Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - marzec 2015

10 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Mroczkowski otrzymał stypendium sportowe z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego
W dniu dzisiejszym Kamil Mroczkowski z rąk Marszałka Województwa Dolnośląskiego otrzymał nagrodę za swoją postawę sportową w ostatnim czasie. Nasz pięściarz został dostrzeżony za swoje niebanalne umiejętności i sukcesy, które do tej pory osiągał. W ostatnim czasie bokser Klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki pokonał w Turnieju Ziem Nadbałtyckich Mistrza Olimpijskiego z Chin, Wicemistrza Swiata oraz Mistrza Europy. Na tym nie koniec sukcesów Kamila. Zwycięstwa podczas zawodów krajowych i międzynarodowych to tylko nieliczne osiągnięcia naszego pięściarza.
15 marzec 2015, Partnerstwo ,
Sprzedam- piękne siedlisko na wsi w okolicach Chojnowa Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 9.5h, dom o powierzchni 276m2 wyposażony w centralne ogrzewanie w miedzi grzejniki konwektor, wodę, łazienkę z ubikacją, okna plastikowe w całym budynku, drzwi sosnowe. Część mebli, kuchnia ogrzewana drewnem. Do zamieszkania od zaraz bez żadnych nakładów nawet dla dwóch rodzin. Budynek podpiwniczony(suchy), kryty blacho-dachówką. Stajnie duże, także kryte blacho-dachówką (częściowo wymieniona więźba dachowa) przeznaczone do hodowli krów, owiec, koni, tuczników .
11 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci zamknęli plantację marihuany
Dolnośląscy policjanci przejęli prawie 2,5 kilograma marihuany i 60 krzewów konopi indyjskiej. Narkotyki pochodziły z plantacji na terenie powiatu legnickiego. Jej 49-letni właściciel może trafić za kraty nawet na 10 lat.
10 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
W piątek rozpoczynają się Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie. Chojnów - Hala PZS`u!
Już w najbliższy piątek w Chojnowie rozpoczynają się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie. W hali Powiatowego Zespołu Szkół pojawi się przeszło 100 zawodników z całego województwa. Jest to pierwsza tej rangi impreza sportowa związana z boksem. Pozostało już tylko kilka dni do pierwszy starć w ringu. Młodzi adepci tej dyscypliny sportowej na pewno już maksymalnie przygotowują się do walk.
10 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Od dziś, można składać zeznania podatkowe w Urzędzie Miejskim w Chojnowie
Od dnia dzisiejszego, do 24.04.2015r., w każdy wtorek w godz. 8.00-15.00, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Chojnowie (pokój nr 3-parter), pracownik Urzędu Skarbowego będzie przyjmował zeznania podatkowe za 2014r.
10 marzec 2015, firemax, Wszystkich komentarzy: 0
Plaga wypaleń
Tradycyjnie każdego roku w okresie wiosny Chojnowscy strażacy otrzymują zgłoszenia o pożarach suchych traw i nieużytków rolnych. Sprzyjająca pogoda to najlepszy okres w którym dochodzi do tego rodzaju pożarów. W ciągu ostatnich 2 tygodni strażacy wyjeżdżali miedzy innymi do pożarów traw na ogródkach działkowych przy ul. Goleszańskiej, nieużytków rolnych za chojnowskim POHZ, nasypów kolejowych i wielu więcej...
09 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sporo piłkarskich emocji w Rokitkach. Czarni przegrali z Gromadzyniem.
W niedzielne popołudnie, przed własną publicznością, Czarni Rokitki podjęli Grom Gromadzyń Wielowieś. Spotkanie od samego początku zapowiadało się bardzo emocjonująco, z uwagi na fakt, że obie ekipy wystąpiły w mocnych składach. Nasz wczorajszy rywal w ostatnim czasie pozyskał kilku piłkarzy, którzy w dużej mierze przyczynili się do zmiany stylu gry.
10 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Czy zwierzęta zostaną  z pensjonariuszami "Niebieskiego Parasola"?

