Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Archiwum - maj 2017

09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oldtimer Chojnów rozpoczął nowy sezon klasyków i zapowiada kolejny zlot w Chojnowie [ZDJĘCIA]

Chojnowski klub miłośników starej motoryzacji rozpoczął nowy sezon klasyków, tym razem w Dymarkach Kaczawskich - Skansenie Górniczo-Hutniczym w Leszczynie.

09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 5
W okolicach Chojnowa wataha wilków zagryzła 20 owiec

20 lat temu wilki uznane zostały za gatunek zagrożony wyginięciem - dzisiaj grożą naszym zwierzętom. W niedalekiej Gromadce wataha wilków zagryzła 20 owiec.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół przywiózł 3 punkty

W miniony weekend zespół Sokoła Krzywa udał się na wyjazdowe spotkanie z drużyną Błękitni Kościelec, który zakończył się zwycięstwem podopiecznych Łukasza Kurczaka.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza pokonana przez Huragan (foto)

W niedzielne deszczowe popołudnie Burza Gołaczów podejmowała u siebie drużynę Huragana Proboszczów. 24 kolejka legnickiej A klasy nie przyniosła punktów drużynie z Gołaczowa.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Czarnych nadal bez punktów (foto)

Niedzielne spotkanie rozegrane w Rokitkach między Czarnymi II a Nysą Wiadrów było prawdziwą walką o panowanie przy piłce. Żadna z drużyn nie chciała odpuścić, jednak ostatecznie to przyjezdni udowodnili swoją wyższość.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni wywalczyli 1 punkt (foto)

W sobotę Czarni Rokitki gościli u siebie zespół Iskry Księginice. Rywal był dość wymagający, bowiem Iskra zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli, na swoim koncie mając 50 punktów, co daje jej 26-punktową przewagę nad zajmującymi 12. pozycję Rokitkami.

08 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 4
Kolejna przegrana Chojnowianki (foto)

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie drużynę Odry Chobienia. Niestety, mecz zakończył się kolejną przegraną Chojnowianki.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna: Wojciech Drzewicki - Wyspy Oceanu Atlantyckiego i Morza Śródziemnego

Miejska Biblioteka Publiczna czynnie włączyła się w XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który rozpoczął się właśnie dzisiaj. Przez najbliższe dni czekać nas będą warsztaty, spotkania autorskie oraz zajęcia czytelniczo-plastyczne. Sporym zainteresowaniem niemal zawsze cieszą się spotkania z podróżnikami. W najbliższy czwartek chojnowską bibliotekę odwiedzi dr Wojciech Drzewicki.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci zatrzymali sprawcę dwóch napadów na punkty handlowe w Chojnowie

12 lat więzienia grozi mężczyźnie, który dokonał dwóch napadów na punkty handlowe w Chojnowie. Przestępca trafił w ręce chojnowskich policjantów; został zatrzymany w kasynie gier oddalonym o kilkaset metrów od miejsca, w którym trzy godziny wcześniej dokonał rozboju.

09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Świetne wyniki Juniorów Chojnowianki

W niedzielę drużyna Juniorów Chojnowianki Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Górnika Złotoryja. Juniorzy od dłuższego czasu osiągają świetne wyniki i są prawdziwą dumą oraz nadzieją dla chojnowskiej reprezentacji w piłce nożnej.

08 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Drugi łyk "Eliksiru starości"

Nie miałeś możliwości być na premierze spektaklu "Eliksir starości" w wykonaniu działającej w naszym mieście grupy teatralnej "Antykwariat"? Nic straconego. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji już w najbliższy piątek zaprasza na powtórkę.

14 maj 2017, Partnerstwo,
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne w Chojnowie zaprasza
Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne w Chojnowie zaprasza dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego.
08 maj 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Srebro w Turnieju BRD dla "dwójki"
6 maja na terenie WORD w Legnicy odbyły się eliminacje strefowe ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (BRD) szkół podstawowych i gimnazjalnych.
07 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekendowe rozgrywki w lokalnych piłkarskich ligach niższych już za nami. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami meczów. Pomimo tego, że pogoda w ten weekend nas nie rozpieszczała, udało nam się zebrać bogatą fotorelację ze sportowych zmagań – pojawi się ona na łamach naszego portalu już w najbliższych dniach.

15 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Reprezentant ziemi chojnowskiej na Mistrzostwach Europy Operatorów? To zależy od Waszego wsparcia

Mariusz Blecharz - 31-latek, prowadzący ponad 200 ha gospodarstwo walczy o udział w Mistrzostwach Europy Operatorów. To, czy pojedzie do Francji zależy od wsparcia, jakie otrzyma na swoim profilu. Wesprzeć go może każdy z nas! Wystarczy jedno kliknięcie.

Sklep Bigform