Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Archive - September 2016

19 September 2016, admin, All comments: 0
Obrazy Jadwigi Stopy do obejrzenia w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Za nami wernisaż

W piątkowe popołudnie Miejska Biblioteka Publiczna gościła kolejny wernisaż. Tym razem wiązał się on z otwarciem wystawy "Skrzydlate i kudłate", na której prezentowane są obrazy autorstwa Jadwigi Stopy.

19 September 2016, admin, All comments: 0
Wrześniowe Kresowiana 2016 - Od chrztu Mieszka po dylematy Agafii Tichonownej

Kolejna edycja Wrześniowych Kresowian już za nami. Park w Białej ponownie przyciągnął rzeszę osób chcących wspólnie przybliżyć sobie tradycje, historię i kulturę ziem, które przez II wojną światową należały do Polski.

19 September 2016, Kasia_, All comments: 0
Sokół przegrał na własnej murawie

W niedzielę o godz. 14.00 na boisku w Krzywej rozpoczął się mecz pomiędzy tamtejszym Sokołem a drużyną Huragana Proboszczów. W niesprzyjającej deszczowej aurze piłkarze walczyli o kolejne ligowe punkty.

19 September 2016, Kasia_, All comments: 0
Czarni nadal bez kompletu punktów

5. kolejka legnickiej klasy okręgowej niepomyślnie zakończyła się dla drużyny Czarnych Rokitki, którym kolejny raz komplet punktów przeszedł obok nosa. W zeszły weekend drużyna z Rokitek na wyjeździe zmierzyła się z zespołem Odry Chobienia.

19 September 2016, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianka pierwszy raz zagrała na odnowionej płycie głównej

W sobotnie deszczowe popołudnie drużyna Chojnowianki Chojnów gościła u siebie zespół Dąb Stowarzyszenie Siedliska. Mecz został rozegrany na odnowionej płycie głównej. Obie drużyny zacięcie walczyły o każdy centymetr boiska, a efektywną grę utrudniał deszcz.

18 September 2016, Kasia_, All comments: 5
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe zmagania w piłkarskich klasach rozgrywkowych. W meczu otwierającym kolejkę w okręgówce Chojnowianka uległa Siedliskom, natomiast Rokitki po porażce w Chobieni wrócili bez punktów.

17 September 2016, admin, All comments: 23
Reorganizacji Placu Dworcowego ciąg dalszy

Najpierw nieco przedwczesna zmiana oznakowania poziomego - teraz reorganizacja całkowita. Jadąc na Plac Dworcowy musimy przygotować się na kilka nowości.

17 September 2016, Partnerstwo, All comments: 0
Klub karate "Sento–Kan" zaprasza na treningi
Trwają zapisy na zajęcia karate. Treningi odbywają się w Chojnowie w Powiatowym Zespole Szkół.
17 September 2016, Gimnazjum nr 1, All comments: 0
Jedynka znów kibicowała Zagłębiu Lubin (video)

Rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim wystartował kolejny sezon wycieczek sportowych organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 1 w ramach projektu „ Żyję zdrowo, bo sportowo”.

17 September 2016, Kasia_, All comments: 5
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe zmagania w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej jako pierwsi wyjdą na boisko zawodnicy Chojnowianki, którzy w sobotę zmierzą się z Dębem Stowarzyszenia Siedliska. Czarni Rokitki udadzą się po ligowe punkty do Chobieni na mecz z Odrą.

16 September 2016, Kasia_, All comments: 1
Co jest grane w Chojnowie?

Podczas rozpoczynającego się właśnie weekendu polecamy wyjście do chojnowskiego Kina Kultura, które przygotowało naprawdę ciekawy repertuar.

16 September 2016, admin, All comments: 0
Caritas rozpoczyna wydawanie artykułów żywnościowych

Od 22 września Parafialny Zespół Caritas w Chojnowie rozpoczyna wydawanie artykułów żywnościowych w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w podprogramie 2016.

16 September 2016, Galeria Piastów, All comments: 0
Motoserce w Galerii Piastów

MotoSerce w Galerii Piastów. Już w niedzielę 25 września od godziny 11:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowe wydarzenie organizowane wraz z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym w Legnicy, Klubem Motocyklowym Dopalacze i Galerią Piastów.

15 September 2016, admin, All comments: 0
FoamStorm 1200 niczym Jet de Genève - strażacki pokaz nad rzeką

Osoby spacerujące dzisiejszym przedpołudniem w sąsiedztwie chojnowskiego "wodospadu" mogły poczuć się jak w Genewie. To jednak nie Jet de Genève - fontanna i symbol tego miasta a armatka strażacka FoamStorm 12000. Pokaz przygotowany przez firmę Foamax na miejscu obserwowali strażacy z Chojnowa, Polkowic i Legnicy.

15 September 2016, admin, All comments: 0
Uwaga na oszustów. Wyłudzają pieniądze podszywając się pod pracowników MOPSu

Uwaga na oszustów domokrążców. Po raz kolejny do drzwi chojnowskich mieszkań pukają osoby podające się za pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - informację o takiej sytuacji otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników.