Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Archiwum - maj 2017

31 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na Festyn Rodzinny w Krzywej

4 czerwca w Krzywej odbędzie się Festyn Rodzinny. Dyrekcja oraz Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Krzywej serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu.

31 maj 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
PWSZ im. Witelona w Legnicy zaprasza na jednolite studia magisterskie na Fizjoterapii

Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Wydziałowi Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy przyznano uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku Fizjoterapia.

30 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Realizacja gospodarki odpadami w 2016 roku wśród tematów jutrzejszej sesji Rady Gminy
Przed nami sesja nr XXXVI.2017 Rady Gminy Chojnów. Początek obrad 31 maja o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów.
30 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria. Do wieczora przerwa w dostawie wody!

Od 15:00 do 19:00 czekać nas będą utrudnienia w dostępie do wody.

30 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Odpowiedz na proste pytanie i zabierz dziecko do kina [KONKURS] - WYNIKI

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka organizujemy konkurs, w którym do wygrania będą otwarte zaproszenia do Kina Helios w Legnicy i Lubinie, które zrealizować będzie można, wybierając dowolny seans.

30 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wędkarski Dzień Dziecka na "Dolpakarcie" [ZDJĘCIA]

Ponad 44 młodych wędkarzy po raz kolejny stanęło na starcie Wędkarskiego Dnia Dziecka. Imprezie organizowanej przez chojnowskie koła PZW na stawie "Dolpakart" jak zawsze towarzyszyła prawdziwe wakacyjna atmosfera i udana zabawa.

31 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”

30 maja o godz. 9.00 rozpoczęły się Wiosenne Biegi Przełajowe „Jedynki”. Na bocznej płycie przy Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w zdrowej, sportowej rywalizacji zmierzyli się uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszego miasta.

30 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wybór szkoły średniej – dlaczego warto zdecydować się na PZS?

Kończysz właśnie gimnazjum i nie wiesz, na jaką szkołę średnią się zdecydować? Zapoznaj się z ofertą Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza wraca do formy (foto)
Po zeszłotygodniowej wysokiej wygranej, Burza Gołaczów kolejny raz pokazała, na co ją stać. W niedzielę Burza na własnej murawie podejmowała Bazalt Piotrowice. 3 punkty zostały w rękach gospodarzy.
29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonany przez Skorę Jadwisin (foto)
W środowe popołudnie zespół Sokoła Krzywa gościł u siebie drużynę Skory Jadwisin. Niestety, gospodarze ulegli i Skora wróciła do domu z kompletem punktów.
29 maj 2017, Arkadiusz Lewandowski, Wszystkich komentarzy: 0
Arkadiusz Lewandowski: Czy reprezentanci Polski są nam tu niepotrzebni?

Czy nasza praca przekracza możliwości miasta? Za daleko jeździmy? Czy reprezentanci Polski są nam tu niepotrzebni?

29 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bokserzy wrócili z Białorusi. Łukasz Niemczyk z brązowym medalem

Polscy bokserzy powrócili z międzynarodowego turnieju organizowanego w białoruskim Grodnie. W kadrze naszego państwa nie zabrakło chojnowskich akcentów - wśród zawodników znalazł się wicemistrz Polski Łukasz Niemczyk. Kadra mężczyzn do zawodów przygotowywała się pod okiem Arkadiusza Lewandowskiego, na co dzień trenera chojnowskich pięściarzy.

29 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram rozgrywek zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

29 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bez kitu... najważniejsze jest święto mamy

W miniony piątek w całej Polsce hucznie obchodzono Dzień Matki. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu Rekreacji co roku podkreśla wagę tego święta organizując specjalne koncerty skierowane dla chojnowskich mam. Cele są dwa - mamom złożyć życzenia w wyjątkowy sposób, im dzieciom z kolei przekazać ważną myśl. Myśl, którą wszystkich zgromadzonych przywitał dyrektor Stanisław Horodecki - Najważniejsze jest święto mamy...

29 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Majowy Festyn Trójki [ZDJĘCIA]

W minioną sobotę Szkoła Podstawowa nr 3 gościła kolejną edycję Majowego Festynu Trójki. Coroczne święto uczniów, pracowników i nauczycieli jak zawsze cieszyło się sporym zainteresowaniem ze strony chojnowian. Organizatorom wydarzenia tym razem dopisała pogoda.

Sklep Bigform