Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - wrzesień 2014

30 wrzesień 2014, Bartosz Haniecki, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowanie dla wszystkich kibiców oraz kolegów z drużyny za bezinteresowną pomoc.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za wszelką pomoc ze strony zarówno kibiców jak i samych zawodników. Dzięki Wam udało się zebrać 1060zł na leczenie mojej kontuzji kolana. Kibice naszego klubu niezmiernie mnie zaskoczyli swoją hojnością. Dziękuję serdecznie za to, że wspieracie mnie w tej trudniej sytuacji. Mam nadzieję, że szybko uda mi się powrócić do pełni sił i wspomóc drużynę w walce o punkty ligowe.
30 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert Kresowy w Niedźwiedzicach
Niedźwiedzice po raz kolejny zapraszają nas do siebie. Tym razem 7 września w świetlicy wiejskiej w Niedźwiedzicach o godzinie 17.00 rozpocznie się "Koncert Kresowy".
30 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trampkarze prezentują fenomenalną formę w tej rundzie! Kolejna wygrana.
Chojnowscy trampkarze nadal są „na fali”. Nasi młodzi piłkarze niesamowicie prezentują się w tym sezonie. W miniony weekend rywalizowaliśmy z Kaczawą Bieniowice, która okupuje środek tabeli. Spotkanie nie mogło zacząć się inaczej niż przejęcie inicjatywy na murawie przez biało niebieskich. Nasi chłopcy od początku do końca kontrolowali to co działo się na boisku.
30 wrzesień 2014, Dominika243, Wszystkich komentarzy: 0
Szlachetna Paczka- Chojnów już po szkoleniu
Dnia 28.09.2014 w Liceum Ogólnokształcącym w Chojnowie odbyło się szkolenie wolontariuszy. Szlachetna Paczka- Chojnów w całości zobaczyła się po raz pierwszy i było to naprawdę niesamowite spotkanie.
29 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 20
Konradówka i Piotrowice obchodziły dożynki (fotorelacja)
W ostatnią niedzielę września rolnicy wspólnie świętowali zakończenie plonów tym razem w pobliskim sołectwie Konradówa-Piotrowice. Dożynki połączone były tu ze świętem św. Michała, patrona tutejszego kościoła. O godzinie 13.00 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta. Starostami tegorocznych dożynek wiejskich byli Ewa Rąbkowska oraz Szczepan Tajchman. Po mszy zgromadzeni udali się korowodem na boisko gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.
29 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Pierwsze punkty juniorów starszych
W niedzielne popołudnie na chojnowskiej murawie pojawili się juniorzy starsi, którzy tym razem walczyli o ligowe punkty z Kłosem Moskorzynem Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 13:00. Podopieczni Bogdana Kozłowskiego bardzo dobrze wstrzelili się w ten mecz. Początek był bardzo wyrównany, żadna z ekip nie stworzyła zagrożenia pod bramką rywala. Jednak z minuty na minutę przewaga gości była coraz wyraźniejsza.
29 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w warcabach
W sobotę 04.10.2014r. w świetlicy wiejskiej w Goliszowie odbędą się Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w warcabach. Celem mistrzostw jest przede wszystkim popularyzacja gry w warcaby w Powiecie Legnickim, ale także wyłonienie najlepszych zawodników do udziału w eliminacjach strefowych Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w warcabach 100-polowych.
29 wrzesień 2014, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie SP Niedźwiedzice z wizytą w stolicy!
W dniach 10-12 września uczniowie SP w Niedźwiedzicach w ramach projektu " Kultura?- Kierunek Warszawa" wzięli udział w wyjeździe do Warszawy. Przez trzy dni mieli okazję " zakochać " się w Warszawie. która przywitała ich słonkiem i przepięknym widokiem z 30 piętra PKiN. Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście z grającymi Ławeczkami Chopinowskimi, przepiękne wnętrza Zamku Królewskiego, Pałacu w Wilanowie, Spacer po Łazienkach Królewskich, Teatr Studio to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników wycieczki.
28 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianka przywiozła punkt z Wielkiej Lipy!
Kolejne spotkanie ligowe z udziałem KS Chojnowianka przeszło już do historii. IV liga choć bardzo trudna, to jednak da się powalczyć o ligowe punkty. Nasz klub najpierw, w meczu wyjazdowym, urwał punkt Nysie Zgorzelec, dziś natomiast Sokołowi Wielka Lipa. Tuż po południu rozpoczęła się "batalia" o jakże cenne w wypadku Chojnowianki punkty ligowe.
27 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Kolejne zwycięstwo Czarnych Rokitki. Gut nie zwalnia tempa strzeleckiego.
Kolejne spotkanie z udziałem Czarnych Rokitki za nami. Dziś rywalizowaliśmy z GKS`em Męcinka, który bardzo dobrze spisuje się w tegorocznych rozrywkach klasy okręgowej. Nasi piłkarze, z nastawieniem na zwycięstwo, pojawili się na murawie. Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmiał punktualnie o godzinie 16:00.
29 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Sesję Rady Gminy
W dniu 30 września 2014 r. o godzinie 10.00 odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów, w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów.
26 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Trening pod czujnym okiem mistrza
W piątek, 26 września w Szkole Podstawowej nr 4 odbyło się spotkanie z polskim pływakiem Radosławem Kawęckim. Specjalizuje się on w stylu grzbietowym i jest dwukrotnym mistrzem Europy na dystansie 200 metrów.
27 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czy Chojnowianka przerwe fatalną serię porażek? Zapowiedź meczu
Kolejna szansa na ligowe punkty pojawia się dla naszego Klubu Sportowego Chojnowianka. Wszystko to za sprawą kolejnego meczu, w którym zmierzymy się z Sokołem Wielka Lipa. Rozgrywka odbędzie się na wyjeździe, w niedzielne popołudnie. Biało niebiescy pojawią się na murawie punktualnie o godzinie 13:00.
26 wrzesień 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki powalczą o pierwszą trójkę klasy okręgowej. Zapowiedź meczu
Już jutro w Rokitkach odbędzie się kolejne spotkanie ligowe z udziałem Czarnych. Ekipa z naszej gminy, wypoczęta z powodu braku spotkania pucharowego, przystąpi do rywalizacji o ligowe punkty. Rywalem będzie dobrze spisująca się drużyna GKS`u Męcinka. Goście, którzy zawitają jutro do Rokitek mają bardzo dobry stosunek bramkowy.
26 wrzesień 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wieża ciśnień strażakom nie straszna

W dniu 23 września 2014 roku na Wzgórzu Chmielowym znajdującym się w Parku Piastowskim w Chojnowie odbyły się XIII Mistrzostwa PSP Województwa Dolnośląskiego w Ratownictwie Wysokościowym. Zawody te zostały zorganizowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.
Sklep Bigform