Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl Grinch Cuprum Arena

Archiwum - marzec 2017

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni zremisowali w Prusicach

W niedzielę zespół Czarnych Rokitki udał się na wyjazdowe spotkanie z Przyszłością Prusice. Zacięta walka o dominację przy piłce trwała od pierwszej do ostatniej minuty meczu.

20 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka nadal bez kompletu punktów

W niedzielne popołudnie Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnej murawie zespół Rodło Granowice. Mecz rozegrano w mocno niesprzyjającej, deszczowej aurze.

20 marzec 2017, admin; fot. lca.pl, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Collins przyjechali do Legnicy z nowym wózkiem dla Nikosa
Informacja o wizycie braci Collins w Legnicy wzbudziła nie małe zainteresowanie również w naszym mieście. Gwiazdy TVN Turbo przyjechali do swojego rodzinnego miasta ze specjalnie stuningowanym wózkiem inwalidzkim dla Nikosa Czarnoty.
20 marzec 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Silnik w Twoim aucie nadaje się już do wymiany? Sprawdź to
Pękające głowice, obrócone panewki korbowe, czy niesprawność układu wtryskowego to wyraźne sygnały końca żywota silnika w naszym samochodzie i zbliżającej się konieczności wymiany jednostki napędowej. Dlaczego wymiany, a nie naprawy?
20 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bohaterowie, o których zbyt mało się pisze

Niemal codziennie na naszym portalu wspominamy o jakichś oszustach, złodziejach czy pijanych kierowcach. W dniu dzisiejszym jednak nasz obiektyw kierujemy w stronę bardziej wartościowych ludzi o których zdecydowanie warto napisać. Dla wielu z nas myśl o krwi czy strzykawkach budzi strach - tym bardziej należy docenić osoby, które decydują się na wzięcie udziału w akcji krwiodawstwa.

20 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zamek Czocha, prawdopodobnie...

Ile obiektów miało w swych podziemiach maszynę chłodzącą "Autofrigor"? Ile obiektów ma przeszło 5 000 metrów kwadratowych podziemi? Ile obiektów ma odkryty skarbiec (i przynajmniej jeszcze jeden nieodkryty)? W ilu obiektach-zamkach odnaleziono i po dziś dzień znajduje się aparat tlenowy "Pionier"? Ile zamków ma tak niesamowitą historię jak zamek Czocha?

Za nami kolejne spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej...

19 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki weekendowych rozgrywek piłkarskich

Dziś zakończyliśmy weekendowe zmagania piłkarskie. Zespoły z ziemi chojnowskiej w niesprzyjającej aurze pogodowej rozegrały dziś ciekawe spotkania. Prezentujemy wyniki rozrywek.

19 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Znajdź siebie na zdjęciu z Chatytatywnej Zumby z Dwójką

Podczas gdy na zewnątrz typowa dla marca zawierucha i deszcz - wewnątrz hali na Matejki atmosfera gorąca niczym w środku lata. Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z kolejnej Charytatywnej Zumby z Dwójką!

17 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Przed nami weekend, a wraz z nim moc sportowych emocji w lokalnym futbolu. W tym tygodniu czeka nas kilka ciekawych spotkań. Zachęcamy do zapoznania się z planem rozgrywek.

17 marzec 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Bracia Collins w Galerii Piastów już w tę niedzielę!
Urząd Miasta w Legnicy i Galeria Piastów zapraszają już w nadchodzącą niedzielę 19 marca o godzinie 18:20 do Galerii Piastów na spotkanie z Braćmi Collins, gwiazdami programu „Odjazdowe bryki Braci Collins”!
15 marzec 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Rozlicz PIT w Galerii Piastów
Już w piątek 24 i sobotę 25 marca w godzinach od 12:00 do 20:00 po raz kolejny zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy.
17 marzec 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Michalinki z dumą prezentują swoją nową płytę

"Tam za górą, tam za rzeką" - to tytuł najnowszej płyty wydanej przez zespół Michalinki z Piotrowic i Konradówki. Dla wszystkich miłośników muzyki ludowej z naszego regionu jest to pozycja warta uwagi - a takich osób, patrząc na frekwencję podczas koncertów, z pewnością nie brakuje.

17 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

17 marzec 2017, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Brąz dla "Dwójki"
16 marca w Lubinie odbył się Finał Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział drużyny z Chojnowa, Lubina, Legnicy i Gaworzyc...
16 marzec 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na nadchodzący weekend? W tym tygodniu warto będzie wybrać się do chojnowskiego kina. Zobaczcie, jaki repertuar proponuje Kino Kultura.