Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - maj 2013

31 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Nowe wieści od chłopaków z zespołu Looking4!

Ze świecą dziś szukać wśród miłośników muzyki osoby, która choćby raz nie słyszała brytyjsko-irlandzkiego zespołu One Direction. Ich hit „What Makes You Beautiful” usłyszeć można na każdym kroku. Jednak Polacy nie gęsi... i swój Looking4 mają. A Looking4 posiada mocny chojnowski akcent – Łukasza Sypienia.

31 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Zaginął FRUGO - 2-letni piesek. Właściciele apelują o pomoc w znalezieniu ulubieńca!

Dnia 29.05.2013 (w środę) około godziny 13.00 zaginął 2-letni pies rasy shih tzu o imieniu FRUGO. Ostatni raz widziano go w Czernikowicach w gospodarstwie agroturystycznym u Pani Halinki. Frugo pobiegł za drugim psem i nie wrócił.

30 maj 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 6
Imponujące zwycięstwo Chojnowianki (FOTO)

W dniu dzisiejszym Chojnowiance przyszło się mierzyć z Wilkowianką Wilków. Na trudnym terenie, w niesprzyjających warunkach atmosferycznych chojnowska drużyna bez większych problemów w imponującym stylu pokonała rywala 6:0.

29 maj 2013, kuba, Wszystkich komentarzy: 1
Cel uświęca środki. Zapowiedź meczu Wilkowianka - Chojnowianka
Jutro w Wilkowie o godzinie 14:00 K.S Chojnowianka rozegra kolejne bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o awans do okręgówki. Rywalem chojnowskiej drużyny będzie miejscowa Wilkowianka.
29 maj 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 1
Świat dzikich zwierząt we wrocławskim ZOO.

Zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Gdzie pojechać, co zobaczyć? Proponujemy wyprawę do zdumiewającego świata dzikich zwierząt. Afryka, Australia, Ameryka Południowa, Azja, Europa czekają... we Wrocławiu.

29 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bilety do Kinderplanety i wrocławskiego ZOO – konkurs z okazji Dnia Dziecka!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym specjalnie dla naszych Milusińskich przygotowaliśmy konkurs pełen nagród. Mamy dla Was 5 biletów wstępu do Kinderplanety, 5 biletów do Kina 5D w Kinderplanecie oraz 2 wejściówki do wrocławskiego ZOO dla dziecka z opiekunem!

29 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowskie "Orzełki" na meczu Zagłębia Lubin!

27 maja 2013 r. grupa „Orzełków” KS Chojnowianka wraz z trenerem Marcinem Rabandą wybrała się do Lubina na mecz pomiędzy „Miedziowymi” a Polonią Warszawa. Dla młodych adeptów futbolu była to nie lada przygoda. Niektórzy z chłopców byli na tak dużym stadionie pierwszy raz. Wspólnie dopingowali swoich ulubieńców.

29 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Program "Aktywny samorząd"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Legnicy w związku z przystąpieniem do realizacji programu „Aktywny Samorząd” zwraca się do osób niepełnosprawnych zainteresowanych udziałem w programie o zgłaszanie się do PCPR (Legnica, Plac Słowiański 1). „Aktywny samorząd” realizowany jest w ramach programu PERON.

28 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Święto Mam w MOKSiR

W dniu wczorajszym, 27 maja 2013 r. salę widowiskową MOKSiR zapełniły panie z naszego miasta i okolic by wspólnie świętować obchody święta najważniejszych i najcudowniejszych kobiet – naszych Mam. Z tej okazji dla gości chojnowskiego domu kultury wystąpiła Grupa Teatralna Pchełki, chór Skoranta oraz Jurand Kowalski.

28 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 32
XXIX Sesja Rady Miejskiej

23 maja 2013 r. o godzinie 13.00 odbyła się sesja Rady Miejskiej w Chojnowie. Głównymi tematami poruszanymi podczas obrad był temat bezrobocia oraz przygotowania do zbliżających się Dni Chojnowa. Zapraszamy na video-zapis XXIX Sesji Rady Miejskiej.

29 maj 2013, Jerzy Kucharski, Wszystkich komentarzy: 1
AKADEMIA ŚMIECIOWA. Wykład III: Kompost.

Ostatnio spotkałem się z dziwnym pytaniem dotyczącym kompostu. Do czego on może być wykorzystany? Sądziłem, że każdy wie do czego służy kompost. Okazuje się, że uczymy się całe życie, a ja dodatkowo nauczam.

28 maj 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kraksa w centrum Chojnowa

Dziś, tj. 28 maja 2013 r. około południa tuż przy parkingu w centrum miasta doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły dwa samochody – osobowy i dostawczy. Kierująca „osobówką” została odwieziona do szpitala.

28 maj 2013, Koło PZW Chojnów – Miasto , Wszystkich komentarzy: 0
Wędkarski Dzień Dziecka

Zarząd Koła PZW Chojnów – Miasto zaprasza dzieci od 8 do 14 lat na „FESTYN WĘDKARSKI”, który odbędzie się dnia 01.06.2013 (sobota) na stawie „Dolpakart”.

28 maj 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 5
Rzeka wygrała i zrobiła swoje - spływ kajakowy Gimnazjum nr 1
Sobotni poranek okazał się niezwykle emocjonujący dla grupy śmiałków, która postanowiła wziąć udział w Spływie Kajakowym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 1 oraz Radę Rodziców. Cała przygoda rozpoczęła się w Zagrodnie na wysokości Urzędu Gminy. Z samego rana, tuż przy rzece można było zaobserwować pierwsze kajaki.
27 maj 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 2
Przesiąknięty atrakcjami Dzień Dziecka z Netto w Chojnowie!

1. dnia czerwca wszystkie maluchy – te większe i mniejsze – obchodzić będą swoje święto. Z tej okazji chojnowski supermarket w dniu kolejnym organizuje wyjątkową, pełną atrakcji imprezę – Dzień Dziecka z Netto. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci!

Sklep Bigform