Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - czerwiec 2015

20 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Siedem goli pożegnało Chojnowiankę w IV lidze.
Dziś odbyła się ostatnia już kolejka IV ligi dolnośląskiej, w której do tej pory rywalizowała Chojnowianka Chojnów. Pomimo faktu, że rozgrywki w tej klasie rozpoczęliśmy z wielkimi nadziejami to niestety po jednym sezonie żegnamy się z IV ligą. O godzinie 17:00 w Mirsku rozpoczęła się rywalizacja z lokalnym Włókniarzem. Biało niebiescy w dwunastu wybrali się na to spotkanie wyjazdowe.
20 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Dejanovic zwyciężczynią w Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta
Dziś, w ramach Dni Chojnowa, na Stadionie Miejskim, a dokładnie kortach, odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. Do rywalizacji przystąpiły panie oraz panowie. Zmagania płci pięknej skończyły się zdecydowanie szybciej aniżeli panów. W tym roku do rywalizacji przystąpiły cztery kobiety.
20 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
 KONKURS! Zgarnij podwójne zaproszenie do Play City. #AKTUALIZACJA- wyniki
Dziś świętujemy nasze urodziny! Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was pierwszy z licznych konkursów. Do zgarnięcia jest podwójne zaproszenie do Play City wartości 130zł. Zatem chojnowianie zapraszamy do zabawy. Aby wziąć udział w naszej zabawie wystarczy polubić i udostępnić nasz wpis na facebooku lub odpowiedzieć na proste pytanie:
19 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Zbigniew Mandziejewcz nowym trenerem Chojnowianki?
W ostatnich dniach na ręce Zarządu KS Chojnowianka wpłynęła rezygnacja obecnego szkoleniowca – Ireneusza Chrzanowskiego. Nic w tym dziwnego, bo biorąc pod uwagę wyniki naszych piłkarzy efekt końcowy mógł być tylko jeden. Od dłuższego czasu Władze naszego klubu zabiegają o pozyskanie nowego trenera. Widząc, co dzieje się na murawie Zarząd, jeszcze w marcu, wyszedł z propozycją do Janusza Kubota, który z przyczyn osobistych odmówił współpracy
23 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy "X lat Partnerstwa i Stowarzyszenia Miast"
W piątek o godzinie 10.30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy „X lat Partnerstwa i Stowarzyszenia Miast”. To kolejna wystawa, przedstawiającą wspomnienia z odwiedzin w Egelsbach, Commentry oraz wizyt w Chojnowie. W piątkowym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele miast partnerskich - Egelsbach i Commentry. Jak podkreślił Jan Serkies, goście z Niemiec i Francji pojawili się w czasie szczególnym. Razem z nami będą świętować bowiem dni miasta. Z uwagi na to, wyjątkowy charakter będzie miał nasz korowód. W tym roku będzie to Korowód Trzech Narodów.
19 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świętuj z nami 4 urodziny portalu. Masa niespodzianek, konkursów i gadżetów zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do świętowania 4 urodzin portalu. Początek już jutro o godzinie 14.00 w Rynku! Będą czekały na Państwa słodkie przekąski opatrzone numerkami. W niedzielę wylosujemy osoby, które otrzymają od nas prezenty- niespodzianki. Ponadto rozdamy liczne gadżety. To jednak nie wszystko... przez cały tydzień będziemy organizować konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

19 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Dni Chojnowa już jutro!
Główne imprezy związane z obchodami Dni Chojnowa rozpoczną się już jutro. Wszyscy mieszkańcy z pewnością zauważyli, że przygotowania do świętowania idą pełną parą. Ogrodzony został parking, w centrum pojawiły się już pierwsze namioty i stoiska.Imprezy w rynku rozpoczną się o godzinie 14.00, Festiwal Tkactwa i Rękodzieła Artystycznego.
19 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Podczas Dni Chojnowa, kręgielnia i sala fitness w MOKSiR za darmo!
Dni Chojnowa to idealna okazja do poznania oferty Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. W tym okresie bowiem, sala fitness i kręgielnia, dostępne będą za darmo. Być może, z w.w. obiektów, będzie można korzystać bez opłat również w kolejnych tygodniach. Będziemy informować Państwa na bieżąco.
24 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Informacja o sesji Rady Miejskiej Chojnowa - 25 czerwca 2015 r.

Serdecznie zapraszam na sesję Rady Miejskiej, która odbędzie się 25 czerwca 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

19 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Ostatnie zmagania Chojnowianki w IV lidze rozpoczną się jutro.
Przed nami 30. i ostatnia kolejka IV ligi dolnośląskiej z udziałem KS Chojnowianka. Nasz klub po awansie zaliczył jedynie jeden i to bardzo nieudany sezon w obecnej klasie rozgrywkowej. Runda wiosenna nie wyglądała źle, wiosna okazała się fatalna. Na dzień dzisiejszy jesteśmy spadkowiczem do klasy okręgowej, gdzie od jesieni rozpoczniemy rywalizację. Poznaliśmy realia IV ligi, które szybko zweryfikowały nasze umiejętności.
18 czerwiec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Weekend Rabatów w Galerii Piastów!

Od 26 do 28 czerwca specjalne zniżki w wybranych sklepach! Przyjdź, zrób zakupy i ciesz się niskimi cenami! To oczywiście nie wszystko! Mądre i udane zakupy nagradzane będą drobnymi upominkami!

18 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
ZAWODY KRAJOWE WKKW JAROSZÓWKA (video)
W miniony weekend, w Ośrodku Sportów Konnych Społowicz-Jaroszówka odbyły się Zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. W trakcie zawodów, odbywały się również eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dwóch kategoriach: kuce i duże konie oraz Mistrzostwa Dolnego Śląska.
19 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
UKK Oriens z wizytą w Sp3

Początek tego tygodnia dostarczył uczniom chojnowskiej podstawówki sporych emocji sportowych. SP 3 odwiedził klub UKK Oriens działający przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Wszystko rozpoczęło się o godzinie 10:00 , wtedy to tuż przed budynkiem „trójki” zgromadziła się spora grupa uczniów, którzy z wielkim zaciekawieniem przyglądali się trenującym kolarzom. Pokazowy trening odbywał się na specjalistycznym sprzęcie – dwóch trenażerach, służących do jazdy w miejscu oraz porządnej rozgrzewki. Najciekawszym elementem była chyba możliwość sprawdzenia własnych umiejętności na profesjonalnym sprzęcie.

18 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna odsłona "Śpiewam i tańczę" za nami! (video)
We wtorek,w sali widowiskowej MOKSiR, odbył się festiwal"Śpiewam i tańczę", organizowany przez Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Tegoroczna odsłona po raz kolejny udowodniła, jak wiele talentów, pozytywnej energii i pomysłów mają uczniowie "dwójki". Poza umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi, gimnazjaliści otrzymali szansę zaprezentowania się w kategorii instrumentalnej i kabaretowej. Nowością była również możliwość zaproszenia do występu absolwentów szkoły, z której chętnie skorzystano.


17 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 94
Dziś, przed godziną 15-stą, w Krzywej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja oraz karetki pogotowia. W chwili obecnej badane są przyczyny zdarzenia. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Ruch na drodze krajowej nr 94 odbywa się wahadłowo.