Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - czerwiec 2015

09 czerwiec 2015, Zuzanna Kołodziej , Wszystkich komentarzy: 0
"Moje otoczenie, moje inspiracje"- zapraszamy na wystawę!

W związku z pierwszą edycją konkursu „ Moje otoczenie, moje inspiracje” ogłoszonego przez Dyrektora Zespołu Resocjalizacyjnego w Iwinach, w dniu 11.06.2015 w Chojnowskiej Baszcie Tkaczy odbędzie się wystawa prac młodych artystów z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Całość rozpocznie się o godzinie 17:00.

08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy świętowano Dzień Dziecka
W miniony weekend, dzieci i młodzież z Gminy Chojnów, miały kolejną okazję do świętowania Dnia Dziecka. W Kolonii Kołłątaja i Osetnicy, na sobotę zaplanowano bowiem całą masę atrakcji. Pogoda w pełni dopisała, a chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało.
08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XII CHOJNOWSKIE DYKTANDO - 15 czerwca 2015 r.

XII CHOJNOWSKIE DYKTANDO-15 czerwca 2015 r.

Miejska Biblioteka Publiczna

Organizator: Burmistrz Miasta Chojnowa


07 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Stal nie do zdarcia w Rokitkach. Spadek formy Czarnych nadal trwa.
Ekipa seniorów Czarnych Rokitki zakończyła zmagania piłkarskie minionego weekendu. Dziś o 14 docelowo miało rozpocząć się spotkanie pomiędzy ekipą z naszej gminy, a Stalą Chocianów. Wszytko odbyłoby się terminowo, gdyby... gdyby nie przeszło dwudziestominutowe spóźnienie się arbitrów.
08 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Klub Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów" u przedszkolaków
Miniona środa, dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3, była dniem pełnym wrażeń. Po powrocie z uroczystości Pasowania na Czytelnika, do maluchów przyszli goście.Spotkanie z Klubem Psich Zaprzęgów "Sfora Chojnów", to spóźniona niespodzianka z okazji Dnia Dziecka. Jak się okazało- niezwykle udana!
07 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
W Chojnowiance bez zmian. Wysoka porażka z BKS`em Bobrzanie Bolesławiec.
Wczorajsze popołudnie nie było łaskawe dla piłkarzy KS Chojnowianka, którzy w 28. kolejce IV ligi dolnośląskiej zmierzyli się z dużo wyżej notowaną ekipą BKS`u Bobrzanie Bolesławiec. Od pierwszych minut gospodarze przejęli inicjatywę na murawie, która nie do końca dobrze była przygotowana do spotkania. Susza i panujący skwar sprawiły, że piłkarze obu drużyn musieli włożyć sporo więcej energii w ten mecz.
07 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Odezwa społeczności PaT do wszystkich pokoleń, grup zawodowych i społecznych

Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” zaprosiło do ogólnopolskiego zrywu wzmocnienia twórczej profilaktyki. Zadaniem było wykonanie przez 60 sekund wspólnego gestu, na rynkach i placach miast i miasteczek, wielkich aglomeracji i maleńkich wsi – każdy na miarę swoich możliwości – razem – we wspólnocie obywatelskiej i społecznej – 1 czerwca 2015 roku punktualnie o godz. 14.00 przed Urzędem Gminy w Miłkowicach.

