Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl Grinch Cuprum Arena

Archiwum - kwiecień 2017

10 kwiecień 2017, Żłobek Miejski "Słoneczko", Wszystkich komentarzy: 0
Straż Pożarna w Żłobku Miejskim w Chojnowie

W dniach od 4 do 7 kwietnia 2017 roku Żłobek Miejski odwiedziły ekipy strażackie w celu zaplanowanych czynności kontrolno-rozpoznawczych.

10 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobacz zdjęcia z jeździeckiej rywalizacji w Jaroszówce

Miniony weekend w Jaroszówce przebiegł pod znakiem Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich WKKW.

09 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami zmagania w lokalnych piłkarskich ligach niższych. Przedstawiamy wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich.

09 kwiecień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Czy kupowanie grilla jest trudne? Na co należy zwracać uwagę?

Wydawać by się mogło, że zakup grilla nie jest zbyt skomplikowaną czynnością. Przecież obecnie w każdym większym sklepie można zakupić tego typu urządzenie i to niekiedy nawet za kilkadziesiąt złotych. Taki tani grill na pewno wystarczy osobom, które grillują wyłącznie od czasu do czasu, ale na pewno nie sprawdzi się u zapaleńców, którzy uwielbiają w sezonie grillować przy każdej okazji.

09 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dyskusyjne Kluby Książki mają już 10 lat

Dyskusyjne Kluby Książki w całej Polsce świętują dziesięciolecie swojego istnienia. Członkowie chojnowskich klubów swój jubileusz obchodzili w miniony czwartek w Miejskiej Bibliotece Publicznej, gdzie odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej 10 lat spotkań.

08 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sprawni i niepełnosprawni sąsiedzi kształtują Europę

5 kwietnia w Chojnowie gościła delegacja z Niemiec, w skład której weszli pracownicy niemieckich warsztatów terapii zajęciowej, organizacji "Bracia Samarytania" prowadzącej dom pomocy społecznej w Görlitz, radna powiatu i pracownica ratusza w Görlitz.

07 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Powiatowy Zespół Szkół ponownie wyróżniony Certyfikatem „Wiarygodna Szkoła”

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie kolejny raz został wyróżniony prestiżowym certyfikatem i uzyskał tytuł „Wiarygodnej Szkoły”. Jest to formalny dowód na to, że szkoła ta może pochwalić się bardzo bogatą ofertą, posiada ciekawą bazę dydaktyczną, a nauczanie w niej stoi na wysokim poziomie, charakteryzując się innowacyjnością, solidnością i rzetelnością.

13 kwiecień 2017, Partnerstwo,
Wiosenna promocja na domki w zabudowie szeregowej. Poznaj szczegóły inwestycji

Firma D.S. Dariusz Sywak zachęca do zapoznania się z wiosenną ofertą nowoczesnych domków jednorodzinnych w Chojnowie z pełnym zagospodarowaniem terenu. Budynek wykonany został w energooszczędnej i ekologicznej technologii keramzytowej. To nie pierwsza tego typu inwestycja tej firmy na terenie Chojnowa. Dowiedz się dlaczego przyszłość należy do keramzytu i dlaczego warto postawić na firmę, która zajmuje się niemal wszystkim co jest związane z budową domu - od projektu aż po roboty wykończeniowe.

07 kwiecień 2017, PSB-Mrówka, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne badania mammograficzne

10 kwietnia 2017 r. na parkingu Sklepu "MRÓWKA" w Chojnowie przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.

07 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Jutro lokalni piłkarze rozpoczną zmagania w ramach 20. kolejki w legnickiej klasie okręgowej oraz klasie A. Klasę B czeka 17. kolejka. Przed nami moc sportowych emocji. Wszystkich kibiców zachęcamy do zapoznania się z rozpiską poszczególnych rozgrywek.

07 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany w godzinach pracy Basenu Miejskiego na najbliższe dni

Informujemy, że w najbliższych dniach znów zajdą zmiany w godzinach pracy Basenu Miejskiego w Chojnowie. Na skrócone godziny otwarcia pływalni musimy być przygotowani 7 i 10 kwietnia oraz podczas świąt wielkanocnych.

07 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

06 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Pracowity weekend i worek medali dla LMKS SFORA Chojnów

Ligowy weekend zawodnicy reprezentujący klub LMKS SFORA Chojnów zakończyli z 30 medalami!

06 kwiecień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zagrożenie ptasią grypą już za nami?

Niedawno informowaliśmy o wystąpieniu na terenie naszej gminy przypadków zarażenia ptactwa wirusem H5N8 oraz podpowiadaliśmy, jakie środki bezpieczeństwa należy przedsięwziąć, aby uchronić drób przed zarażeniem.

06 kwiecień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
36-letni recydywista z gminy Chojnów zatrzymany po pościgu przez chojnowskich dzielnicowych

8 lat pozbawienia wolności grozi 36-letniemu mieszkańcowi gminy Chojnów, podejrzanemu o kradzież przewodów miedzianych z terenu kopalni. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu przez chojnowskich dzielnicowych. Straty zostały oszacowane na ponad 10 tysięcy złotych.