Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Archiwum - październik 2015

01 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 17
Coraz bliżej budowy trasy rowerowej do Złotoryi i Rokitek

Ostatnie miesiące przybliżyły nas do realizacji projektu budowy trasy rowerowej z Rokitek do Złotoryi. W Starostwie Powiatowym w Złotoryi odbyło się kolejne spotkanie samorządowców z gmin położonych na trasie dawnej linii kolejowej nr 316, łączącej Złotoryję z Rokitkami. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Burmistrza Miasta Chojnowa Jana Serkiesa oraz Starosty Złotoryjskiego Ryszarda Raszkiewicza; jego tematem było zagospodarowanie rozebranej linii kolejowej pod kątem budowy ścieżki rowerowej.

01 październik 2015, Partnerstwo,
Jaki materac wybrać do sypialni?

Wybór materaca ma niemałe znaczenie, nie tylko ze względu na nasz komfort, ale i zdrowie kręgosłupa. Który z nich wybrać, aby należycie wypoczywać, nie narażając się na problemy z kręgosłupem?

01 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Początek października z muzyką dawną

Na początku października chojnowian czeka wyjątkowa uczta kulturalna. Przez trzy dni, od 2 do 4 października, w Muzeum Regionalnym i Domu Kultury mieć będzie miejsce Chojnowska Jesień z Muzyką Dawną. To już 5. edycja tego wydarzenia, która od lat skupia miłośników brzmień muzycznych sprzed wielu lat.

06 październik 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ zbiera nakrętki dla Michała

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy włączyła się w akcję „Skorupiakom mówimy NIE!!”, w ramach której prowadzona jest miedzy innymi zbiórka nakrętek na leczenie 14-letniego Michała Stachniewicza. Michał walczy z nowotworem kości zwanym „Mięsakiem Ewinga”.

20 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 13
Listy do Sejmu i Senatu z naszego okręgu. Zobacz, na kogo możesz zagłosować

Ostatni tydzień przed wyborami to najgorętszy czas kampanii. Telewizyjną publiczność rozgrzewają debaty przedwyborcze, a kandydaci na parlamentarzystów wykorzystują każdy dzień do promowania swojej osoby i komitetu.