06 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
BKS Bobarzanie Bolesławiec - Chojnowianka Chojnów - zapowiedź meczu
Dziś rozegrana zostanie 28. kolejka IV ligi dolnośląskiej z udziałem KS Chojnowianka. Nasz, fatalnie spisujący się zespół seniorów, zagra z BKS`em Bobrzanie Bolesławiec. Będzie ciężko, a nawet bardzo ciężko, gdyż nasi rywale zajmują doskonałe piąte miejsce w tabeli. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 – będzie to spotkanie wyjazdowe.
06 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dyskografia Piotra Misikiewicza
Piotrek "Misiek" Misikiewicz – jako jeden z nielicznych chojnowskich muzyków rockowych może się poszczycić autorską dyskografią. Składają się na nią cztery pozycje: "Jubloteka", "Jubloteka 2" – zawiera nagrania studyjne i koncertowe postpunkowej formacji Jubel, której "Misiek" był liderem. Istniała ona w latach 1994-2005. Krążek "Superemocje" jest z kolei sygnowany nazwą Miś Jubelek. Zawiera on również nagrania Jubla, studyjne dokonania grupy Reputacja oraz utwory z repertuaru punkrockowej grupy Nieżyt Nosa z Rokitek.
05 czerwiec 2015, Joanna , Wszystkich komentarzy: 0
Zaginął pies rasy Beagle! W dniu 31.05.2015 w okolicach oczyszczalni ścieków Goliszów zaginął dorosły pies rasy Beagle. Wabi się Gabi. Pies maści tricolor ( biało-czarno-brązowy),miał założoną czerwoną obrożę, posiada chip. Jeśli posiadasz jakieś informacje proszę zadzwoń 794 040 410 lub 668 775 928. Rodzina czeka na swojego psa. Psiak mieszka w Chojnowie, zaginął podczas spaceru.
05 czerwiec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Porażka Rokitek w Grębocicach. Tracimy kolejne punkty.
W dniu wczorajszym Czarni Rokitki rozegrali kolejne spotkanie w klasie okręgowej. Rywalem była bardzo dobrze dysponowana ostatnio Sparta Grębocice. Mecz rozpoczął się punktualnie o godzinie 17:00 przy prażącym słońcu, które przeszkadzało obu ekipom w konstruowaniu dobrych akcji. Pomimo tego wszytko wystartowało bardzo dynamicznie.
06 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2015

W środę, przedszkolaki ze starszych grup wiekowych wszystkich chojnowskich placówek, zostały zaproszone przez Bibliotekę Miejską do Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji na uroczystość Pasowania na Czytelnika.

04 czerwiec 2015, admin,
Chojnowski Zespół Polish Fiction w Otwartym Złotoryjskim Maratonie Muzyki Rockowej
Otwarty Złotoryjski Maraton Muzyki Rockowej odbędzie się w Złotoryi 6.06.2015 nad zalewem. W imprezie bierze udział 15 zespołów z Dolnego Śląska. Do konkursowej 15-stki, zakwalifikował się chojnowski Polish Fiction. Serdecznie zapraszamy do oddania głosu na zespół.Główną nagrodą jest nagranie płyty w profesjonalnym studiu nagraniowym M23STUDIO.
05 czerwiec 2015, Bogusława Kruk i Maria Lis , Wszystkich komentarzy: 0
RADOŚNIE I ZABAWNIE W „TRÓJCE”
30 maja odbył się już po raz 16-ty Majowy Festyn Trójki. Impreza przygotowana przez całą społeczność szkolną: uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły zgromadziła sporą rzeszę naszych sympatyków. Na placu przed szkołą można było zobaczyć występy wszystkich szkolnych grup i solistów. W tym roku po raz pierwszy została przeprowadzona akcja poszukiwania kandydatów na dawców szpiku dla chorych na białaczkę. Na boisku szkolnym został rozegrany mecz piłki nożnej dziewcząt, w którym nasza reprezentacja zmierzyła się z reprezentacją dziewcząt z Gimnazjum nr 1 - wygrały gimnazjalistki.
03 czerwiec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs "Entuzjasta Bezpieczeństwa" rozstrzygnięty
W poniedziałek (1 czerwca), w siedzibie KRUS w Legnicy, odbyło się podsumowanie konkursu "Entuzjasta Bezpieczeństwa", w którym wzięli uczniowie szkół z terenu Gminy Chojnów. Zadaniem konkursowym było wykonanie makiety lub prezentacji nawiązującej do tematyki bezpieczeństwa. Wszystkie złożone prace wyróżniały się pomysłowością, kreatywnością oraz starannością wykonania. Tym razem jednak to nie do organizatorów należało wyłonienie zwycięzców. Wybór należał bowiem do internautów. Głosować można było za pośrednictwem naszego portalu do 26 maja.