Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archive - October 2015

31 October 2015, admin, All comments: 0
Sytuacja drogowa w okolicy chojnowskiego cmentarza

Święto Wszystkich Świętych dopiero jutro, jednak już teraz ruch na chojnowskim cmentarzu komunalnym oraz w jego okolicach jest wyjątkowo wzmożony.

31 October 2015, Cuprum Arena, All comments: 0
Duch dobrej zabawy nawiedzi Cuprum Arenę

Galeria osobliwości i osobowości, a także rzeczy i zdarzeń, których nie sposób zrozumieć, nawiedzi w ostatnią sobotę października Galerię Cuprum Arena. Odwiedzający ją klienci powinni się przygotować na mrożące krew w żyłach atrakcje.

30 October 2015, admin, All comments: 12
Uroczyste zakończenie budowy budynków socjalnych w Okmianach

29 października w Okmianach miała miejsce uroczystość zakończenia realizacji inwestycji budowy socjalnych budynków mieszkalnych, segment B, oraz wręczenia kluczy nowym mieszkańcom.

30 October 2015, admin, All comments: 2
Biblioteczna Akademia Malucha przywitała jesień

Kot Mruczek z przyjaciółmi oraz najmłodsi chojnowianie biorący udział w Bibliotecznej Akademii Malucha, odbywającej się co miesiąc w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przywitali jesień.

30 October 2015, admin, All comments: 1
Pożar dachu hali sportowej na ul. Matejki. Ogromna akcja strażacka

Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie jednostki z terenu miasta i gminy - z wyjątkiem Niedźwiedzic. Łącznie w akcji strażackiej udział brało trzydziestu ratowników. Z budynku ewakuowane zostały trzy poszkodowane osoby. Niezwłocznie przystąpiono do gaszenia dachu.

29 October 2015, Kasia_, All comments: 0
Nowości na dużym ekranie
W tym tygodniu rekordy popularności w kinach bije film „Ugotowany”. W repertuarze dominują filmy akcji i fantasy. Tradycyjnie, dla siebie znajdą też coś wielbiciele dramatów.
29 October 2015, Kasia_, All comments: 0
Za nami 3. koncert z serii Punk Rock Live w Jubilatce (foto)
W minioną sobotę, 24 października, o godz. 20.00 chojnowska kawiarnia Jubilatka już po raz trzeci gościła koncert z serii Punk Rock Live.
29 October 2015, Galeria Sztuki w Legnicy, All comments: 0
XXVII Wystawa Plastyki Zagłębia Miedziowego

To już ostatni dzwonek, żeby obejrzeć prace nagrodzonych i odrzuconych w konkursowej wystawie, dotyczącej twórczości artystów mieszkających i działających na terenie Zagłębia Miedziowego.

29 October 2015, Szkoła Podstawowa nr 3, All comments: 0
Jesteśmy uczniami – po pasowaniu
20 października prawie setka pierwszoklasistów miała swoje wielkie szkolne święto. W Domu Kultury odbyła się uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie czterech klas pierwszych.
28 October 2015, admin, All comments: 0
Już jutro XV sesja Rady Gminy Chojnów

29 października 2015 roku o godzinie 12:00, w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów przy ulicy Fabrycznej 1, odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów nr XV.2015.

28 October 2015, Miejska Biblioteka Publiczna, All comments: 0
Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską

Zapraszamy 29 października o godz. 17.00, zwłaszcza miłośników historii, na spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską - pisarką i teatrologiem.

28 October 2015, Kasia_, All comments: 0
Doskonały weekend dla chojnowskich Orlików
Chojnowskie Orliki odnoszą doskonałe sukcesy. W miniony weekend aż dwukrotnie zajęli miejsce na podium, podczas turniejów rozegranych w Kochlicach i Lubinie dla chłopców z rocznika 2005. Poniżej prezentujemy wyniki rozgrywek i szczegóły dotyczące składu drużyny oraz nazwiska strzelców bramek.
28 October 2015, Kasia_,
Przegrana trampkarzy na wyjeździe

W minioną sobotę chojnowscy trampkarze zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Prochowiczanki Prochowice. Niestety, naszym piłkarzom nie poszło najlepiej.

28 October 2015, Galeria Piastów, All comments: 0
Prezenty na 9 Urodziny Galerii Piastów

Weekend 24 i 25 października minął w Legnicy w świetle gwiazd. 9 Urodziny Galerii Piastów to było prawdziwe święto muzyki oraz miłośników dobrej zabawy. Na scenie pojawili się artyści ze sceny lokalnej, a także Dawid Kwiatkowski i Anna Wyszkoni a w ręce klientów trafiły dziesiątki cenny nagród ufundowanych przez znane sklepy i marki. Na wielki finał na elewacji budynku odbył się specjalny pokaz animacji 3D.

27 October 2015, LMKS „SFORA”, All comments: 0
Srebrny medal Remika Doli na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim

Hala widowiskowo-sportowa Politechniki Opolskiej 11 października zgromadziła taekwondoków z województw: dolnośląskiego, małopolskiego, śląskiego i opolskiego, rywalizujących w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo Olimpijskim.