Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - wrzesień 2017

05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nietypowi mechaniczni goście na rozpoczęciu roku w "Trójce"
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! W Szkole Podstawowej nr 3 inaugurację swoją obecnością zaszczyciło blisko 400 uczniów, prawie 50 nauczycieli, pracownicy szkoły, rodzice oraz kilku nietypowych gości, którzy zamieszkają w szkole i pomogą dzieciom w nauce robotyki.
05 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja zadba o bezpieczeństwo przy szkołach
Wraz z zakończeniem wakacji należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu przy chojnowskich szkołach. W najbliższym czasie policjanci będą prowadzić działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.
04 wrzesień 2017, Gmina Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Ekipa rajdowa w barwach Gminy Chojnów na trasie największego rajdu charytatywnego w Europie
Luiza Podkańska, Jakub Szymański, Artur Prokop i Tomasz Charytanowicz z Gminy Chojnów nie mają łatwego zadania. Ich celem jest dotarcie do historycznego regionu Hiszpanii — Kraju Basków.
04 wrzesień 2017, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Niedźwiedzice: "Z Fundacją PZU po Lekcjach"Fundacja PZU dofinansowała wniosek Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice w tego rocznej edycji konkursu "Z Fundacją PZU po Lekcjach". Już od września uczniowie Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach będą mogli skorzystać z 10 miesięcznej oferty zajęć pozalekcyjnych.Projekt pn.
04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszali na Wesele. Niecodzienny happening na Rynku [ZDJĘCIA]

- Co tutaj się dzieje? - Zapraszają na Wesele. - Czyje? - Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną. - To chyba nie z Chojnowa bo ja tu wszystkich znam.

04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Żukietta zmierza do Kraju Basków. Śledź na bieżąco chojnowską ekspedycję
Z Chojnowa, przez Egelsbach i Commentry do Kraju Basków - wyruszyła charytatywna ekspedycja klubu Oldtimer Chojnów. Uczestnicy zapraszają do śledzenia ich podróży.
04 wrzesień 2017, Kasia_ & admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty! Zobacz zdjęcia ze wszystkich chojnowskich szkół

Punktualnie o godzinie 9:00 we wszystkich chojnowskich szkołach - poczynając od podstawowych, poprzez gimnazja po Powiatowy Zespół Szkół, oficjalnie zainaugurowano nowy rok szkolny.

Zobacz zdjęcia.

03 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań zespołów rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

07 wrzesień 2017, Partnerstwo,
Szukasz pracy na stałe lub chciałabyś dorobić?

Spróbuj swoich sił jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Anglii i zarabiaj! Zapraszamy do współpracy z Promedica24. Firma posiada największą na rynku bazę ofert pracy i dzięki temu jest liderem w swojej branży. Już ponad 27 tys. Opiekunów skorzystało z oferty Promedica24 i zostało opiekunami seniorów za granicą.

02 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Miejskiej
Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 29 sierpnia 2017 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
02 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W chojnowskim MOKSiR zabrzmią najpiękniejsze romanse

Już w najbliższy czwartek, 7 września, w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji zabrzmią najpiękniejsze romanse polsko-rosyjskie. Rozpoczęcie koncertu planowane jest na godz. 19.00.

02 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

01 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

04 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
By milej rozpocząć rok szkolny. Konkurs dla czytelników chojnow.pl [WYNIKI]
Już w poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego. Widząc Wasze mieszane nastroje przygotowaliśmy konkurs, w którym mamy do rozdania podwójną wejściówkę na wybrany film w legnickim lub lubińskim kinie Helios!
01 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Nie będą segregować odpadów? Czekają ich podwyżki
Od kilku miesięcy, podczas każdej sesji Rady Miejskiej powraca temat śmieci. Tym razem tematem przewodnim była segregacja - głos w sprawie zabrał inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, który zaznaczył, że dużą winę za obecny stan rzeczy ponoszą osoby, które w niewłaściwy sposób segregują odpady.