Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Archiwum - maj 2017

12 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek zespołów z ziemi chojnowskiej.

12 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Policja zachęca do zgłaszania wykroczeń za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa

Pijaństwo w Parku Śródmiejskim, przypadki nieprawidłowego parkowania na osiedlu czy niewłaściwa infrastruktura drogowa na Legnickiej... Na takie elementy możemy natknąć się przeglądając Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa. Czym jest ta aplikacja? Jakie wykroczenia możemy za jej pomocą zgłaszać? Komenda Miejska Policji w Legnicy informuje...

12 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wspomnienia z Teneryfy, Lanzarote oraz Azorów w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Podróżnik Wojciech Drzewicki był gościem wczorajszego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Mieszkańcy Chojnowa mieli okazję poznać kulisy jego wypraw na Wyspy Kanaryjskie oraz Azory.

12 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

12 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend? W tym tygodniu chojnowskie Kino Kultura będzie czynne w sobotę. W repertuarze jak zawsze znajdzie się coś dla tych starszych, jak i młodszych widzów. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

11 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rada Gminy Chojnów dumna z pracy Referatu Promocji i Kultury. Powraca kwestia sprzedaży Piotrowic
Kwietniowa sesja Rady Gminy Chojnów stanowiła okazję do podsumowania minionego roku przez przedstawicieli Referatu Promocji i Kultury. Radni docenili prezentację i wkład w promocję regionu. Po raz kolejny poruszona została kwestia trudności ze sprzedażą kompleksu w Piotrowicach, w którym jeszcze do niedawna mieścił się Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Jak się okazuje, do sprzedaży wcale jednak nie musi dojść...
11 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (12-18 maja)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 12 do 18 maja 2017 roku.

11 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowska Noc Muzeów z Wikingami

Wikingowie najechali na Śląsk i już 19 maja spotkać będzie można ich w chojnowskim Muzeum Regionalnym. Przed nami kolejna edycja Nocy Muzeów.

11 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na "Strażników Galaktyki 2" -  WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (12 maja) seanse filmu „Strażnicy Galaktyki 2” w legnickim kinie Helios.

10 maj 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci rozpoczynają przedbiegi juwenaliowe

Zgodnie z akademicką tradycją wszyscy żacy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy obchodzić będą swoje tegoroczne święto – Juwenalia.

10 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnów po raz kolejny gościł konwent wójtów i burmistrzów powiatu legnickiego [ZDJĘCIA]

9 maja w Domu Schrama burmistrz Jan Serkies po raz kolejny gościł samorządowców z terenu powiatu legnickiego na konwencie wójtów i burmistrzów. Wśród gości spotkania znaleźli się...

16 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Takiej Olimpiady Chojnów jeszcze nie widział. Międzynarodowe zmagania w PZS

Uczniowie z chojnowskich szkół średnich i gimnazjów, goście z Zagrodna oraz reprezentanci placówek z: Francji, Rumunii, Turcji, Portugalii, Niemiec, Włoch i Wielkiej Brytanii... Przed nami kolejna edycja Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół, tym razem na skalę międzynarodową.

10 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna: Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji

Dionisios Sturis - dziennikarz, reporter oraz korespondent radiowy już w najbliższy poniedziałek będzie gościem spotkania organizowanego przez Miejską Biblioteką Publiczną w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Tematem spotkania będzie nowa książka chojnowianina - "Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji".

09 maj 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Dwa psy błąkające się po Osetnicy. Znasz właściciela?
Urząd Gminy Chojnów otrzymał dziś zgłoszenie od mieszkańca sołectwa Osetnica, że w miejscowości błąkają się dwa czworonogi. Psy są prawdopodobnie rasy Golden Retriever lub Labrador, są bardzo zadbane. Oba mają charakterystyczne czerwone obroże, co prawdopodobnie wskazuje na to, że komuś uciekły.
09 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Linarium, plac zabaw, nowe oświetlenie czy wymiana chodnika? Zdecyduj

Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie nowej inwestycji w naszym mieście. Od wczoraj w sekretariacie Urzędu Miejskiego możemy zagłosować na wybrany przez nas projekt.