Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - czerwiec 2015

04 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Kremówki w "jedynce", czyli kolejny turniej piłki siatkowej w Gimnazjum nr 1 (video)
Wczorajszy dzień upłynął pod znakiem sportu. Wszystko rozpoczęło się Olimpiadą Lekkoatletyczną zorganizowaną przez SP 4 w Chojnowie. Tuż po godzinie 12, na boisku przy Gimnazjum nr 1, rozpoczęły się zmagania siatkarskie. Z racji, że patronem szkoły jest Jan Paweł II nagrodą główną nie mogło być nic innego, jak papieskie łakocie, czyli kremówki.
03 czerwiec 2015, Sławomir Tęcza UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
Dwa błąkające się w Goliszowie psy szukają właścicieli!
W dniu wczorajszym tj. 03.06.2015 r. do Urzędu Gminy Chojnów wpłynęło zgłoszenie od mieszkańców wsi Goliszów o dwóch pieskach które błąkają się w okolicach budynku wielorodzinnego nr 83i. Mniejszy piesek to suczka o jasnej sierści z brązowymi łatami. Większy to samiec o miedzianej sierści. Pieski są bardzo ładne, spokojne i przyjazne. Niestety nikt z mieszkańców nie potrafi powiedzieć skąd przywędrowały. Wszystkie osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji na temat piesków lub chcące przygarnąć zwierzaki prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Chojnów, ul. Fabryczna 1, 59-225 Chojnów pok. 105 lub telefonicznie 76 8188 502 wew. 46.

03 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Walka o trzecie miejsce klasy okręgowej nadal trwa. Czarni jutro ruszają do boju...
Już jutro rusza 27. kolejka klasy okręgowej. Na murawie zobaczymy ponownie podopiecznych Mirosława Dragana, który w spotkaniu wyjazdowym, zmierzą się ze Spartą Grębocice. Będzie to kolejny mecz na szczycie, gdyż nasi rywale zajmują doskonałą piątą lokatę tracąc do Rokitek zaledwie dwa oczka. W ostatnim czasie Czarni nie zachwycali swoich kibiców. Po remisie ze Złotoryją przyszła kolej na zaskakującą porażkę z Zametem Przemków.
03 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Szkolna Olimpiada Lekkoatletyczna zakończona! Aktualizacja wyniki
Stadion Miejski dziś rano zamienił się w prawdziwy obiekt lekkoatletyczny. Wszytko to za sprawą uczniów, nauczycieli oraz rodziców z chojnowskiej "czwórki". Trybuny wypełnione uśmiechniętymi twarzami oraz zawodnikami oczekującymi na swój start, mnóstwo emocji, radości i gwizdek oznaczający start – tak pokrótce można podsumować Olimpiadę Lekkoatletyczną Szkoły Podstawowej nr 4 w Chojnowie.
03 czerwiec 2015, Małgorzata Uroda , Wszystkich komentarzy: 0
Parówki w diecie dziecka. Co powinniśmy wiedzieć i na co zwrócić uwagę przy zakupie produktu.

Czerwiec to miesiąc Naszych Dzieci i dlatego temat żywienia w tym miesiącu będzie skupiony na produktach spożywczych, które uwielbiają Nasze dzieci. Parówka na ciepło, w bułce z serem, podana z keczupem lub bez żadnych dodatków prosto z lodówki to ,,danie”, które dzieciom zazwyczaj smakuje. My Rodzice cieszymy się kiedy dziecko je z apetytem. Zadbajmy więc o to, żeby to co smakuje dziecku było jakościowo dobre. Poniżej kilka informacji na temat parówek.

03 czerwiec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
5 czerwca Urząd Gminy Chojnów nie pracuje

Informujemy mieszkańców, że w dniu 5 czerwca 2015 r. Urząd Gminy Chojnów, Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będą nieczynne. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

02 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 42
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oficjalnie otwarty! (video)

Dziś, o godzinie 12-stej, nastąpiło oficjalne otwarcie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji- obiektu będącego niewątpliwie jednym z najważniejszych na mapie Chojnowa. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Chojnowa, Gminy Chojnów, Powiatu Legnickiego, Urzędu Marszałkowskiego, a także wójtowie, burmistrzowie i prezydenci okolicznych miast i wsi.


