Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - marzec 2017

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Eliksir starości" - sposób na młode, niepokorne pokolenie

Po raz kolejny chojnowski Dom Kultury gościł obchody Dnia Kobiet. Z tej okazji na scenie zaprezentowali się członkowie grupy teatralnej "Antykwariat" w przedstawieniu pt. "Eliksir starości".

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rezerwy Rokitek przegrały na wyjeździe

Rezerwy Rokitek przegrały na wyjeździe w Janowicach z Błękitnymi Kościelec. Problemy kadrowe w dalszym ciągu trzymają się Czarnych, przez co nie byli w stanie rozegrać meczów sparingowych, a na inaugurację rundy wiosennej stawili się „gołą jedenastką”.

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne sukcesy chojnowskich taekwondoków - Oberlausitz-Cup zakończony z pięcioma medalami!

W minioną sobotę w górnołużyckim Budziszynie odbyła się 19. edycja Oberlausit-Cup. Na starcie zawodów pojawiło się blisko 200 zawodników z 24 niemieckich i polskich klubów Taekwondo WTF, w tym z chojnowskiego LMKS "SFORA". "Nasi" wrócili z Niemiec z pięcioma medalami!

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Burza Gołaczów bez kompletu punktów

W niedzielę Burza Gołaczów podejmowała u siebie drużynę Skory Jadwisin. Co prawda spotkanie zakończyło się wygraną gości, ale walka była wyrównana.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wysoka przegrana Chojnowianki

Sobotnie wyjazdowe spotkanie Chojnowianki Chojnów z Kuźnią Jawor, rozegrane w ramach 16. kolejki legnickiej klasy okręgowej, zakończyło się niepowodzeniem dla naszej drużyny.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Sokół Krzywa pokonał Orła Zagrodno

Sobotnie spotkanie Sokoła Krzywa z Orłem Zagrodno pomyślnie zakończyło się dla gospodarzy. Mecz dostarczył kibicom wielu sportowych emocji.

13 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni Rokitki ulegli Dębowi z Siedlisk

16. kolejka legnickiej klasy okręgowej zakończyła się przegraną Czarnych, którzy w sobotę gościli u siebie Dąb Stowarzyszenie Siedliska.

13 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piotr Jeka triumfatorem chojnowskiej edycji Otyliady

31,5 km! To odległość jaka w linii prostej dzieli Chojnów i Prochowice, Przemków lub Lwówek Śląski. Taki właśnie dystans przepłynął Piotr Jeka - triumfator chojnowskiej edycji Otyliady.

12 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Za nami weekend sportowych emocji w lokalnej piłce nożnej. 16 kolejka legnickiej okręgówki okazała się pechowa dla zespołów reprezentujących ziemię chojnowską.

14 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Posiłki spożywane w taki sposób są smaczniejsze i lepsze dla naszego zdrowia...

Co smakuje nam najlepiej i ma znakomity wpływ na nasze zdrowie? Nikogo nie zaskoczy chyba odpowiedź, że są to posiłki spożywane na świeżym powietrzu i w miłym towarzystwie. Sezon grillowy i garden party już wkrótce się rozpocznie, zatem nie zwlekaj i przygotuj swój ogród na pyszne śniadania, obiady, kolacje i desery wśród zieleni i w pełnym słońcu.

11 marzec 2017, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Dużo kwiatów i sportowych emocji, czyli Dzień Kobiet w Gimnazjum nr 1
Za nami Dzień Kobiet, który świętowali także uczniowie Gimnazjum numer jeden w Chojnowie. Było oryginalnie.
10 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 1
Piłka nożna: rozpoczyna się runda wiosenna

W najbliższy weekend rozpoczynają się rozgrywki w ramach rundy wiosennej w legnickiej klasie okręgowej oraz A. Zawodnicy drużyn klasy B na murawę wejdą dopiero 18 i 19 marca.

10 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kierowca z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów zatrzymany przez policję. Miał 1,4 promila

Kolejny potencjalny drogowy zabójca zatrzymany przez policję. Tym razem w ręce chojnowskich policjantów wpadł 24-letni kierowca. Do zatrzymania doszło w samym centrum Chojnowa.

10 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszuści wyłudzili 6 tysięcy złotych od 80-letniej mieszkanki Chojnowa

Komenda Miejska Policji w Legnicy po raz kolejny przestrzega przed oszustami. Tym razem ich ofiarą padła 80-letnia mieszkanka Chojnowa do której zatelefonowano z informacją, że jej córka spowodowała wypadek drogowy. Oszust podał się tym razem za osobę, która może pomóc w załatwieniu sprawy i polecił, by starsza kobieta przygotowała 26 000 złotych, po które zgłosi się kurier.

10 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Pasjans z samych serc" - świadectwo romantycznej więzi pomiędzy zakochanymi

Muzeum Regionalne zaprasza w marcu do obejrzenia wystawy "Pasjans z samych serc" na którą składają się pocztówki z kolekcji prof. Pawła Banasia - znanego w naszym regionie historyka sztuki i kulturoznawcy. W dniu wczorajszym chojnowski zamek gościł wernisaż wystawy.

Sklep Bigform