Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2016

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejny komplet punktów na koncie zespołu Czarni II Rokitki

W niedzielę o godz. 16.00, świeżo po porażce odniesionej przez pierwszą drużynę, na murawę weszli zawodnicy rezerw Czarnych Rokitki. Beniaminek ligi nieźle radzi sobie w A klasie. Podczas 6. kolejki pokonał wymagającego rywala – Radziechowiankę Radziechów.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa uległ Parkowi Targoszyn

Podczas 6 kolejki rozgrywek szczęście nie sprzyjało także podopiecznym Łukasza Kurczaka.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Czarni Rokitki na ostatnim miejscu w ligowej tabeli

W słoneczne niedzielne popołudnie drużyna Czarnych Rokitki podejmowała na własnym boisku zawodników Górnika Złotoryja. Niestety, zła passa Czarnych w dalszym ciągu się utrzymuje.

26 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowianka odniosła na wyjeździe zwycięstwo

6. kolejka legnickiej klasy okręgowej pomyślnie zakończyła się dla zawodników drużyny Chojnowianki Chojnów, którzy podczas sobotniego wyjazdowego meczu pokonali zespół Przyszłości Prusice.

26 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci zatrzymali notorycznego włamywacza

Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie dokonali zatrzymania notorycznego włamywacza. Mężczyzna wpadł na kradzieży z włamaniem, gdzie łupem padły butle gazowe, wiatraki oraz elementy metalowe o wartości ponad 4000 złotych. Jak się okazało, 37-letni legniczanin miał na swoim sumieniu znacznie więcej.

26 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Komunikacja zastępcza między Rokitkami i Chojnowem

Od dzisiaj na odcinku Rokitki - Chojnów rusza autobusowa komunikacja zastępcza. Wszystko za sprawą prowadzonych prac na...

25 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe emocje w piłkarskich rozgrywkach na szczeblu OZPN Legnica.
W sobotnie popołudnie zespół Chojnowianki Chojnów pokonał na wyjeździe Przyszłość Prusice. Natomiast po przegranym spotkaniu z Górnikiem Złotoryja, Czarni Rokitki zamykają ligową stawkę.

30 wrzesień 2016, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Czy dziś opłaca się kupować książki?
W Polsce obserwujemy bardzo powolny wzrost czytelnictwa. W 1989 roku 37% Polaków przeczytało 1 książkę w roku, w 2014 procent ten wyniósł 42%. W porównaniu do innych europejskich krajów, jesteśmy daleko w tyle: w większości z nich próg czytelnictwa przekracza 50%, a w Czechach 80%. Na szczęście ta sytuacja ma szansę zmienić się, ponieważ rynek czytelniczy staje się coraz większy, a możliwości zdobycia ciekawych książek są ogromne.
25 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czy wiesz, co oznacza żółta kokardka przy psiej obroży?
W ostatnim czasie wiele fundacji działających na rzecz zwierząt zachęca do udziału w projekcie „żółty pies”. Czy wiesz, na czym on polega?
23 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich
Rozgrywki ligowe nabierają rozpędu, a wraz z nimi emocje towarzyszące podczas weekendowych meczów. W klasie okręgowej jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy Chojnowianki Chojnów, którzy w sobotnie popołudnie sprawdzą formę beniaminka z Prusic.
26 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski żłobek zyskał nazwę

W miniony piątek chojnowski Żłobek Miejski gościł uroczystość, w ramach której oficjalnie ogłoszono nową nazwę placówki oraz nadano honorowy patronat burmistrzowi Janowi Serkiesowi za koncepcję i realizację budowy żłobka dla najmłodszych mieszkańców Chojnowa.

23 wrzesień 2016, Rada Rodziców przy SP3, Wszystkich komentarzy: 32
Oświadczenie Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 3

Prezentujemy nadesłane do nas oświadczenie Rady Rodziców działającej przy Szkole Podstawowej nr 3.

23 wrzesień 2016, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 1
Porzucony pies z Zamienic szuka nowego domu

Urząd Gminy Chojnów w ostatnim czasie otrzymał zgłoszenie o błąkającym się psie w miejscowości Zamienice (przy wyjeździe w stronę Rokitek). Pies rasy mieszanej (pokrewnej z Labradorem) o jasnej i krótkiej sierści jest niezwykle spokojny i przyjazny, z pewnością nadaje się do pilnowania domu oraz jako przyjaciel rodziny.

23 wrzesień 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i zdobądź cenne doświadczenie!

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, planowanie i dobra organizacja pracy, a także doświadczenie w obszarze PR czy logistyki – chcesz zdobyć kompetencje cenne na rynku pracy? Zostań SuperW, czyli wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI! Twoja praca przełoży się nie tylko na Twój rozwój i poznanie nowych ludzi, ale też na pomoc dzieciom i pomoc ubogim. lub AKADEMII PRZYSZŁOŚCI i zdobądź cenne doświadczenie!

23 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 8
Wicemarszałek województwa z wizytą w Chojnowie

Jerzy Michalak - członek zarządu województwa dolnośląskiego odwiedził Chojnów. Wizyta miała miejsce 22 września i jej najistotniejszą częścią były rozmowy z władzami miasta.

Sklep Bigform