Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archive - March 2017

31 March 2017, Kasia_, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Od jutra w lokalnych piłkarskich niższych ligach rozpoczną się kolejne rozgrywki w ramach rundy wiosennej. Przed nami moc sportowych emocji. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem rozrywek.

31 March 2017, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Wielki sukces zespołu Przyjaciółki z Niedźwiedzic

„Przyjaciółki” zajęły pierwsze miejsce w Zimowej Edycji Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław. To niemałe wyróżnienie, ponieważ od kilkunastu lat zespoły folklorystyczne z Gminy Chojnów prowadziły na falach eteru dzielną walkę, lecz jedynie „Przyjaciółki” sięgnęły po zwycięstwo. Teraz czeka je nagranie własnej płyty.

31 March 2017, admin, All comments: 1
Solidarność negatywnie opiniuje uchwałę Rady Miejskiej, ZNP i Kuratorium na tak

Ostatni dzień marca to dla wielu gimnazjów dzień strajku nauczycieli. Temat reformy ustroju szkolnego po raz kolejny poruszony został podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej.

31 March 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

31 March 2017, admin, All comments: 0
Ludzie, hobbici, elfy, krasnoludy i enty pośród regałów chojnowskiej biblioteki

Światowy Dzień Czytania Tokiena po raz kolejny zagościł także w naszym mieście. Wydarzenie mające na celu promowanie twórczości Johna Ronalda Reuela Tolkiena zorganizowane zostało przez Miejską Biblioteką Publiczną oraz chojnowskie szkoły podstawowe i gimnazja.

30 March 2017, admin, All comments: 0
Funkcjonowanie gminnych jednostek organizacyjnych wśród tematów jutrzejszej sesji Rady Gminy

31 marca o godzinie 12:00 w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Chojnów.

31 March 2017, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Weekend zbliża się wielkimi krokami. Czas wolny warto będzie spędzić przed dużym ekranem z rodziną lub przyjaciółmi. Co na najbliższe dni zaplanowało chojnowskie Kino Kultura? Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem.

30 March 2017, Kasia_, All comments: 0
Repertuar kina Helios (31 marca - 6 kwietnia)

Prezentujemy repertuar Kina Helios w Legnicy. Ważny od 31 marca do 6 kwietnia 2017 roku.

30 March 2017, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy bilety na "Amok"! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (31 marca) seanse filmu „Amok” w legnickim kinie Helios.

30 March 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
W PWSZ im. Witelona w Legnicy poszukują dawców szpiku!
Fundacja DKMS, Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego i Koło Naukowe Młodych Medyków Państwowej Wyższej SZKOŁY zawodowej im. Witelona w Legnicy zapraszają w dniach 5-6 kwietnia 2017 r. do udziału w akcji rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych.
29 March 2017, admin, All comments: 0
Jesteś ofiarą lub świadkiem przemocy w rodzinie? Policja przypomina o "Niebieskiej Linii"

"NIEBIESKA LINIA", czyli Ogólnopolski Telefon dla Ofiar Przemocy w Rodzinie to pogotowie oferujące całodobową pomoc psychologiczną i prawną osobom doznającym przemocy, świadkom przemocy oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska i sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Celem konsultantów, prowadzących obsługę infolinii, jest sprawne przekazywanie informacji o zachowaniach noszących znamiona przemocy właściwym służbom.

29 March 2017, admin, All comments: 0
Radni zajmą się opłatami za... Zobacz porządek obrad jutrzejszej sesji Rady Miejskiej

30 marca, o godzinie 13:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Zobacz, czym tym razem zajmą się radni.

28 March 2017, admin, All comments: 0
Goliszowianie najlepszymi szachistami powiatu legnickiego

W minioną niedzielę świetlica wiejska w Goliszowie gościła Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Szachach. W zawodach udział wzięło 20 szachistów z trzech gmin z naszego powiatu: miasta Chojnowa, gminy Chojnów oraz gminy Kunice. Zarówno w rywalizacji juniorów jak i seniorów równych sobie nie mieli przedstawiciele lokalnego klubu LZS Mewa Goliszów.

28 March 2017, admin, All comments: 0
Organizatorzy Charytatywnej Zumby podsumowują zbiórkę

19 539 złotych i 45 groszy - ta kwota zasili konto Marty Bodniewicz; uczennicy Gimnazjum nr 2, zbierającej na leczenie, rehabilitację oraz protezę kończyny. Środki te udało się zebrać w ramach Charytatywnej Zumby z Dwójką - poprzez licytacje, sprzedaż wejściówek i dobrowolne wpłaty.

28 March 2017, admin, All comments: 0
Znamy triumfatorów V Międzyszkolnego Konkursu DEng dENG

Powiatowy Zespół Szkół stawia na naukę języków obcych; świadczy o tym m.in. organizacja, już po raz piąty, Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DEng dENG, który jest okazją zarówno do zaprezentowania swojej wiedzy jak i jej poszerzenia. Konkursowi jak co roku towarzyszyły prezentacje językowe i prelekcje.