Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archive - August 2017

07 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Wieści z B klasy

W klasie B w sezonie 2017/2018 będziemy mieli najwięcej zespołów reprezentujących ziemię chojnowską w piłkarskich niższych ligach.

07 August 2017, Kasia_, All comments: 1
Wieści z A klasy

W klasie A ziemię chojnowską będę reprezentować: Chojnowianka Chojnów, Burza Gołaczów, Sokół Krzywa oraz beniaminek Płomień Michów. Rywalizacja zapowiada się ciekawie, a pierwsze spotkania zaczną się już 12-13 sierpnia.

07 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Wieści z okręgówki

Sezon 2017/2018 w piłkarskich niższych ligach zbliża się wielkimi krokami. Kadry klubowe powoli są zapinane na ostatni guzik, a mecze sparingowe pozwalają właściwie wejść w rytm sezonu.

14 August 2017, admin, All comments: 0
Marysiu, co robisz 15 sierpnia?
Marysiu, co robisz 15 sierpnia? Może skorzystasz z zaproszenia burmistrza i wybierzesz się na chojnowski Rynek?
07 August 2017, admin, All comments: 1
Miejska Biblioteka Publiczna w wakacje nie odpoczywa
W dniu dzisiejszym rozpoczęła się kolejna seria zajęć wakacyjnych organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną. To jednak nie wszystko co ta instytucja przygotowała dla dzieci w okresie letnim.
07 August 2017, admin, All comments: 2
Rowerem po chodniku jeździć nie wolno - czy chojnowianie jednak o tym wiedzą?
Czy rowerzyści notorycznie jeżdżący po wąskich chojnowskich chodnikach stanowią problem dla pieszych? Dla kilku naszych czytelników, którzy nakreślają niebezpieczne sytuacje tak. Zasada obowiązująca w Polsce jest jasna - po chodnikach jeździć nie wolno.
07 August 2017, admin, All comments: 0
Do kościoła farnego powracają Letnie Koncerty Organowe
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej do kościoła Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Przed nami druga edycja Letnich Koncertów Organowych.
05 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

04 August 2017, admin, All comments: 0
Ośrodki Pomocy Społecznej informują o terminach składania wniosków
Zarówno Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej jak i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej informują o terminach składania wniosków na nowy okres zasiłkowy.
04 August 2017, admin, All comments: 1
After Party to nie wszystko. Zdradzamy szczegóły gminnych dożynek w Witkowie
Kilka dni temu informowaliśmy o gwieździe tegorocznych Dożynek Gminnych, którą będzie zespół "After Party". Ich występ to jednak nie wszystko. Poznaj pełny program tegorocznej imprezy, której gospodarzem będzie sołectwo Witków.
04 August 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Kiedy i gdzie składać dokumenty na studia w PWSZ im. Witelona w Legnicy?

Kandydaci na studia na rok akademicki 2017/2018 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy, mogą w dniach 4-8 sierpnia 2017 r. składać dokumenty na studia w Wydziałowych Komisjach Rekrutacyjnych.

03 August 2017, admin, All comments: 0
Nowe zasady programu Rodzina 500+. Urzędy czekają na wnioski
1 sierpnia weszły w życie nowe zasady dotyczące programu Rodzina 500+. Resort polityki społecznej zaznacza, że ubieganie o świadczenie na dziecko ma być od teraz łatwiejsze. Konieczne będzie jednak złożenie nowego wniosku. Zobacz w jakich punktach możesz to zrobić.
03 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Repertuar kina Helios (4-10 sierpnia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 4 do 10 sierpnia 2017 roku.

03 August 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (4 sierpnia) seanse filmu „Babskie Wakacje” w legnickim kinie Helios.

03 August 2017, admin, All comments: 0
Koszmarne upały odbijają się na naszym zdrowiu
Pomimo nieco chłodniejszej środy, ciągle na terenie województwa dolnośląskiego obowiązuje ostrzeżenie przed upałami. IMGW prognozuje temperaturę do 32 stopni i gorące noce. Gdy wskaźniki na naszych termometrach przekraczają takie granice, wówczas kończy się radość z ciepłego lata i zaczyna prawdziwa walka z upałami, które mogą bardzo negatywnie wpłynąć na nasze organizmy.