Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2016

30 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś Dzień Chłopaka! (Aktualizacja - Wyniki konkursu)

Drodzy Panowie, z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia! Wielu uśmiechów i mało złości, jak najmniej smutków, a dużo radości!

30 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Lubicie produkcje Woody’ego Allena? W ten weekend to właśnie jego film zdominuje chojnowski duży ekran. Ale to nie wszystko. Dla siebie znajdą coś także najmłodsi widzowie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Kultura.

30 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna przerwa w dostawach wody

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnej przerwie w dostawach wody, która będzie miała miejsce w poniedziałek - 3 października.

29 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Żywioł. Deepwater Horizon” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

29 wrzesień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios w Legnicy
Prezentujemy repertuar Kina Helios w Legnicy. Ważny od 30 września do 6 października 2016roku.
29 wrzesień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
“Jedzenie na kółkach” czyli Food Truck Show z Cuprum Arena

Food Trucki już wkrótce opanują Lubin! W dniach 1 i 2 października galeria Cuprum Arena stanie się przystanią różnorodnych smaków.

29 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
30 września kolejna sesja Rady Gminy Chojnów

30 września w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się XXVII Sesja Rady Gminy Chojnów. Zobacz proponowany porządek obrad.

28 wrzesień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (30 września) seanse filmu „Żywioł. Deepwater Horizon” w legnickim kinie Helios.

28 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niedźwiedzickie remonty nad Skorą

Przejeżdżając przez Niedźwiedzice co raz napotykamy na jakieś prace remontowe. Mieszkańcy tej miejscowości doczekali się już remontu mostu przy Szkole Podstawowej; ciągle trwają także prace nad jazem na Skorze.

28 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
29 września odbędzie się XXVI sesja Rady Miejskiej Chojnowa

29 września 2016 roku o godzinie 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się wrześniowa sesja Rady Miejskiej. Zobacz planowany porządek obrad.

28 wrzesień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Wolne miejsca na studiach niestacjonarnych!

Do 14 października br. w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy można zarejestrować się w systemie elektronicznej rekrutacji kandydatów na studia na rok akademicki 2016/2017 w ramach rekrutacji uzupełniającej na I rok studiów niestacjonarnych.

27 wrzesień 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
5 dowodów na to, że warto zostać wolontariuszem
Gdy Igor usłyszał pomysł swojej dziewczyny Kasi, myślał, że żartuje. On wolontariuszem? Przecież ma studia, wieczorami pracuje. No i w wolnym czasie uwielbia jeździć na desce. Jak niby miałby to ogarnąć?
27 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wspólna zabawa na Święcie Pieczonego Ziemniaka w Przedszkolu nr 1

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz Rada Rodziców po raz kolejny zapraszają całe rodziny do wspólnej zabawy na Święcie Pieczonego Ziemniaka. Mieszkańcy Chojnowa i okolic, którzy tego dnia odwiedzą przedszkole przy ulicy Wojska Polskiego mogą z pewnością liczyć na doskonałą zabawę i liczne atrakcje.

27 wrzesień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Zostań modelem z Cuprum Arena!

Zawsze marzyłeś by poczuć się jak supermodele na wybiegach? Chcesz pokazać na co Cię stać i zaprezentować się na wybiegu? Cuprum Arena przygotowało dla Ciebie doskonałą propozycję.

27 wrzesień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Znamy najlepszych warcabistów powiatu legnickiego. Wśród nich reprezentanci ziemi chojnowskiej

Za nami kolejna edycja Mistrzostw Powiatu Legnickiego w Warcabach. Impreza organizowana rokrocznie w Goliszowie przyciągnęła do wiejskiej świetlicy miłośników tego rodzaju gry z czterech gmin powiatu legnickiego. Organizatorami wydarzenia oprócz lokalnych jednostek samorządowych były: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Legnicy, Gminne Zrzeszenie LZS w Chojnowie oraz klub LZS Mewa Goliszów.

Sklep Bigform