Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archiwum - marzec 2015

03 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki wyborów uzupełniających w Gminie Chojnów W związku z wygaśnięciem mandatu radnego Andrzeja Pyrza, zarządzono wybory uzupełniające do Rady Gminy Chojnów w okręgu wyborczym nr 7, które odbyły się 1 marca 2015 r.(w niedzielę).

04 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza "Moje świata postrzeganie"Biblioteka Miejska zaprasza na wernisaż wystawy chojnowskiego fotografika, muzyka i miłośnika wypraw rowerowych Rafała Wyciszkiewicza "Moje świata postrzeganie", który odbędzie się 6 marca o godz.18.00.
03 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Drzwi Otwarte w SP4 w Chojnowie Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie zaprasza rodziców z dziećmi przyszłych klas pierwszych na rok 2015/16 do odwiedzenia szkoły w ramach "Drzwi Otwartych" w dniu 3.03.2015 r. w godzinach 16.30-18.00

03 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
VI Sesja Rady Gminy z dnia 27.02.2015
W dniu 27.02.2015 roku odbyła się VI Sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu video.
02 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
Trzy pojazdy zderzyły się przy ul. Legnickiej!
Dziś, tuż przed godziną 16, doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Kierująca Daewoo Nubirą kobieta stojąc przy ul. Legnickiej, z włączonym kierunkowskazem w kierunku ulicy Okrzei przepuszczała pojazdy jadące w kierunku centrum. Tuż za pierwszym pojazdem ustawił się drugi marki Chevrolet Spark. W stojące pojazdy uderzył pojazd marki Renault.
09 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XIII REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY "ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE"
Oddział Miejski Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Legnicy po raz trzynasty organizuje Konkurs Plastyczny „ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE". Konkurs ma na celu popularyzację zdrowego stylu życia (racjonalne odżywianie, uprawianie sportów, właściwe spędzanie wolnego czasu, zapobieganie nałogom) oraz bezpieczeństwa (bezpieczne poruszanie się po drogach, bezpieczna kąpiel, zapobieganie pożarom itp.).
02 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Bloger kontra Owsiak w legnickim sądzie
W czwartek, w Sądzie Okręgowym w Legnicy zapadł wyrok w głośnej sprawie Owsiak kontra bloger MatkaKurka. Piotr Wielgucki znany w sieci jako "MatkaKurka" na swoim blogu od dawna prowadzi z Jurkiem Owsiakiem i jego Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy otwartą wojnę. Szef WOŚP pozwał go do sądu za artykuł pt. "Jerzy Owsiak król żebraków i łgarzy, złoty melon sekty WOŚP".
02 marzec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
SZKÓŁKA WSPINACZKOWA W GALERII PIASTÓW

Park Play City ogłasza zapisy otwarte do szkółki wspinaczkowej dla dzieci i młodzieży! Zajęcia prowadzone są na sztucznej ściance wspinaczkowej znajdującej się w Galerii Piastów. Nie będziecie się nudzić! Zapewniamy opiekę licencjonowanych instruktorów i profesjonalny sprzęt wspinaczkowy!

02 marzec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
KONKURS TVN - TELEDYSK Z GIMNAZJUM NR 2

Stacja TVN ogłosiła konkurs na wideoclip do piosenki Dawida Kwiatkowskiego "Szkoła". Dawid Kwiatkowski jest bardzo popularnym wykonawcą i młodzieży nie trzeba go przedstawiać. Zwycięska szkoła będzie mogła gościć piosenkarza na koncercie, dlatego wszystkich zachęcamy do oddawania głosów przez internet. W jaki sposób i kiedy, dowiecie się na stronie szkoły www.gimcho.pl już wkrótce. Termin nadsyłania teledysków mija w tym tygodniu a te, które już są umieszczone w internecie można oglądać na youtube i na stronie TVN. Zapraszamy do obejrzenia naszej radosnej twórczości. :)

01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka Chojnów - Isrka Księgienice - sparing
W sobotnie popołudnie KS Chojnowianka rozegrała kolejny sparing. Rywalem naszej ekipy była Iskra Księgienice – rywalizująca w klasie okręgowej. Podopieczni Ireneusza Chrzanowskiego, odpowiednio zmotywowani, przystąpili do tej rozgrywki. Biało niebiescy od samego początku nie zachwycali swoją postawą, choć widać było sporo walki i zaangażowania w grę. Obie drużyny stwarzały sytuacje podbramkowe, choć gra Isrky mogła bardziej się podobać.
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Drugie miejsce Orlików w Gromadce!
Grupa Orlików trenowana przez Łukasza Kurczaka wczoraj rywalizowała podczas turnieju ligi halowej w Gromadce. W ubiegłym tygodniu gościliśmy w naszym mieście ekipy piłkarskie, które podczas rywalizacji w hali Powiatowego Zespołu Szkół walczyły o miano najlepszej. Chojnowskie dzieci zajęły doskonałe trzecie miejsce. Wczoraj przyszedł czas na kolejną próbę. W pobliskiej Gromadce pojawiły się następujące drużyny:
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zdziesiątkowane chorobami Rokitki uległy Stali Chocianów.
W dniu dzisiejszym o godzinie 14:00 Czarni Rokitki rozegrali pierwszy w tym sezonie sparing na naturalnej nawierzchni. Dotychczasowe spotkania odbywały się na sztucznej nawierzchni lub też orliku. Wyjazdowy mecz w Chocianowe nie należał do tych udanych w wykonaniu ekipy z naszej gminy. Dodatkowo zdziesiątkowana chorobami drużyna prowadzona przez Mirosława Dragana musiała radzić sobie na zdewastowanej murawie gospodarzy.
01 marzec 2015, Champion Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk Mistrzem Dolnego Śląska i Opolszczyzny!
W finale tegorocznych Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny Łukasz Niemczyk zmierzył się z Mateuszem Matyją z Orła Oleśnica. Walka od początku przebiegała pod dyktando naszego zawodnika. Łukasz jak zwykle boksował w swoim stylu, sporo uników i celnych ciosów było kluczem do sukcesu. Łukasz w tej rundzie walczył bardzo agresywnie. Ta część walki mogła się podobać zgromadzonym kibicom, którzy zobaczyli sporo dobrego boksu.
01 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Drugie miejsce Żaków w Legnicy.
Grupa Żaków prowadzona przez trenera Marcina Rabandę nie marnuje czasu. Po ubiegłotygodniowym turnieju, w którym byliśmy gospodarzami, w dniu wczorajszym przyszła kolej na zawody w Legnicy. Organizatorem całej zabawy sportowej był klub Miedź Legnica. Nasi piłkarze, po słabym występie przed własną publicznością, szybko wrócili do pełni formy. Trener Rabanda zabrał na wczorajszą rywalizację następujących piłkarzy:
02 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Szlakiem epok literackich" w Powiatowym Zespole Szkół
W piątek, w Powiatowym Zespole Szkół,odbyła się dziesiąta- ostatnia edycja konkursu pn. "Szlakiem epok literackich". Rozpoczynając w 2006 roku od konkursu wiedzy o antyku, poprzez średniowiecze, renesans, barok, oświecenie, romantyzm, pozytywizm, Młodą Polskę, przyszedł czas na współczesność, która była tematem tegorocznej edycji.