tenisa stołowego.Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 15.00-16.30 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O północy rozpocznie się cisza wyborcza
Piątek jest ostatnim dniem kampanii wyborczej. O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do końca głosowania, czyli do niedzieli do godziny 21.00.W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz wybranych kandydatów.
28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie (video)

Jaki jest najważniejszy dzień w życiu ucznia? Ten, w którym oficjalnie staje się częścią szkoły. To właśnie 27 listopada dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie, był dniem wielu zaszczytów.

27 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szczeniak szuka domu!/ Aktualizacja- szczeniak ma nowego właściciela

Dziś w nocy, na podwórko jednego z domów w Budziwojowie podrzucono szczeniaka. Piesek jest spokojny, bardzo posłuszny, samodzielnie je, a także reaguje, gdy się go woła.Obecnie piesek przebywa u jednej z rodzin w Budziwojowie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka!

Sklep Bigform