Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - czerwiec 2016

14 czerwiec 2016, Szkoła Podstawowa nr 4, Wszystkich komentarzy: 0
Ogólnopolska Akcja "Jak nie czytam jak czytam" w Szkole Podstawowej nr 4

Nasza szkoła otrzymała 12 tyś. zł na zakup książek w ramach NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA. Realizując ten program włączyliśmy się w dniu 10 czerwca 2016 r. do Ogólnopolskiej Akcji „JAK NIE CZYTAM JAK CZYTAM". Celem imprezy była przede wszystkim promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży.

14 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki 17. finału Stonogi

W sobotę w chojnowskim Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się 17. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych STONOGA. Na scenie mieliśmy okazję zobaczyć aż 50 różnych układów – każdy na swój sposób wyjątkowy, więc przed jurorami stało nie lada wyzwanie.

13 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Niedzielne zmagania strażaków w Niedźwiedzicach

Niedziela nie ubiegła jedynie pod znakiem piłkarskich emocji. Dla strażaków z terenu Gminy Chojnów był to dzień rywalizacji w ramach gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych. Na starcie rozgrywanych na niedźwiedzickim stadionie zmagań stanęło dwanaście drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych, z czego pięć drużyn młodzieżowych.

13 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Z wizytą na I Legnickim Dniu Sukcesu (wideo)

W zeszły piątek byliśmy gośćmi niezwykłego wydarzenia – Pierwszego Legnickiego Dnia Sukcesu. Organizatorem spotkania był Dolnośląski Kobiecy Klub Biznesu. Przedsiębiorcze kobiety z naszego województwa miały okazję do wzajemnego poznania się, wymiany kontaktów oraz zareklamowania własnej marki.

14 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2; admin, Wszystkich komentarzy: 0
Klasa ze snów  w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie!

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika zostało uhonorowane godłem SZKOŁY ZORIENTOWANEJ TECHNOLOGICZNIE. To nie pierwszy sukces DWÓJKI na arenie ogólnopolskiej i nie pierwszy zestaw interaktywny wygrany dla szkoły...

13 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Fotorelacja z zawodów WKKW w Jaroszówce

Miniony weekend w Jaroszówce przebiegł pod znakiem zawodów we Wszechstronnym konkursie konia wierzchowego. Tym razem pogoda dopisała - widzowie w miłej atmosferze i pogodnej aurze mogli oglądać wyjątkowo zaciętą i widowiskową rywalizację sportową.

14 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Talent Chojnów z medalem

Chojnowska szkółka piłkarska ''Talent'' Chojnów ma prawo wyłącznie pozytywnie oceniać mijający rundę wiosenną. Drużyna Żaków wzięła udział w wielu turniejach zajmując niemal zawsze medalowe miejsca.

13 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 1; admin, Wszystkich komentarzy: 0
Hardcorowy spływ "Jedynki"!

W sobotę, 11 czerwca, wystartował kolejny, siódmy już, spływ kajakowy "Jedynki". Tym razem na rzece zaroiło się od niebieskich kajaków. Start spływu tradycyjnie miał miejsce w Zagrodnie - a jak było dalej? Skarpy nadrzeczne tak pozarastały, że kajakarze musieli zdobywać kolejne wodospady niczym szczyty górskie. Dodatkowymi przeszkodami okazały się powalone w poprzek rzeki drzewa.

12 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 2
Gimnazjum nr 1: Nauka, turystyka, dobra zabawa, czyli przyjemne z pożytecznym
Wakacje zbliżają się ogromnymi krokami, aura sprzyja. Możemy naukę wykorzystać w praktyce. Dlatego w Gimnazjum nr 1 ruszył czas wycieczek i wyjazdów. Łączymy w nich naukę z relaksem i dobrą zabawą. Przecież już dawno powiedziano, że "podróże kształcą". Nie musimy w szkole rozmawiać o stylach architektonicznych, roślinach, zjawiskach fizycznych i przyrodniczych, możemy wszystko sprawdzić organoleptycznie.
12 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami ostatnia kolejka sezonu 2015/2016 w piłkarskich niższych ligach. W klasie okręgowej z meczu wyjazdowego komplet puntów powędrował tylko do Czarnych Rokitki, zaś Chojnowianka uległa w Chobieni Odrze.

10 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich
Sezon 2015/2016 w piłkarskich niższych ligach dobiega końca, przed nami ostatnia kolejka zmagań. Jako pierwsi na boisku zameldująsię zawodnicy klasy okręgowej, Chojnowianka Chojnów uda się do Chobieni, zaś Czarni Rokitki stawią się na boisku Gromu Gromadzyń Wielowieś.
10 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro kolejna edycja STONOGI

Już jutro o godzinie 10:00 w Domu Kultury rozpocznie się kolejna, siedemnasta już edycja Ogólnopolskiego Turnieju Zespołów Tanecznych STONOGA. Wśród niemal 60 prezentacji, na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji swoje umiejętności pokażą także reprezentanci naszego miasta: Mały Brooklyn, Mały Brooklyn 2, Mały Karambol, Mały Karambol II, Brooklyn, Brooklyn Junior, Karambol.

10 czerwiec 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Premiera "Rejestru chwil" Piotra Misikiewicza - już w najbliższy poniedziałek w Jubilatce

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się prezentacja najnowszego tomiku autorstwa Piotra Misikiewicza - chojnowskiego artysty, pisarza, muzyka - członka Gildii Artystów Chojnowa.

10 czerwiec 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Od poniedziałku będziemy mieć bezpośrednie połączenie z Chojnowa do Warszawy

12 czerwca nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów. Wraz z nią na chojnowską stację zawita nowe, bardzo atrakcyjne bezpośrednie połączenie z Warszawą. Do tej pory pociąg kursujący na trasie Węgliniec – Warszawa przejeżdżał przez Chojnów, ale się w nim nie zatrzymywał, zmieni się to już po najbliższym weekendzie.

10 czerwiec 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1
Dzień otwarty w "dwójce"

Środa, 8 czerwca była Dniem Otwartym dla szóstoklasistów. Mury naszej szkoły odwiedzili uczniowie, z których wielu od 1 września 2016 roku Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika będzie nazywało "swoją szkołą". Uczniowie uczestniczyli w przykładowych zajęciach z matematyki, chemii, plastyki, informatyki, geografii, sportowych, językowych a także - po raz pierwszy - w zajęciach z...

Sklep Bigform