Zabrać zwierzęta, to jak pozbawić pensjonariuszy najlepszych przyjaciół. Niepokój związany z utratą trzech psów i kota, które zamieszkują na terenie Ośrodka Pielęgnacyjno-Rehabilitacyjnego "Niebieski Parasol", towarzyszy pensjonariuszom od kilku tygodni.


09 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Sporo walki, fauli i tylko jedna bramka w meczu Siedlisk z Chojnowianką
W minioną sobotę KS Chojnowianka zmierzyła się z Dębem Stowarzyszenie Siedliska w spotkaniu sparingowym. Obie ekipy były nastawione na zwycięstwo, nasi rywale za wszelką cenę chcieli wygrać to spotkanie, pomimo faktu, że był to jedynie sparing. Mecz rozpoczął się o godzinie 15:00 przy bardzo dobrych warunkach atmosferycznych. Pogoda sprzyja na rozgrywanie spotkań na naturalnej nawierzchni zatem wszystkie drużyny korzystają z tej możliwości i swoje próby oraz treningi przeprowadzają na powietrzu.
09 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Kobiet w Domu Schrama (video)
Większość pań świętowała Dzień Kobiet już wczoraj. Sposobów na spędzenie tego dnia miały naprawdę wiele, ponieważ zabawy odbywały się w większości chojnowskich lokali. Nie zabrakło osób, które odwiedziły Dom Schrama. Tuż przed godziną 17-stą, sala widowiskowa wypełniła się po brzegi. Wśród gości znalazły się głównie kobiety, lecz pojawiło się również kilku panów. Zorganizowane przez MOKSiR spotkanie było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu i dobrej zabawy.
09 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza "Moje świata postrzeganie"

Piątkowy wernisaż wystawy Rafała Wyciszkiewicza, który odbył się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Na spotkanie przybyło wielu miłośników twórczości Rafała, wśród których nie zabrakło jego modelek. Wystawę będzie można oglądać w Galerii Młodych na przełomie marca i kwietnia.

08 marzec 2015, Włodzimierz Zatorski, Wszystkich komentarzy: 0
Panie, Panny i Panienki - „Jedynka gospodarzem siatkarskiego Dnia Kobiet!

Turniej, przy którym płeć piękna rywalizuje przy siatce w sali gimnazjum nr 1, to już chojnowska tradycja. Nie inaczej było w roku. Zmagania siatkarek poprzedził bardzo miły akcent. Burmistrz Chojnowa Jan Serkies złożył wszystkim uczestniczkom życzenia z okazji Dnia Kobiet, wręczył symbolicznego kwiatka i słodką niespodziankę.

08 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Kobiet- czas poznać zwycięzców konkursu!
Nadszedł niedzielny poranek, więc tak jak obiecaliśmy- wylosowaliśmy zwyciężczynie konkursu. Dzień Kobiet, po raz pierwszy obchodzono 28 lutego 1909 roku w Stanach Zjednoczonych. W pozostałej części globu za obchody święta kobiet uznaje się manifestację z dnia 19 marca 1911 roku, które odbyły się w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Danii. Święto Dnia Kobiet zostało ustanowione w 1910 roku.
08 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet!
Drogie Panie! Z okazji Waszego święta, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia- wszystkiego co najlepsze, pomyślności, wielu powodów do radości i uśmiechu, samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!
07 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Kobiet w Gimnazjum nr 1 (zapis video)

W związku z tym, że tegoroczny Dzień Kobiet wypada w niedzielę, w chojnowskim Gimnazjum nr 1 obchodzono go w piątek. Panowie nie zapomnieli o płci pięknej i przygotowali dla wszystkich Pań miłą niespodziankę w postaci filmu video.

Jak zwykle było na wesoło, nie zabrakło kwiatów, uśmiechu na twarzy i przede wszystkim dobrej zabawy. Zachęcamy serdecznie do obejrzenia zapisu video.

Sklep Bigform