Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - czerwiec 2014

27 czerwiec 2014, Rodzice (FA Chojnów), Wszystkich komentarzy: 40
Orlik: Zdrowe i uśmiechnięte dzieci – Najważniejsze!!! Nie w Chojnowie.

W sobotę 31 maja 2014 r. w Chojnowie odbył się turniej piłki nożnej na boisku typu orlik z okazji Dnia Dziecka. Wielkie brawa, piękna inicjatywa. Dzieciom należy się zabawa, a sport i ruch na świeżym powietrzu to podstawa w rozwoju młodego człowieka. Ale do sedna - tylko "wybrańcom" pozwala się korzystać z orlika w Chojnowie…

25 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 1
Gimnazjum nr 2 króluje w Świdnickim festiwalu tańca!
Wielkim sukcesem a właściwie sukcesami zakończył się udział zespołu tanecznego BROOKLYN z Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie w Ogólnopolskim konkursie Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Świdnicy.
24 czerwiec 2014, Kamil Węgrzyn, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy wszystkich na mega imprezy trwające całe wakacje

To miejsce zostało stworzone z myślą specjalnie o was, a czas dłuży się w nieskończoność co daje jeszcze więcej godzin odlotu dzięki naszym wspaniałym dj-om.

25 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wakacje w Chojnowie - MOKSiR i MBP zapraszają na zajęcia!

Jeśli zapytamy dzieci i młodzież o najprzyjemniejszy okres w roku większość bez wahania krzyknie „wakacje”. W najbliższy piątek, 27 czerwca uczniowie zakończą rok szkolny i przez najbliższe dwa miesiące będą mogli odpoczywać, ładować akumulatory, bawić się i czekać na 1 września, kiedy to ponownie rozpoczną naukę. Na czas odpoczynku, podobnie jak w ubiegłych latach, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna przygotowały wiele atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z programem i zapisów. Ilość miejsc w obu przypadkach ograniczona!

24 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Biblioteka w wakacje - godziny otwarcia

Wielkimi krokami zbliżają się upragnione wakacje. Również Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przechodzi w nowy tryb pracy. W związku z przerwą wakacyjną zmieniają się godziny otwarcia placówki.

24 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
7 pytań do… górnika.
"Górnicy zarabiają dobrze. Z tego co się orientuję ok. 6.000 zł netto – mówię o górnikach pracujących na dole, bezpośrednio przy eksploatacji, doświadczonych, z długim stażem pracy. Początkujący górnik ma ponad 3.000 zł netto."
23 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Skradziono rower zawodniczki UKK „Oriens MTB” Chojnów!

20 czerwca 2014 r. z budynku przy ul. Kościuszki w Chojnowie skradziono czarno-czerwony rower górski MTB firmy SCOTT. Na ramie roweru widoczne były naklejki koloru żółtego. Ów rower należy do zawodniczki naszego klubu kolarskiego, UKK „Oriens MTB” Chojnów. Pomóżmy w odnalezieniu zaginionego sprzętu!

23 czerwiec 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzyczna sobota w Jublu

W najbliższą sobotę, 28 czerwca kawiarnia Jubilatka zaprasza na wieczorek muzyczny. Tym razem na scenie wystąpi legnicka grupa WHY. Początek – godzina 20.00. Zapraszamy!

23 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowianie w Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów
V edycja biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów, która odbywa się corocznie w Złotoryi przeszła do historii. Na tej ekscytującej imprezie sportowej nie zabrakło chojnowskiego akcentu. Na trasie biegu pojawiło się czterech młodych mieszkańców Chojnowa. Trzech z nich reprezentowało klasy 1-3: Jakub Kamiński, Kacper Bajerski oraz Marcel Kaczmarek. Mieliśmy również jednego reprezentanta starszych klas, a był nim Wojciech Chmielowski.
23 czerwiec 2014, Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, Wszystkich komentarzy: 0
Hardcorowy spływ z „Jedynką”
To było naprawdę szalone przedsięwzięcie. Kiedy dzisiaj siedzę przed komputerem, zastanawiam się, czy trafiają się więksi wariaci niż my. Wydawać by się mogło, że jakieś trzy czarownice w kapelusikach i koronkowych rękawiczkach zaklęły nam pogodę. Niestety, nasza impreza jest z rodzaju tych, których nie można odwołać. Jesteśmy zależni od innych i ponosimy tego koszta. Ale nie o tym chcę wam opowiedzieć. Trzeci rok spływów i kolejna próba wody. Poddali się jej bez wahania nasi uczestnicy.
23 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Poznaliśmy plan sparingów KS Chojnowianka przed IV ligą.
KS Chojnowianka pomału musi zacząć myśleć o zbliżającym się wielkimi krokami sezonem inaugurującym występy w IV lidze. Nasi piłkarze, zanim jednak rozpoczną rozgrywki ligowe, rozegrają kilka spotkań kontrolnych, w celu lepszego przygotowania. Poznaliśmy najbardziej prawdopodobny plan sparingów naszego zespołu.
22 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Piłka nożna to gra zespołowa" - rozmowa z Aleksandrem Bernatem
Aleksander Bernat to niespełna 17-to letni piłkarz Czarnych Rokitki, który jest, co prawda cały czas w wieku juniora młodszego, jednak na co dzień występuje w juniorach starszych Czarnych Rokitki trenowanych przez Janusza Cygana i jest wyróżniającą się postacią w swojej drużynie. Świetne występy w meczach juniorskich zaowocowały zaufaniem trenera Mirosława Dragana, który w decydujących meczach o utrzymanie w lidze okręgowej odważnie postawił na juniora a ten odpłacił mu się bramkami strzelanymi w każdym meczu!
20 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga czterogodzinna przerwa w dostawie wody
W dniu dzisiejszym 20.06.2014 o godz. 15:00 prywatny wykonawca rozpoczął pracę związane z wykonaniem przyłącza kanalizacyjnego do budynku nr 1 przy ul. Mickiewicza. W wyniku tych prac została uszkodzona rura wodociągowa fi80 na ul. Mickiewicza, co spowodowało przerwę w dostawie wody na ulicach Mickiewicza, Witosa, Małachowskiego, Niemcewicza, Komuny Paryskiej, Tkacka, Plac Konstytucji 3 Maja i Dąbrowskiego. Uszkodzenie usuwa Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Usunięcie usterki potrwa około 4 godzin.
20 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Zdarzenie drogowe przy ul. Legnickiej
W dniu dzisiejszym około godziny 10 miało miejsce zdarzenie drogowe przy skrzyżowaniu ulic: Legnickiej i Długosza. Kierujący pojazdem osobowym marki Ford Escort wymusił pierwszeństwo przejazdu skręcając w ul. Legnicką w kierunku Ośrodka Zdrowia i tym samym doprowadził do kolizji z Fordem Mondeo zmierzającym w kierunku Legnicy.
20 czerwiec 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna zbiórka elektrośmieci już w najbliższą sobotę
Mimo, że zarówno miasto jak i gmina Chojnów regularnie przeprowadzają zbiórkę elektrośmieci mieszkańcy często pytają – gdzie można wyrzuć zużyte baterie, uszkodzony sprzęt RTV i AGD i inne podobne sprzęty zasilane na prąd czy baterie? Na najbliższą sobotę zaplanowano kolejną zbiórkę elektrośmieci na terenie naszego miasta.
Sklep Bigform