Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - maj 2019

22 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Budżet Obywatelski 2019: Zobacz jakie projekty zostały rozpatrzone pozytywnie

Już niedługo rozpocznie się głosowanie w trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Do chojnowskiego ratusza wpłynęło siedem projektów z czego trzy dotyczyły północnej strony miasta, natomiast cztery strony południowej. Zobacz, jakie wnioski przeszły pozytywną weryfikację, a jakie zostały odrzucone (i dlaczego).

22 maj 2019, PWSZ im. Witelona,
Juwenalia 2019: Przekazanie kluczy do bram PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zapraszamy wszystkich studentów (i nie tylko) do udziału w inauguracji legnickich Juwenaliów. 24 maja o godzinie 16.00 (tuż przed koncertem) na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy studenckim zwyczajem para królewska obierze klucze do bram Uczelni z rąk jej władz, oraz do bram miasta z rąk władz miejskich.

21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barierki na skrzyżowaniu
Barierki odgradzające chodnik od jezdni pojawiły się na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Niemcewicza.
21 maj 2019, Partnerstwo,
Dieta dla mózgu
Biblioteka, studenci kierunku Dietetyka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wraz z wykładowcami Wydziału Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - mgr Katarzyną Traczuk–Bernat oraz dr Iwoną Twarogowską-Wielesik zapraszają 22 maja 2019 roku na godzinę 13:30 na spotkanie pod hasłem: Dieta dla mózgu.
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Matki z Jurandem Kowalskim i Skorantą
Jurand Kowalski oraz Chojnowski Chór Skoranta zaprezentują się 27 maja, na koncercie zorganizowanym z okazji Dnia Matki w sali widowiskowej Domu Kultury. Na wydarzenia zaprasza Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
21 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pokazowa lekcja siatkówki w "Czwórce". Poprowadzi ją Piotr Gruszka
25 maja w hali Zespołu Szkół Integracyjnych w Legnicy rozegrany zostanie czwarty turniej siatkarski Gruszka Cup, którego inicjatorem jest były siatkarz Piotr Gruszka. Reprezentant Polski dzień wcześniej odwiedzi również Chojnów, gdzie spotka się z burmistrzem i dziećmi w Szkole Podstawowej nr 4.
20 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Prośba o pomoc dla błąkającego się psa
Pomiędzy Jaroszówką a Zamienicami błąka się biały pies rasy mieszanej. Urząd Gminy Chojnów prosi o pomoc w poszukiwaniu właściciela psa.
20 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Rury wydechowe pod lupą policjantów
Policjanci z powiatu legnickiego po raz kolejny prowadzić będą działania pod kryptonimem "SMOG".
19 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz zdjęcia z Majowego Festynu Trójki

W niedzielę po raz dwudziesty spotkaliśmy się na boisku Szkoły Podstawowej nr 3 na Majowym Festynie Trójki - corocznej imprezie przygotowywanej przez całą społeczność szkolną - uczniów, rodziców i pracowników "Trójki". Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

18 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Grupa teatralna ZaŚwiaty z ogromnym sukcesem

W dniach 15-18 maja w Jeleniej Górze odbyły się 19. Dziecięco-Młodzieżowe Konfrontacje Teatralne TEATRRRAŁKI. W tym prestiżowym projekcie wzięła udział grupa teatralna ZaŚwiaty, działająca przy Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie. Młodzież zaprezentowała spektakl „Na rozstajnych drogach”, który swoją premierę miał w marcu w auli chojnowskiego Liceum.

18 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Muzealna noc w chojnowskim zamku i na Baszcie Tkaczy [ZDJĘCIA]
Konkurs z nagrodami, grochówka, pokazy wikliniarstwa czy średniowieczna muzyka... To część z atrakcji jakie przygotowali pracownicy chojnowskiego Muzeum Regionalnego w związku z odbywającą się w piątkowy wieczór Nocą Muzeów. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
17 maj 2019, Partnerstwo,
PZS rozpoczął rekrutację – dlaczego powinna to być szkoła pierwszego wyboru?

Kończysz właśnie gimnazjum lub szkołę podstawową i nie wiesz, na którą szkołę średnią się zdecydować? Zapoznaj się z ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

17 maj 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

17 maj 2019, Partnerstwo,
Zespół Szkół Muzycznych Na Topie - koncert w Galerii Piastów!

Już w najbliższą sobotę 18 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do Galerii Piastów na wyjątkowy koncert uczniów Zespołu Szkół Muzycznych w Legnicy z klasy trąbki, a także Zespołu Jazz Combo oraz Patrycjusza Gruszeckiego.

17 maj 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tymczasowy most do rozbiórki
8 maja otwarty został nowy most na ulicy Legnickiej - teraz przyszedł czas na rozbiórkę mostu tymczasowego, który służył nam przez kilka miesięcy.
Sklep Bigform