Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - październik 2014

24 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Międzynarodowy Turniej Bokserski Polska - Ukraina z udziałem chojnowian już w niedzielę!
Najbliższa niedziela 26 października bezwzględnie należeć będzie do bokserów. Wszystko to za sprawą Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego Polska – Ukraina. Cała gala odbędzie się w Legnicy w Hali Sportowej przy ul. Lotniczej 52.
27 październik 2014, PZS , Wszystkich komentarzy: 0
IV Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi
15 listopada 2014 roku o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się IV Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi. Będzie to jednodniowy turniej szachów szybkich, kategorii OPEN, rozgrywany systemem szwajcarskim – 9 rund po 15 minut na zawodnika.
27 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteka Miejska zaprasza na spotkanie autorskie z Janem Nowickim

W najbliższą środę, 29 października o godz. 17:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Janem Nowickim.

25 październik 2014, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Oferta pracy dla TOKARZY CNC w Chojnowie
Firma Molndals Industriprodukter Polska Sp. Z o.o poszukuje pracownika na stanowisko „Operator maszyn CNC” tokarz-frezer.
23 październik 2014, Małgorzata Uroda , Wszystkich komentarzy: 0
Poznaj moc brokułów

Brokuł to medalista pod względem wartości odżywczych wśród warzyw. Polecany jest maluchom, dzieciom i młodzieży, sportowcom, kobietom w ciąży i seniorom. Częste spożywanie brokułów zwiększa odporność na infekcje, wzmacnia układ nerwowy, sprzyja lepszej pracy układu pokarmowego, krwionośnego, ale przede wszystkim pomaga rozprawić się z wolnymi rodnikami – które odpowiadają za powstawanie stanów zapalnych w naszym organiźmie.


22 październik 2014, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 2
Druga drużyna Rokitek przegrała na własne życzenie
Zwycięstwo Czarnych Miłkowice w najciekawszym spotkaniu klasy B grupy III. Czarni II Rokitki mogli spotkanie rozstrzygnąć już po 20 minutach na swoją korzyść, ale po nie wykorzystanych sytuacjach sytuacja obróciła się o 180 stopni.
22 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Wodospad w Konradówce nabiera właściwego wyglądu i wraca do pełnej sprawności.
W ostatnich tygodniach wodospad w Konradówce zmienia się nie do poznania. Po dawnym uszkodzonym elemencie na samym środku tego obiektu nie pozostał nawet ślad. Budowlańcy pracujący przy przebudowie najpierw zajęli się rozbieraniem lewej strony wodospadu, kierując bieg rzeki jego prawą stroną. Wszystko przebiega zgodnie z założonym planem, na pewno do końca roku wszystko będzie zakończone. Sam wodospad wygląda już znacznie lepiej. Pozostało jeszcze sporo pracy, ale każdego dnia widać postęp jaki jest robiony.
22 październik 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Inwestycja "Morskie Oko" zakończona. Kompleks został oddany do użytku.
Od niedawna mieszkańcy Chojnowa mogą korzystać z nowej zakończonej inwestycji, jaką jest kompleks rekreacyjno wypoczynkowy przy "Morskim Oku". Obiekt w trakcie ostatnich miesięcy zmienił się nie do poznania. Po dawnej zarośniętej trawie i wydeptanych sztucznie ścieżkach nie pozostał nawet ślad. W tym samym miejscu pojawiły się ławki, kosze na śmieci czy też boisko do gry w piłkę siatkową tzw "plaża".
21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pobił za 150 zł.

Funkcjonariusze policji z Komisariatu w Chojnowie zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który najpierw ukradł spotkanemu na ulicy mieszkańcowi Poznania 150 zł a następnie, kiedy ten próbował odzyskać pieniądze dotkliwie go pobił.

21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 7
Urząd Gminy zasypywany wnioskami o wpis na listę wyborców

Przedwyborcza gorączka sprawiła, że w Gminie Chojnów przybywa głosujących. UG zasypywany jest wnioskami o wpis na listę wyborców. W ostatnim czasie wpłynęło 35 wniosków, a część z nich dostarczyli kandydujący ponownie radni. Zapraszamy do obejrzenia niedzielnego wydania Faktów Wrocław, w którym poruszono tę sprawę.


http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty/wideo/19102014-g2200/17314350

21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
KONCERT CHARYTATYWNY DLA MARKA SMOLENIA
23 października (czwartek) w Domu Schrama o godzinie 18:00 odbędzie się koncert charytatywny dla Marka Smolenia. Wystąpi zespół "Pokolenia". Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!!
22 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Recital prof. Stanisława Górki

W niedzielę, 19 października odbył się Recital prof. Stanisława Górki, zorganizowany przez Wójta Gminy Chojnów. Aktor warszawskiego Teatru Współczesnego, doskonale znany z „Plebanii”, wykonał dla publiczności piosenki towarzyszące mu od czasów młodości. W repertuarze znalazły się między innymi utwory takich mistrzów jak Bułat Okudżawa, Agnieszka Osiecka i Jeremi Przybora.

20 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wojciech Drzewicki o Ignacym Domeyce
W ubiegły piątek, w Bibliotece Miejskiej odbyło się spotkanie z chojnowskim podróżnikiem- Wojciechem Drzewickim. Poprowadził wykład, w którym opowiedział słuchaczom o swoich zainteresowaniach i inspiracjach. Odpowiedział na pytanie, dlaczego tak duże znaczenie ma dla niego postać Ignacego Domeyki.
21 październik 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs plastyczny i fotograficzny "Chrońmy Przyrodę Ojczystą"Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wraz ze Szkolnym Schroniskiem w Legnicy ogłaszają konkurs „Chrońmy Przyrodę Ojczystą”. Jego głównym celem jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży.
20 październik 2014, SFORA Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Złoto, srebro i brąz dla SFORY na MMM Opole 2014 w Taekwondo Olimpijskim.
Niedziela 19 października 2014 r. dla 11-12 letnich zawodniczek i zawodników Taekwondo Olimpijskiego z województwa dolnośląskiego, małopolskiego, opolskiego i śląskiego, upłynęła pod znakiem Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, których organizatorem był Opolski Klub Taekwondo. Zaledwie dwuosobowa reprezentacja LMKS SFORA Chojnów wywalczyła 3 medale.
Sklep Bigform