Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - październik 2013

22 październik 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Champion Chojnów zdominował eliminacje wojewódzkie do Mistrzostw Polski
W miniony weekend chojnowscy bokserzy rywalizowali w Lubinie w eliminacjach do Mistrzostw Polski. Na imprezie sportowej pojawiły się trzy województwa: łódzkie, śląskie oraz dolnośląskie. W sobotę i niedzielę najlepsi zawodnicy z w/w okręgów Polski walczyli o awans do finałów, które odbędą się już w listopadzie.
22 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zawyją syreny w Chojnowie

W środę 23 października 2013 r. wyemitowany zostanie 3-minutowy modulowany sygnał dźwiękowy będący treningiem systemu wczesnego ostrzegania. Akcja przeprowadzona zostanie na terenie całego województwa dolnośląskiego, również w Chojnowie.

21 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 26
Festiwal Chórów Młodzieżowych po raz drugi w Chojnowie

Możemy tylko żałować, że Chojnów nie posiada młodzieżowego zespołu chóralnego. Słuchając sobotnich występów młodych artystów w II edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Chórów Młodzieży Szkolnej Skora-Song 2013 chciałoby się, aby również nasze miasto miało swojego reprezentanta wśród nich. Może kiedyś się uda... Póki co mieszkańcy Chojnowa wzięli udział w wydarzeniu, które mamy nadzieję wpisze się na stałe do kulturalnego kalendarza imprez naszego miasta.

23 październik 2013, Historyczne Harce, Wszystkich komentarzy: 21
Historyczne Harce
Bielskie Stowarzyszenie Promocji Kultury serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych z terenu gminy i miasta Chojnów do udziału w projekcie pn. „Historyczne Harce”. Poprzez ten projekt chcemy zintegrować młodzież z osobami starszymi na rzecz wspólnego dobra.
21 październik 2013, "SFORA" Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Krążki TKD dla Chojnowa zdobyte w opolskim Okrąglaku

W ubiegłą sobotę 19.10 na matach opolskiego klubu Taekwondo odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo Olimpijskim. Taekwondocy z dolnośląskich, opolskich, małopolskich i śląskich klubów rywalizowali o miejsca na podium w dwuboju sprawności technicznej, układach formalnych POOMSE i walkach mini KYORUGI.

21 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłośnicy kajakarstwa spotkali się w bibliotece (VIDEO)

W ostatni piątek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie spotkali się uczestnicy i miłośnicy spływów kajakowych z naszego miasta by w miłej atmosferze, z uśmiechem na ustach powspominać ostatnie przygody na wodzie oraz poznać plany organizatorów co do kolejnych spływów.

19 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Podział punktów w piłkarskich derbach (Aktualizacja 21-10-2013, Video)

W dzisiejsze popołudnie wszyscy kibice zgromadzeni na stadionie w Złotoryi obejrzeli emocjonujące widowisko, w którym dwóch beniaminków podzieliło się punktami. Biało niebiescy uratowali punkt mimo, że przegrywali 2:0. Obie bramki dla Chojnowianki strzelił Chrystian Serkies.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Protokół z ostatniej sesji Rady Miejskiej w Chojnowie

Dnia 26 września 2013 r. odbyła się XXXIII sesja Rady Miejskiej w Chojnowie. Niestety nie mogliśmy Państwu zaprezentować nagrania video z obrad. Prezentujemy jednak protokół z tej sesji.

18 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Zbiórka krwi, czyli „Wampiry na PWSZ”

22 października br. na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zostanie przeprowadzona akcja honorowego krwiodawstwa „Wampiry na PWSZ”. Akcja oddawania krwi odbywać się będzie w godzinach 10:00 – 13:00 w budynku C, w salach 18, 19, 20.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 13
W Domu Schrama świętowano Dzień Edukacji Narodowej

Wspólne świętowanie Dnia Edukacji Narodowej w Chojnowie to już tradycja. Również w tym roku w odrestaurowanym Domu Schrama władze naszego miasta zorganizowały uroczystość dla wszystkich przedstawicieli chojnowskiej oświaty. Nie obeszło się bez wzruszeń, podziękowań i wyróżnień.

18 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
V Turniej Ju Jitsu Dzieci i Młodzików

Już jutro, tj. 19 października w pobliskiej Złotoryi odbędzie się V TURNIEJ JU JITSU Dzieci i Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja. Chojnów łączy z turniejem jedna osoba, były mieszkaniec naszego miasta – Damian Zajdel, propagator sztuki walk Ju Jitsu w regionie.

17 październik 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 2
Klasyk w okręgówce czyli derbowe starcie Chojnowianki z Górnikiem

Już w najbliższą sobotę wszystkich kibiców piłki nożnej czeka prawdziwe piłkarskie święto! W klasie okręgowej przyszedł czas na derby regionu, czyli spotkanie dwóch beniaminków – Górnika Złotoryja i Chojnowianki Chojnów. Kibice już zacierają ręce i nie mogą się doczekać tego starcia!

17 październik 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Część Chojnowa bez prądu

Dziś tj. 17 października 2013 r. około 13.15 mieszkańcy osiedla jak i pobliskich ulic spotkali się z niedogodnością – nastąpił problem z dostarczeniem energii elektrycznej do ich mieszkań. Trwają prace zmierzające do usunięcia awarii.

17 październik 2013, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
II miejsce dla PWSZ im. Witelona w Legnicy

8 października odbyła się inauguracja Akademickich Mistrzostw Regionu Dolnego Śląska 2013/2014. Tym razem gospodarzem była Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu.

17 październik 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 2
A w górach... Część 3

Czy ktoś z państwa widział Legniczankę? Jak wygląda? No, jak wygląda? Taka sympatyczna. Co to za wygląd? Zaraz! Co ja robię jeszcze pod Śnieżką? No tak. Oni wszyscy poszli do Wilczej Poręby przez Łomniczkę. No, dobrze. Jeśli oni poszli, to z kim? Ze mną? Staram się to pojąć. Jeśli poszedłem, to co ja tu robię.