Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - sierpień 2016

31 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Rozdajemy bilety na Nerve

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (2 września) seanse filmu „NERVE” w legnickim kinie Helios.

31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowska policja zatrzymała 32-latka znęcającego się nad żoną

Chojnowscy policjanci w jednej z pobliskich wsi dokonali zatrzymania 32-latka, grożącemu swojej żonie podpaleniem. Mężczyzna znęcał się nad kobietą od miesięcy.

31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Burmistrz nagrodził najzdolniejszych uczniów

30 sierpnia w Domu Schrama odbyła się gala wręczenia chojnowskim uczniom dorocznych stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych. Burmistrz Jan Serkies nagrodził osoby wykazujące się wyjątkowymi wynikami w nauce, a także osiągnięciami w konkursach tematycznych i artystycznych oraz zawodach sportowych.

31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz co czeka Cię w zbliżającym się roku szkolnym 2016/2017

Lepszego dnia na rozpoczęcie być nie może. 1 września, czyli dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przypada w tym roku w czwartek. Pierwszy dzień zajęć lekcyjnych w głównej mierze przeznaczony na sprawy organizacyjne przypadnie na piątek. Na prawdziwą naukę chojnowscy uczniowie przygotować się mogą dopiero po weekendzie - 5 września.

31 sierpień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
„Matma jest ok!”  oraz  „Targi Książki”  w Cuprum Arena

Przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego uczniowie zmierzą się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Na rozgrzewkę dla swoich gości Cuprum Arena przygotowała w dniach 3-4 września weekend liczbowych wyzwań.

31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kiermasz podręczników w Powiatowym Zespole Szkół

Wszyscy uczniowie chojnowskich szkół średnich, którzy do tej pory nie zakupili podręczników, będą mieli okazje zrobić to na początku września. Wszystko za sprawą organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół kiermaszu podręczników. Na miejscu będzie można także sprzedać używane książki z lat wcześniejszych.

30 sierpień 2016, UKKS „ORIENS”, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy UKKS „ORIENS” na starcie Czasówki Rosochockiej

W minioną sobotę odbyła się Czasówka Karkonoska - IV Edycja - Czasówka Rosochocka jazda indywidualna na czas, na dystansie Sichów – Rosocha. Tym razem organizatorzy przygotowali trasę ostro pod górę, a dystans jaki mieli pokonać kolarze to 5400 m.

30 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga na złodziei. Policjanci przypominają o dobrych zasadach bezpieczeństwa

Złodziei nie brakuje - również w naszym mieście, co z pewnością niemal każdy mieszkaniec Chojnowa jest w stanie zauważyć. Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż ścigać policjanci z lokalnej policji przypominają o dobrych zasadach bezpieczeństwa, które pozwolą nam zapobiec kradzieżom.

30 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady GminyZapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy
29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rataj Paszowice nie stawił się na mecz z Burzą Gołaczów

Po ubiegłotygodniowej porażce ze Skorą Jadwisin zespół Burzy Gołaczów miał gościć u siebie drużynę Rataja Paszowice. Spotkanie jednak się nie odbyło, ponieważ goście się nie zjawili.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa uległ Nysie Wiadrów

W niedzielę w Krzywej zespół Sokoła rozgrywał swój mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy A. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie z Orłem Zagrodno, w drugiej kolejce przyszło im się zmierzyć z Nysą Wiadrów.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek rozwijają skrzydła

Zmagania klasy A rozpoczęły się w Snowidzy, gdzie o godz. 11.00 naprzeciw siebie stanęły zespoły Zjednoczeni Snowidza i Czarni II Rokitki. Czarni podbudowani ostatnim ligowym zwycięstwem nie zamierzali tracić dobrej passy.

29 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Toccata i fuga d-moll zakończyły serię Letnich Koncertów Organowych

Kończą się wakacje a wraz z nimi seria Letnich Koncertów Organowych. Za nami czwarty i tym samym ostatni występ w ramach cyklu. Chojnowskiej publiczności zgromadzonej w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła zaprezentował się Tomasz Susmęd - chojnowski muzyk i pedagog. Na miejscu mieliśmy okazję posłuchać utworów Leona Boellmana, Johanna Jakoba Frobergera oraz Johanna Sebastiana Bacha.

29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni tracą formęW zeszły weekend Czarni Rokitki podejmowali na swoim boisku beniaminka ligi Przyszłość Prusice. W gorące niedzielne popołudnie mecz przyciągnął wielu sympatyków piłkarskich niższych lig.
29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka vs Rodło

W sobotnie popołudnie chojnowski zespół udał się na mecz do Granowic. Rodło po zwycięstwie w Prusicach znajduje się w górnej części tabeli. Chojnowianka nawet po przegranej z Kuźnią prezentuje się przyzwoicie. Problemy kadrowe odeszły od zespołu z Chojnowa, pozostała tylko ciężka praca trenera i zawodników.

Sklep Bigform