Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - czerwiec 2015

29 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Bezpieczne wakacje"- spotkanie w chojnowskim Komisariacie Policji
Tuż przed rozpoczęciem wakacji, policjanci przeprowadzili cykl spotkań pod hasłem "Bezpieczne wakacje". Jedno z nich miało miejsce w chojnowskim Komisariacie Policji, a udział w nim wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzeszotarach.
28 czerwiec 2015, Ania, Wszystkich komentarzy: 0
Gala absolwentów Gimnazjum nr 1 (video)
Koniec roku dla wielu uczniów to nie tylko chwila radości przed wakacjami. Jest to przede wszystkim momentem rozstania z ukochaną szkołą, nauczycielami. W czwartek 25.06.2015 r. uczniowie klas trzecich Gimnazjum nr 1 pożegnali się ze swoimi nauczycielami, dyrekcją szkoły, kolegami i koleżankami ze szkolnej ławy. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla trzecioklasistów odbyło się w sali widowiskowej Domu Kultury.
26 czerwiec 2015, Arkadiusz Lewandowski , Wszystkich komentarzy: 11
Mroczkowski startuje do Serbii. Mocno obsadzone zawody roczpoczną sie 07 lipca
W ostatnich dniach mój podopieczny Kamil Mroczkowski wrócił z Brzezin, gdzie sparował z Mistrzem Europy w kickboxingu. Wszystko to ma na celu nadchodzącą wielkimi krokami imprezę sportową w Serbii. Będzie to wielki sprawdzian dla całej Kadry Polski, która już 06 lipca wyrusza do Krakowa skąd wyjadą na zawody. Do tej chwili wiadomym jest, że w Serbii pojawią się zawodnicy z 23 państw.
26 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkolaki z Rokitek zaskoczyły wszystkich zebranych podczas uroczystego zakończenia roku.
Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w Rokitkach odbyło się w minioną środę. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi. Nic dziwnego- maluchy na tę szczególną okazję przygotowały bardzo atrakcyjny program artystyczny.

29 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs urodzinowy- bon o wartości 150 zł do Gabinetu Kosmetycznego Angeliki Kułacz #Wyniki
Przyszedł czas na ostatni konkurs urodzinowy. Dziś do wygrania bon o wartości 150 zł do "Instytutu Piękna"- Gabinetu Kosmetycznego Angeliki Kułacz, mieszczącego się w Chojnowie przy ul. Szpitalnej 13.
26 czerwiec 2015, Champion Swimming Legnica , Wszystkich komentarzy: 0
  XII EDYCJA LIGI PŁYWACKIEJ ZA NAMI !

Liga pływacka jest to cykl zawodów, które obywają się trzy razy w odstępie około jednego miesiąca (ustala to organizator). W każdej z edycji odbywają się po wa starty z różnych stylów pływackich.

Klasyfikacja zawodników jest prowadzona za poszczególne edycje logi (suma punktów z tabeli wielobojowej za daną konkurencję). Klasyfikacja generalna jest prowadzona na podstawie punktów za 6 startów.

27 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zakończenie roku Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie
W piątkowy poranek, punktualnie o godzinie 9:00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie. Całość odbyła się w Domu Kultury. – I już po wszystkim, i już składamy pióra, zeszyty i książki. Za to się wielkie zaczną przygody, gdy się otworzy przed nami zielona księga przyrody. Więc żegnaj, szkoło. Już milczy teraz klasa i pusty korytarz… - tymi słowy prowadząca Mirosława Spes rozpoczęła wczorajsze zakończenie.
27 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Uroczyste zakończenie roku i pożegnanie trzecioklasistów Gimnazjum nr 2
W czwartkowe popołudnie, o godzinie 12:30, w Domu Schrama dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice pożegnali absolwentów Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. Cała uroczystość rozpoczęła się od oficjalnego przywitania zebranych uczniów oraz gości. Na scenie pojawił się Andrzej Urban – dyrektor placówki, który rozpoczął uroczystość.
26 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PUNK ROCK LIVE #2- Zapraszamy na koncert do "Jubilatki"!
Już jutro (27 czerwca), w Kawiarni Jubilatka, odbędzie się drugi koncert z cyklu PUNK ROCK LIVE. Start o godzinie 19.00. Wstęp 10 zł. Podobnie jak za pierwszym razem, impreza zapowiada się świetnie.

26 czerwiec 2015, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
JUBILEUSZOWA EDYCJA REGIONALNEJ WYSTAWY ZWIERZĄT HODOWLANYCH, DNI OTWARTYCH DORADZTWA ROLNICZEGO

Co roku początek lata w Gminie Chojnów łączy się z dwudniowym świętem dolnośląskiego rolnictwa. Tysiące odwiedzających i ponad stu wystawców na dwóch tysiącach metrów kwadratowych prezentujących ciekawe okazy zwierząt hodowlanych oraz nowości technologiczne maszyn rolniczych. Organizatorami imprezy są: Urząd Gminy Chojnów, Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Dolnośląska Izba Rolnicza a także hodowlane związki branżowe.

26 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne spotkanie z Biblioteczną Akademią Malucha (foto)
W minioną środę odbyło się kolejne spotkanie z „Biblioteczną Akademią Malucha”. Choć frekwencja nie była bardzo wysoka najmłodsi bawili się wyśmienicie. Organizatorki spotkania, jak zwykle, przygotowały dla dzieci całą masę niespodzianek i ciekawych atrakcji. Najmłodsi z uśmiechem na twarzy przystępowali do wspólnej zabawy.
27 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Udział Sigo Gim 1 w Mistrzostwach oraz Pucharze Polski!
Pracowity okres za naszym klubem Sigo Gim 1 działającym przy chojnowskiej „jedynce”. Podczas kiedy wielu z nas świętowało Dni Chojnowa, nasi kolarze rywalizowali w Jeleniej Górze podczas Pucharu Polski. Przygotowana przez organizatorów trasa była bardzo wymagająca i trudna techniczne.
25 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XV KONCERT DZIECI RODZICOM PT. "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ" ZA NAMI!

W dniu wczorajszym, sala widowiskowa MOKSiR, wypełniła się po brzegi. Wszystko to za sprawą XV KONCERTU DZIECI RODZICOM PT. "CZARNOKSIĘŻNIK Z KRAINY OZ". Na widowni zasiedli rodzice, dziadkowie oraz przyjaciele uczniów. Frekwencja była tak duża, że nie dla wszystkich wystarczyło miejsc siedzących. To jednak w żaden sposób nie wpłynęło na zadowolenie ze spędzonego popołudnia.

26 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs dla przedsiębiorców . Do wygrania 10 darmowych wpisów do bazy firm #WYNIKI#
Na dziś przygotowaliśmy kolejny- ostatni już konkurs dla przedsiębiorców. Do wygrania jest 10 bezpłatnych wpisów do bazy firm (nazwa firmy, dane teleadresowe, link do www i facebooka Klienta,zaznaczenie na mapie,oferta) na okres 6 miesięcy.
26 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania 10 bonów o wartości 30 zł na konsultacje dietetyczne w Oriflame #WYNIKI!!!
W kolejny urodzinowym konkursie mamy do rozdania 10 bonów o wartości 30 zł na konsultacje dietetyczne w Oriflame.