Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2017

12 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Mieszkańcy Samorządowej cierpią na brak miejsc parkingowych. Policja bez litości dla kierowców

Ulica Samorządowa to jedno z ostatnich miejsc w Chojnowie gdzie obowiązuje strefa zamieszkania - tym samym kierowcy parkować mogą tutaj jedynie na wyznaczonych do tego miejscach. Niestety - miejsc tych brakuje; budzi to frustrację wśród mieszkańców, którzy regularnie decydują się łamać przepisy. Sytuację w tym miejscu zdają się zauważać policjanci, którzy odwiedzają osiedle obdarowując jego mieszkańców mandatami - Niedługo to chyba do TVN Uwaga się zgłosimy - złości się jedna z mieszkanek osiedla.

12 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci z Chojnowa ruszyli w pościg za nietrzeźwym kierowcą
Policjanci z Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie dokonali zatrzymania kierowcy, który uciekał przed nimi pojazdem marki Opel Vectra. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy.
12 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Coraz szybciej zapadający zmrok i coraz więcej problemów z niewidocznymi pieszymi

Zbliża się jesień - wraz z nią coraz krótsze dni. Coraz częściej możemy napotkać się na apele skierowane do rowerzystów i pieszych o noszenie odblasków.

14 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
17 września wspomnimy IV rozbiór Polski - przed nami XV Wrześniowe Kresowiana

Już w najbliższą niedzielę park w Białej ponownie przyciągnie rzeszę osób chcących wspólnie przybliżyć sobie tradycje, historię i kulturę ziem, które przez II wojną światową należały do Polski.

11 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Basen Miejski zaprasza na poranne pływanie
Od 11 września Basen Miejski zaprasza także w godzinach porannych.
11 wrzesień 2017, Andrzej Tracz, Wszystkich komentarzy: 2
Bo jak nie my, to kto?

Odwieczne kłopoty organizacyjne K.S. Chojnowianka (oraz brak zainteresowania grupami młodzieżowym ze strony władz klubu) zmobilizowały rodziców drużyny trenera Marcina Rabandy do podjęcia działań, których celem był zakup nowych strojów dla młodych piłkarzy.

11 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niebezpieczne przewozy - kolejna akcja policji na drogach powiatu legnickiego
Do godziny 22:00 policjanci z Komendy Miejskiej Policji będą prowadzić na drogach naszego powiatu akcję pod kryptonimem "Niebezpieczne przewozy".
10 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Dożynki 2017: Olej smutki, żale i baw się doskonale z After Party [ZDJĘCIA/FILM]
Znany w całej Polsce zespół After Party był gwiazdą tegorocznych Gminnych Dożynek w Witkowie. Ich występ spotkał się z niezwykle gorącym przyjęciem.
10 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Dożynki 2017: Od tego się zaczęło - fotorelacja z części oficjalnej [ZDJĘCIA/FILM]
Polowa Msza Święta, dożynkowy korowód, przemowy, przekazanie chleba i nagrody dla najlepszych - tak wyglądała część oficjalna tegorocznych Gminnych Dożynek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszej części dzisiejszego wydarzenia.
10 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły reprezentujące ziemię chojnowską.

09 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Narodowe Czytanie "Wesela" na chojnowskim Rynku [ZDJĘCIA]
Za nami chojnowska edycja Narodowego Czytania. Wydarzenie współorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przyciągnęło na Rynek wielu miłośników literatury, którzy tym razem mieli okazję przypomnieć sobie fragmenty "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Największy plac Chojnowa na kilkadziesiąt minut przemienił się w salę weselną...
09 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

08 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

13 wrzesień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Po czym poznać dobry salon fryzjerski?

Myjka fryzjerska jest jednym z podstawowych narzędzi w pracy fryzjera. Sprzęt jest niezbędny zarówno przy strzyżeniu, zabiegach pielęgnacyjnych oraz przy farbowaniu włosów...

08 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chory shih-tzu z Witkowa szuka właściciela
18 sierpnia Urząd Gminy Chojnów otrzymał zgłoszenie od mieszkanki wsi Witków o znalezionym piesku rasy shih-tzu z czerwoną obrożą. Po przybyciu na miejsce okazało się, że piesek jest w bardzo złym stanie zdrowotnym i najprawdopodobniej długo się błąkał aż został przez kogoś znaleziony.
Sklep Bigform