Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Archiwum - lipiec 2016

26 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu wakacyjnego

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs wakacyjny, w którym do wygrania były otwarte zaproszenia do kina Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

25 lipiec 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Polska Komisja Akredytacyjna pozytywnie o Finansach i zarządzaniu w przedsiębiorstwie!

Dwuletnie studia magisterskie na kierunku Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie przygotowują do pełnienia funkcji menedżersko-specjalistycznych z zakresu finansów oraz zarządzania.

25 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś podsumowanie działań MoKaPP-u

Jak na bieżąco informowaliśmy, w dniach 11-26 lipca w naszym mieście gościł pawilon MoKaPP. Rozstawiony był w Parku Śródmiejskim. Mobilny Katalizator Przestrzeni Publicznej to pawilon, w którym mieszkańcy miasta mogli spędzić czas, korzystając z różnorodnych atrakcji.

26 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs dla debiutujących poetów

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do wzięcia udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Różewicza. Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Różewicz Open Festiwal Radomsko 2016, poświęconego twórczości braci Różewiczów: Janusza, Stanisława i Tadeusza.

23 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Pokaż nam, jak spędzasz wakacje i wygraj bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Organizujemy dla Was wakacyjny konkurs! Do wygrania są podwójne otwarte wejściówki do kina Helios w Legnicy i Lubinie, które zrealizować można do końca sierpnia 2016 roku, wybierając dowolny seans filmowy!

22 lipiec 2016, MoKaPP, Wszystkich komentarzy: 0
Kino plenerowe w MoKaPPie i spotkanie z Grekami mieszkającymi w Chojnowie już dziś!
Dziś o 21.00 pokażemy film "Wszyscy albo nikt", francuski komediodramat o rodzinie, która zmuszona do emigracji próbuje zacząć życie od nowa w obcym kraju.
22 lipiec 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci zatrzymali w Chojnowie busa – znaleźli w nim 140 kg nielegalnego tytoniu

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu z legnickiej Komendy zatrzymali do kontroli drogowej jadącego w Chojnowie busa. Kierowca, wraz z pasażerem, obaj mieszkańcy Chojnowa, przewozili w aucie 140kg tytoniu bez polskich znaków akcyzy.

23 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Policja ostrzega przed oszustami

W ostatnim czasie miało miejsce kilka niepokojących zdarzeń. Policja ostrzega przed oszustami, którzy odwiedzają starsze osoby i podają się za pracowników zakładu energetycznego.

22 lipiec 2016, PWZS Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Polytechnic Institute of Bragança w Portugalii zaprasza studentów PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy została partnerem Polytechnic Institute of Bragança w Portugalii. Umowę w zakresie wysyłania i przyjmowania studentów, pracowników naukowych oraz administracyjnych zawarto 21 lipca br. w ramach programu Erasmus+.

22 lipiec 2016, Galeria Sztuki w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Legnica – Moje Miasto, Moja Przestrzeń

„Legnica – Moje Miasto, Moja Przestrzeń”, projekt o mieście dla mieszkańców Legnicy i okolic, w trakcie którego odkrywamy jego bogatą historię.

26 lipiec 2016, Partnerstwo,
Nowa siedziba Restauracji „Pod Jeleniem” (zdjęcia nowego lokalu)

W sobotę o godz. 18.00 nastąpi uroczyste otwarcie nowego lokalu w Rynku. Dobrze wszystkim znana Restauracja „Pod Jeleniem” zmieniła zarówno swoją lokalizację, jak i wystrój. Z tej okazji właściciele restauracji przygotowali liczne niespodzianki dla swoich klientów. Przez cały tydzień będzie trwał cykl bezpłatnych degustacji nowego menu, a goście przybyli do lokalu będą mieli niepowtarzalną okazję zwiedzenia zaplecza. To jednak nie koniec atrakcji, jakie zostały zaplanowane na pierwszy tydzień pracy w nowej siedzibie!

21 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Facet na miarę” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

21 lipiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nadchodzący weekend w chojnowskim Kinie Kultura zapowiada się wesoło. W repertuarze mamy dwie produkcje komediowe. Przedstawiamy spis poszczególnych seansów wraz z krótką rekomendacją.

21 lipiec 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios

Prezentujemy aktualny repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 22 do 28 lipca 2016 roku.

21 lipiec 2016, MoKaPP, Wszystkich komentarzy: 0
Dźwięki Chojnowa już dziś!
Zapraszamy na audio-czwartek razem z MoKaPPem: w programie spotkanie i spacer dźwiękowy!