Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Archiwum - maj 2017

20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk wraz z kadrą Polski rusza na podbój Białorusi
24 maja w Grodnie rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej Bokserski. Wśród zawodników reprezentujących nasz kraj na Białorusi znajdzie się Łukasz Niemczyk, bokser klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki.
20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Noc Muzeów z Wikingami [ZDJĘCIA]

Konkurs z nagrodami, pokazy uzbrojenia, walki wikingów, przedwieczna osada, wystawa o Truso... to tylko część z atrakcji przygotowanych przez Muzeum Regionalne w związku z wczorajszą "Nocą Muzeów"...

20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Partnerstwa Miast - gala w Domu Kultury i wernisaż w Bibliotece [ZDJĘCIA]
Dzień Partnerstwa Miast to kolejne z wydarzeń organizowanych przez nasz samorząd i instytucje takie jak Stowarzyszenie Przyjaciół Miast Partnerskich, mające na celu bliższą integrację z przedstawicielami miast partnerskich Chojnowa. Gośćmi wczorajszych imprez w Chojnowie byli mieszkańcy czeskiego Mnichovo Hradiště, ze starostą Ondřejem Lochmanem na czele.
19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekendowe spotkania w ramach rozgrywek legnickich piłkarskich lig niższych. Prezentujemy harmonogram meczów zespołów z ziemi chojnowskiej.

20 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Międzyszkolna Gimnazjada Wioślarska 2017: Miłkowice zmasakrowały Chojnów [ZDJĘCIA/FILM]

Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z Chojnowa i Miłkowic stanęli dzisiaj rano na starcie Międzyszkolnej Gimnazjady Wioślarskiej. Zobacz jak sobie poradzili.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
McDonald's CUP – turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych

Już w najbliższą sobotę, 20 maja, w Rokitkach odbędzie się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych z okręgu chojnowskiego. Impreza sportowa jest organizowana przez Piotra Borowego, licencjobiorcę McDonald's, właściciela restauracji w Okmianach. Turniej towarzyszy rodzinnemu festynowi sportowemu.

19 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy ponownie interweniowali na Kolejowej. Powód ten sam - śmiertelny tlenek węgla
Pod koniec kwietnia informowaliśmy Was o interwencji strażaków w jednym z mieszkań przy ulicy Kolejowej. Nie minął nawet miesiąc - strażacy po raz kolejny musieli na sygnale zjawić się w tym miejscu. Powód okazał się ten sam - ulatniający się tlenek węgla.
19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

W ten weekend chojnowskie Kino Kultura będzie czynne w sobotę. W repertuarze poruszający dramat produkcji francuskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

19 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

19 maj 2017, Play City,
Geozabawa w Play City
Już 03.06.2017 w godzinach 14.00-18.00 Park Play City znajdujący się na II piętrze Galerii Piastów w Legnicy zaprasza na Geozabawę z okazji Dnia Dziecka.
18 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (19-25 maja)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. ważny od 19 do 25 maja 2017 roku.

19 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz zdjęcia z dzisiejszej szczytnej akcji na Komisariacie Policji w Chojnowie

Od 9:00 do 13:00 chojnowscy policjanci czekali na mieszkańców regionu, chcących oddać swoją krew potrzebującym. Chętnych nie brakowało. Każdy, kto tego dnia odwiedził Komisariat Policji w Chojnowie mógł liczyć na atrakcje, przygotowane przez organizatorów wydarzenia.

18 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Burmistrz zaprasza na Dzień Partnerstwa Miast. Zobacz jakie atrakcje czekają nas jutro

19 maja będzie obchodzony w Chojnowie jako Dzień Partnerstwa Miast. Z tej okazji czeka nas kilka atrakcji. Poznaj szczegóły...

18 maj 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! -  WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (19 maja) seanse filmu „Obcy: Przymierze” w legnickim kinie Helios.

17 maj 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Olimpiada Lekkoatletyczna 2017: Czwórka po raz kolejny na najwyższym stopniu podium [ZDJĘCIA]
Za nami kolejny dzień zmagań w ramach Olimpiady Lekkoatletycznej Powiatowego Zespołu Szkół. Tym razem na starcie pojawili się przedstawiciele szkół podstawowej z terenu powiatu legnickiego i nie tylko. Honoru naszego miasta i gminy bronili reprezentanci Szkoły Podstawowej w Rokitkach, Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 4, którzy zwyciężyli w końcowej klasyfikacji, pokazując po raz kolejny, że nie mają sobie równych w tej części powiatu. Indywidualnie największą bohaterką wydarzenia okazała się...