02 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Majowy Festyn Trójki za nami! (video)

W minioną sobotę, już po raz 16-sty odbył się Majowy Festyn Trójki. Impreza, zgodnie z planem rozpoczęła się o godzinie 15.00 i przyciągnęła duże grono sympatyków szkoły. Prowadzące: Bogusława Kruk i Urszula Chmielewska przedstawiły program wydarzenia, zachęcały próbowania potraw: domowych pierogów, gofrów, kiełbasek z grilla, pajdy chleba, waty cukrowej oraz różnorodnych ciast. Goście byli pod dużym wrażeniem występów artystycznych, które umilały czas przez niemal cały czas trwania festynu. Mogliśmy podziwiać układy grupy akrobatycznej Piramida, zespołu tanecznego Piraci, zespołu tanecznego Trójeczka, zespołu Synkopa oraz zespołów i solistów- laureatów konkursu piosenki obcojęzycznej.

08 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Dziecka z marketem budowlanym PSB F.H Cieśla "Mrówka"
Wczorajszy Dzień Dziecka dostarczył najmłodszym wielu przyjemnych chwil. Do świętowania przyłączył się chojnowski market, który przygotował dla naszych maluchów nie lada niespodziankę. Wszystko zaczęło się kilka chwil po godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 4. Dzieci odwiedziła olbrzymia pluszowa mrówka, która była chyba największą atrakcją.
02 czerwiec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
BROOKLYN  Z  "DWÓJKI" NAGRODZONY NA OGÓLNOPOLSKIM DEPTAKU TANECZNYM!!!

30 maja odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Tańca „Taneczny Deptak” o puchar Prezydenta miasta Świdnicy. Turniej rozgrywany jest w dwóch kategoriach tanecznych: show dance i street dance. Nasze miasto i szkołę reprezentowały zespoły Mały Brooklyn, Brooklyn Junior i Brooklyn przygotowane przez p. Marzenę Anton oraz w kategoriach solowych, nasi absolwenci Piotr Korol i Karolina Ziomek. Zmagania na parkiecie trwały ponad cztery godziny w samej tylko kategorii show dance, po których przyszedł czas oczekiwania na werdykt jury. Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy, zadbał o to aby uczestnicy w tym czasie się nie nudzili, organizując na parkiecie dyskotekę! Bawili się świetnie wszyscy i dzieci i rodzice! Potem przyszedł czas na wyniki i wielką radość, ponieważ nasi tancerze zostali nagrodzenie we wszystkich kategoriach, w których brali udział!

02 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Znakomity występ naszych bokserów w Czechach. Nokaut i zwycięstwo!
W miniony weekend nasi bokserzy wybrali się na zawody sportowe do Czech. Turniej odbył się w Trzeboniu około 120 kilometrów za Pragą. Trener Lewandowski zabrał na zawody dwóch pięściarzy: Alana Korputa oraz Kamila Mroczkowskiego. Była to międzynarodowa impreza sportowa na której pojawili się zawodnicy z Polski, Czech oraz Ukrainy. Całość składała się z dwóch dni zmagań podczas których nasi zawodnicy zgarnęli dwa najwyższe trofea.
02 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja Krewki Piłkarz przyniosła oczekiwany rezultat. Zebrano ponad 10 litrów krwi (video)
Fundacja Football Academy już po raz drugi realizuje ogólnopolski projekt pod nazwą "Krewki Piłkarz".W tegorocznej akcji, udział bierze dwanaście polskich miast, w tym Chojnów. Akcja odbyła się w minioną sobotę, w Szkole Podstawowej nr 4.
01 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn zdrowia w Szkole Podstawowej nr 4 (video)

W minioną sobotę, odbył się Festyn Zdrowia, podczas którego na wszystkich gości czekała cała masa atrakcji. Po przywitaniu gości przez dyrektor- Elżbietę Borysewicz i koordynatorkę projektu- Annę Denisiak, grupa świetlicowa zaprezentowała krótki spektakl i piosenkę o tematyce zdrowej żywności. Na korytarzach pojawiły się kramy ze zdrową żywnością, na których można było znaleźć wiosenne, zdrowe kanapki, soki warzywne i owocowe, owocowe szaszłyki i kolorowe sałatki.

01 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Sesja Rady Miejskiej z dnia 29 maja 2015 (zapis video)

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 29 maja 2015 r. o godz. 13.00 w sali posiedzeń /nr 11 II p/ Urzędu Miejskiego w Chojnowie.

01 czerwiec 2015, Szymon , Wszystkich komentarzy: 0
Zgubiony portfel
W dniu 29.05.2015 ok godziny 9 rano na parkingu w podwórku przy ulicy Jana Kochanowskiego zgubiono portfel. Informacje, jeśli ktoś znalazł lub coś wie, proszę podawać na numer 603676120. Przewidziane znaleźne.