Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - październik 2016

31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Derby w A klasie - Sokół kontra Czarni

W legnickiej A klasie na boisku w Krzywej doszło do derbowego spotkania pomiędzy lokalnym Sokołem, a rezerwami Czarnych Rokitki. Zarówno goście, jak i gospodarze potrzebowali punktów, a ligowa niemoc towarzyszyła obu drużynom od kilku kolejek.

31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza zdobyła pierwszy punkt

W niedzielnym spotkaniu w legnickiej A klasie, Burza Gołaczów rywalizowała w Wilkowie z Wilkowianką.

31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki w strefie spadkowej
Czy Czarni Rokitki w spotkaniu z Gromem Gromadzyń Wielowieś byli skazani na porażkę? Ilu obserwatorów, tyle opinii. To Czarni jako pierwsi wyszli na prowadzenie w meczu Gromem.
31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka zremisowała z Konfeksem Legnica

W sobotę zespół Chojnowianki Chojnów walczył o ligowe punkty w Legnicy z tamtejszym Konfeksem. Mecz rozpoczął się o 15.00. Najwięcej emocji dostarczyła nam druga odsłona spotkania, kiedy to wynik spotkania otworzyli gospodarze, a w niespełna 5 minut po wznowieniu, stan rywalizacji wyrównał S. Rudnicki.

31 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami Tydzień Patriotyzmu

Tradycyjnie już w listopadzie Powiatowy Zespół Szkół jest organizatorem Tygodnia Patriotyzmu w naszym mieście. W tym roku odbędzie się on w dniach 8-12 listopada pod hasłem: „Ku pokrzepieniu serc wielu”.

30 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Prezentujemy wyniki. W klasie okręgowej Chojnowianka dobrze spisała się na wyjazdowym meczu z Konfeksem, przywożąc ze starcia remis, natomiast Czarni ulegli Gromowi.

30 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przeżyjmy to jeszcze raz – 70-lecie chojnowskiego Liceum
14 października miały miejsce uroczyste obchody 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie. Za nami wiele wzruszeń związanych ze wspomnieniami szkolnych lat oraz spotkaniami po wieloletniej przerwie.
29 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Najbliższej nocy powrócimy do czasu zimowego

Najbliższej nocy przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu. Tym samym będziemy mogli pospać o godzinę dłużej - to pozytywna strona zmiany. Ta negatywna to wcześniejszy zachód słońca.

29 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad 1500 złotych dla Laury Kopacz - relacja z koncertu charytatywnego (wideo)

Za nami koncert charytatywny dla Laury Kopacz. Dom Kultury tym razem nie zgromadził tłumów - Ci jednak, którzy zdecydowali się pojawić nie szczędzili pieniędzy. Łączna kwota jaką udało się zebrać dla mieszkanki Lubiatowa przekroczyła 1500 złotych.

28 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Runda jesienna nieubłagalnie zbliża się ku końcowi, a 11 kolejka w klasie okręgowej staje się faktem. Chojnowianom podbudowanym zwycięstwem nad odwiecznym rywalem ze Złotoryi przyjdzie zmierzyć się w Legnicy z Konfeksem. Natomisat Czarni Rokitki udadzą się do Gromadzynia na spotkanie z Gromem.

28 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwany 17-latek z Legnicy. Policja liczy na pomoc

Policjanci poszukują zaginionego 17-latka z Legnicy. O pomoc Policji w poszukiwaniach zwróciła się rodzina. Jarosław S. wyszedł z domu 22 października 2016 roku i do tej pory nie wrócił.

28 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Obchody Święta Niepodległości w Chojnowie

11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Zobacz, jak obchodzone będzie w naszym mieście.


28 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Praca Basenu Miejskiego w listopadzie

W listopadzie przypada kilka dni świątecznych. Sprawdź, kiedy Basen Miejski w Chojnowie będzie nieczynny.

28 październik 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rusza coroczna akcja "Znicz". Policja ostrzega

Wszyscy doskonale wiemy, jak wygląda ruch drogowy przy cmentarzu w okresie uroczystości Wszystkich Świętych oraz Zaduszek - korki na ulicy Wojska Polskiego, Parkowej, Złotoryjskiej, ogromna ilość samochodów parkujących wzdłuż tych ulic i tysiące osób udających się w kierunku cmentarza po poboczach. Już dzisiaj rozpoczyna się coroczna akcja "Znicz", w ramach której policjanci zadbają o nasze bezpieczeństwo.

27 październik 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W sobotę w chojnowskim Kinie Kultura zaplanowany jest prawdziwy maraton unikalnych filmów, których nie będziecie mieli okazji zobaczyć sieciowych kinach w Polsce. Niszowe produkcje, które wyświetlane są tylko w mniejszych multipleksach, to dobra okazja do rozsmakowania się w klimatycznym kinie. Co będziemy mieli okazję zobaczyć w Kulturze?

Sklep Bigform