Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl Grinch Cuprum Arena

Archiwum - wrzesień 2017

24 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Otwarcie boiska sportowego w Okmianach

Dziś mieliśmy przyjemność gościć na uroczystym otwarciu nowego boiska sportowego w Okmianach. Po wielu latach starań drużyna Orlika doczekała się nowoczesnego stadionu.

23 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biskupin: Zapaliła się butla z gazem
Około godziny 19:00 strażacy z chojnowskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz wszystkich Ochotniczych Staży Pożarnych z terenu gminy Chojnów otrzymali wezwanie do wybuchu gazu i pożaru w jednym z domów w Biskupinie.
23 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

23 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tragiczny pożar na Złotoryjskiej. Nie żyje jedna osoba

Tragiczny pożar w mieszkaniu na pierwszym piętrze budynku na Złotoryjskiej. W spalonym mieszkaniu znaleziono zwęglone ciało.

22 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

22 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O bezpieczeństwie w Szkole Podstawowej nr 4
Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie przeprowadzili spotkanie profilaktyczne z dziećmi w Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie, w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo... przez cały rok szkolny”, która organizowana jest pod patronatem Mariusza Błaszczaka - Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Głównym tematem rozmów z dziećmi było ich bezpieczeństwo w trakcie roku szkolnego, zwłaszcza w trakcie drogi do i ze szkoły.
22 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 10
Burza nad placem Dworcowym
Wczorajsza wiadomość o montażu na placu Dworcowym nowej wiaty przystankowej wzbudziła niemałą dyskusję, na temat jej wyglądu, jej przyszłości i przyszłości lokalnego budżetu partycypacyjnego. Część mieszkańców krytykuje złą lokalizację - burmistrz z kolei zwraca uwagę na planowaną przebudowę placu Dworcowego.
22 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
H&M w Krzywej – powstaną nowe miejsca pracy

Na przełomie 2018/2019 roku w podstrefie LSSE w Krzywej powstanie nowoczesne centrum logistyczne znanej marki odzieżowej H&M. Placówka będzie trzecim centrum logistycznym tej marki w Polsce.

22 wrzesień 2017, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
W Powiatowym Zespole Szkół trwa projekt „Teatr w drodze”
W ramach programu „Kultura Dostępna”, dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w Warszawie, ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie trwa projekt „Teatr w drodze”
22 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Macie ochotę wybrać się w ten weekend do kina? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem chojnowskiego Kina Kultura.

21 wrzesień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (22-28 września)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 22 do 28 września 2017 roku.

21 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W 2016 roku na drogach powiatu legnickiego zginęło 7 osób. Policja promuje "wizję zero"
W 2016 roku na drogach powiatu legnickiego doszło do 88 wypadków drogowych, w wyniku których 7 osób poniosło śmierć, a 96 osób zostało rannych. Główne przyczyny wypadków drogowych w naszym regionie to nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. Policja chce to zmienić - przez cały dzień na drogach powiatu prowadzona jest akcja pod nazwą "EDWARD".
21 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Trwa montaż wiaty przystankowej na placu Dworcowym
Na placu Dworcowym trwa właśnie montaż wiaty przystankowej, która została zgłoszona jako projekt w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.
25 wrzesień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Alicja Malik i Arystoteles Kalagasidis zwycięzcami konkursu plastycznego "Od bajki do bajki"
21 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy prac laureatów konkursu plastycznego na wykonanie ilustracji do książek Melanii Kapelusz, Elizy Piotrowskiej i Przemysława Wechterowicza. W ramach wydarzenia skierowanego do chojnowskich przedszkolaków ogłoszone zostały wyniki konkursu oraz wręczono nagrody.
21 wrzesień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (22 września), premierowe seanse filmu „Tarapaty” w legnickim kinie Helios.