Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2016

05 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2
Za nami derby ziemi chojnowskiej

Derby w klasie okręgowej pomiędzy Chojnowianką Chojnów a drużyną Czarni Rokitki za nami. W sobotnie popołudnie przy słonecznej aurze oba zespoły rozpoczęły walkę o pierwsze ligowe punkty oraz o to, kto będzie wiódł prym na ziemi chojnowskiej.


05 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trzecie miejsce koszykarskiej reprezentacji Dolnego Śląska na XIX Ogólnopolskich Igrzyskach LZS

Reprezentacji województwa dolnośląskiego w skład której wchodziły zawodniczki LZS Chojnów nie udało się obronić złotego medalu zdobytego rok temu w Zamościu. XIX Ogólnopolskie Igrzyska LZS w Tarnowie Podgórnym zakończyły na 3. pozycji. Zobacz jak zawodniczki z Ziemi Chojnowskiej poradziły sobie w innych konkurencjach.

05 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Drift Open 2016 - weekend motoryzacyjnych wrażeń na lotnisku Krzywa

Za nami kolejny sezon Drift Open. Tym razem Lotnisko Krzywa w sąsiedniej Osłej gościło finałowe zawody serii. Rzadko kiedy jesteśmy obecni na imprezach organizowanych w sąsiednich gminach, jednak wydarzenia o takiej randze nie mogliśmy pominąć. Wszystkich kibiców czekały na miejscu ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia. Nieobecnych zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z driftingowych zmagań.

06 wrzesień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpieczny powrót do szkoły z Cuprum Arena

W trosce o bezpieczeństwo swoich najmłodszych gości Cuprum Arena już kolejny raz organizuje wraz z policją i strażą pożarną akcję „Bezpieczny powrót do szkoły”.

09 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminne Dożynki 2016 - już w niedzielę w Niedźwiedzicach

Tym razem gminne święto plonów zagości w Niedźwiedzicach. To ludowe święto stanowiące zarazem zakończenie żniw i prac polowych odbędzie się 11 września na lokalnym stadionie. Zobacz co zaplanowali organizatorzy tegorocznych dożynek we "Wsi Bociana".

04 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe granie w piłkarskich niższych ligach. Sportowe zmagania rozpoczęły się w sobotnie popołudnie w meczu o mistrzostwo klasy okręgowej. Naprzeciw siebie stanęły zespoły Chojnowianki Chojnów i Czarnych Rokitki, walczące o pierwsze ligowe punkty.

02 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 5
Zapowiedź meczów. Przed nami derby ziemi chojnowskiej
W nadchodzący weekend czekają nas nie lada emocje w regionalnej lidze piłki nożnej. W klasie okręgowej dojdzie do pojedynku zespołów reprezentujących ziemię chojnowską. Chojnowianka Chojnów podejmie na własnym boisku Czarnych Rokitki.
02 wrzesień 2016, Drift Open, Wszystkich komentarzy: 0
Wielki finał zawodów Drift Open 2016. W Krzywej weekend pełen wrażeń

W najbliższy weekend, w dniach 3-4 września,na lotnisku w Krzywej odbędzie się V runda zawodów Drift Open 2016. To już finał trwającego cyklu, a obecnych podczas wydarzenia kibiców czekają ogromne sportowe emocje i niezapomniane wrażenia.

06 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Quo Vadis na chojnowskim Rynku

Po raz kolejny również nasze miasto włączyło się w organizację ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". Tym razem głównymi bohaterami wydarzenia będą m.in.: Neron, Apostoł Paweł, Marek Winicjusz, Ligia czy Ursus - w skrócie bohaterowie Quo Vadis. Wydarzenie, które odbędzie się 9 września współorganizowane jest przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

02 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 6
Chojnowski Basen Miejski przystąpił do programu „Weekend za Pół Ceny”

Chojnowska pływalnia przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pt. „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny”. Akcja organizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

02 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poszukiwana suczka rasy shih tzu - jest po operacji i wymaga leczenia weterynaryjnego

29 sierpnia w Chojnowie w okolicach Biedronki (na osiedlu), zaginęła suka rasy shih tzu. Sierść jasna, wycieniowana (tricolor), miała założoną obrożę przeciwpchelną. Piesek jest po operacji, brał leki chemię i wymaga leczenia weterynaryjnego. Potrzebuje pomocy.

02 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Przedstawiciele Chojnowa wybierają się do Republiki Czeskiej

W kwietniu informowaliśmy o planach powiększenia liczby miast partnerskich Chojnowa. Do niemieckiego Egelsbach i francuskiego Commentry dołączyć miałoby czeskie miasteczko Mnichovo Hradiště. Plany ostatecznie są wcielane w życie - 16 i 17 września delegacja z Chojnowa wybierze się do kraju środkowoczeskiego celem podpisania umowy partnerskiej.

01 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie? (Zwiastuny)

Za chwilę upragniony weekend – czas, na który czekają wszyscy pracujący. W piątek i sobotę warto będzie wybrać się do Kina Kultura. Tym razem zadowoleni powinni być wielbiciele kina grozy. Sprawdźcie, co w nadchodzący weekend będzie można zobaczyć na chojnowskim dużym ekranie.

01 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Nerve” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

01 wrzesień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 02 do 08 września 2016.

Sklep Bigform