Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - kwiecień 2017

06 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konwent w Domu Schrama i wizyta w chojnowskich szkołach

5 kwietnia w naszym mieście gościł Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk, który wziął udział w organizowanym w Domu Schrama konwencie burmistrzów i wójtów powiatu legnickiego oraz odwiedził chojnowskie szkoły.

06 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Weekend to świetny czas na spędzenie czasu w kinie z rodziną lub przyjaciółmi. W tym tygodniu chojnowskie Kino Kultura przygotowało ciekawy repertuar. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

06 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (7-13 kwietnia)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 7 do 13 kwietnia 2017 roku.

06 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety na horror "Baba Jaga" - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (7 kwietnia) seanse filmu „Baba Jaga” w legnickim kinie Helios.

05 kwiecień 2017, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Kiermasz Wielkanocny po raz drugi w Gminie Chojnów

Do Świąt Wielkanocnych pozostało nieco ponad 2 tygodnie, które upłyną zapewne na stosownych przygotowaniach. Wielu mieszkańców naszego regionu będzie w tym czasie przypominać sobie wielkanocne zwyczaje i tradycje oraz tworzyć wielkanocne ozdoby. Atmosferze nadchodzących Świąt w Gminie Chojnów służyć będzie także II Gminny Kiermasz Wielkanocny zaplanowany na 9 kwietnia 2017 roku od godz. 14:00 do godz. 17:00. Tak jak w ubiegłym roku sala wiejska w Pawlikowicach zapełni się wielkanocnymi kramami.

05 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 3
W 2017 roku nie będzie darmowej kastracji i czipowania dla psów

Dyskusja nad uchwałą podczas sesji Rady Miejskiej Chojnowa? To doprawdy sytuacja niecodzienna. Tym razem wątpliwości radnych z Chojnowa wzbudziły poprawki do uchwały dotyczącej programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Chojnowa na rok 2017, zakładające przeznaczenie przez miasto odpowiedniej kwoty na kastrację i czipowanie bezdomnych zwierząt, przy współpracy z fundacją deklarującą realizację programu "Kastrujemy Bezdomność".

05 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
"Kiedy ktoś napotka kogoś, kto buszuje w zbożu..."
Teatr LO po raz kolejny zaprosił chojnowian do auli przy ulicy Poźniaków. Tym razem każdy z nas miał okazję obejrzeć premierę spektaklu "Buszujący w zbożu".
04 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Uczniowie PZS celująco zdali egzaminy zawodowe. Szkoła osiągnęła bardzo wysoką średnią

31 marca Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu ogłosiła wyniki egzaminów zawodowych z sesji zimowej. Nauczyciele oraz uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie bez wątpienia mają powody do dumy.

30 kwiecień 2017, Partnerstwo,
Chojnowskie firmy zasługują na bezpłatną promocję w sieci

Żyjemy w czasach, w których firma bez swojej strony internetowej czy profilów w serwisach społecznościowych pozostaje niemal niezauważalna. Internet w ciągu ostatnich lat zmienił całkowicie oblicze działalności handlowej; globalna sieć dzięki swoim ogromnym możliwościom stała się skutecznym środkiem oddziaływania na odbiorcę - chcąc rozwinąć biznes w regionie nie możesz jej lekceważyć. By zaistnieć w sieci wcale nie trzeba być jednak ekspertem w tej dziedzinie, co więcej, możesz to zrobić bezpłatnie!

04 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna będzie świętować dziesięciolecie DKK

6 kwietnia Miejska Biblioteka Publiczna gościć będzie uroczystość otwarcia wystawy "10 lat Dyskusyjnych Klubów Książki w Chojnowie". Wernisażowi, organizowanemu przez bibliotekę, DKK Łgarz, MDKK, towarzyszyć będzie pokaz multimedialny, prezentujący działalność chojnowskich Dyskusyjnych Klubów Książki.

04 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z marcowej sesji Rady Gminy

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy, która odbyła się 31 marca w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów.

04 kwiecień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Freelancerzy i biura tłumaczeniowe - jakie są główne różnice?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jakie są różnice pomiędzy wynajmowaniem freelancera do wykonania tłumaczenia, a profesjonalnym biurem tłumaczeniowym? Niewątpliwie niejeden raz mogłeś zastanawiać się nad tym, co lepiej wybrać i nie wiedziałeś na jakiej podstawie podejmować tą trudną decyzję. Poniżej staramy się nieco naświetlić pewne kwestie związane z wykonywaniem tłumaczeń.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa zgarnął 3 punkty

Sobotnie spotkanie Sokoła z Bazaltem Piotrowice zakończyło się wysoką wygraną gospodarzy.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek tryumfowały w Jadwisinie

Z wyjazdowego spotkania Czarni II Rokitki przywieźli zasłużone 3 punkty. Czarni przełamali dobrą passę zespołu Skory Jadwisin, który szczycił się, że od 5 lat nie przegrał na własnym boisku ani jednego meczu.

03 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Teatr LO zaprasza na spektakl pt. „Buszujący w zbożu”

Uczniowie chojnowskiego Liceum Ogólnokształcącego, działający w przyszkolnym kole teatralnym, serdecznie zapraszają mieszkańców Chojnowa i okolic na premierę spektaklu pt. „Buszujący w zbożu”.

Sklep Bigform