Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2016

12 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami kolejna seria spotkań w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej sukces odniosła Chojnowianka, która na wyjeździe pokonała Hutę Przemków z wynikiem 1:0. Czarni gościli Odrę Ścinawę, która uzyskała w tym meczu aż 6 trafień do bramki zawodników z Rokitek.

12 wrzesień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na Kino Kobiet

15 września Kino Kobiet przedpremierowo o najsłynniejszej singielce na świecie „Bridget Jones Baby”. Nie może Cię zabraknąć. Zabierz mamę, córkę, przyjaciółkę lub sąsiadkę. Zapraszamy Panie... i tylko Panie.

14 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Przerwy w dostawie wody na terenie Gminy Chojnów

Jak informuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie, 15 września w godzinach od 10.00 do 13.00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

16 wrzesień 2016, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka zaprasza do drużyn piłkarskich!

Zarząd Klubu Sportowego Chojnowianka zaprasza dzieci i młodzież do drużyn piłkarskich dziewcząt i chłopców, do niżej wymienionych zespołów.

12 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W chojnowskim MOKSiR odkryto romans
W sobotni wieczór w chojnowskim Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odkryto romans.
12 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie święto Gminy Chojnów - upalna zabawa w Niedźwiedzicach (wideo)

Niedziela w Niedźwiedzicach to nie tylko doroczne dożynki - to także okazja do świętowania 25-lecia istnienia Gminy Chojnów. Z tej okazji uroczystość przybrała wyjątkową oprawę.

11 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń drugą zawodniczką zgorzeleckiego triathlonu

Kolejny triathlonowy sukces Małgorzaty Światłoń. Tym razem zajęła 2. miejsce wśród kobiet podczas triathlonu w Zgorzelcu. Osiągnięty rezultat pozwolił zawodniczce z Gminy Chojnów na 1. pozycję w swojej kategorii wiekowej oraz 19. miejsce wśród wszystkich uczestników zawodów.

11 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk i Kamil Mroczkowski młodzieżowymi wicemistrzami Polski

Reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki swoje finałowe walki zakończyli porażką.

10 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek w sąsiedztwie Budziwojowa. Utrudnienia na drodze do Złotoryi

W godzinach popołudniowych, na drodze wojewódzkiej nr 328 pomiędzy Gołaczowem a węzłem "Chojnów" (na wysokości Budziwojowa) doszło do wypadku. W wyniki zdarzenia jedna osoba została przewieziona do szpitala. Do czasu uprzątnięcia pojazdów należy spodziewać się utrudnień drogowych.

10 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami finały XXIV Młodzieżowych Mistrzostw Polski - w gronie najlepszych chojnowianie

Zbliżamy się do finałów, organizowanych w zachodniopomorskiej Człopie XXIV Młodzieżowych Mistrzostw Polski o Puchar Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Wśród reprezentantów Champion Chojnów Powiat Legnicki w walce o najwyższe trofeum zmierzą się dzisiaj Łukasz Niemczyk oraz Kamil Mroczkowski.

09 wrzesień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
CLEO w Galerii Piastów!

Już w niedzielę 18 września o godzinie 16:00 zapraszamy wszystkich na wyjątkowe spotkanie z CLEO na dużym patio Galerii Piastów promujące najnowszy album artystki - BASTET! Podczas spotkania z fanami odbędzie się podpisywanie autografów oraz krótka dyskusja na temat jej najnowszego albumu.

11 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Antyczny pokaz mody i dzieje Rzymu czasów Nerona, czyli Narodowe Czytanie 2016

Za nami chojnowska edycja Narodowego Czytania. Wydarzenie współorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przyciągnęło na Rynek sporą rzeszę miłośników literatury. Wśród zgromadzonych większość stanowili uczniowie miejskich szkół: Podstawowych nr 3 i 4, Gimnazjów 1 i 2 oraz Powiatowego Zespołu Szkół.

09 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami kolejna seria spotkań w piłkarskich niższych ligach, wśród nich drużyny reprezentujące ziemię chojnowską. W klasie okręgowej kolejkę rozpocznie zespół Czarnych Rokitki, gdzie na własnym boisku podejmie Odrę Ścinawa. Chojnowianka Chojnów w meczu z Hutą Przemków powalczy o ligowe punkty.

09 wrzesień 2016, Partnerstwo,
Urodzinowy weekend w Piccolo Mondo (wyniki konkursu)
Chojnowska Pizzeria Piccolo Mondo zaprasza do wspólnego świętowania kolejnych, tym razem 15. urodzin. Na gości czekać będą: urodzinowy tort, upominki, weekendowa loteria rabatów, urodzinowe menu, włoskie piosenki w wykonaniu Antonia oraz przede wszystkim masa radości. Zapraszamy również do udziału w konkursie na naszym portalu, w którym do wygrania jest bon o wartości 50 złotych.
08 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Morgan” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

Sklep Bigform