Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Archiwum - marzec 2015

14 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Harkawy Mistrzem Dolnego Śląska w boksie.
Dziś rozpoczął się drugi dzień rywalizacji najlepszych bokserów naszego województwa. Do Chojnowa zawitało 18 klubów łącznie wystartowało ponad 80 zawodników. Wczoraj, jak już wspomnieliśmy na łamach portalu Kacper Harkawy wywalczył eliminację do finałów Mistrzostw Dolnego Śląska. Dziś kilka minut po godzinie 16 nasz reprezentant pojawił się w ringu, aby stoczyć pojedynek o tytuł mistrzowski.
14 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatni spairng Czarnych Rokitki już w najbliższą niedzielę
Już w najbliższą niedzielę Czarni Rokitki rozegrają ostatnie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającymi się zmaganiami ligowymi. Podopieczni Mirosława Dragana mają za sobą długi okres przygotowawczy. Jak takie treningi przełożą się na osiągane wyniki zobaczymy. Ostatnim sparingpartnerem będzie ekipa Skory Jadwisin. Na pewno rywal jest wymagający. Ekipa prowadzona przez Dariusza Gindę radzi sobie wyśmienicie w rozgrywkach ligowych.
14 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
"Dzień Kariery" w Gimnazjum nr 1
11 marca, w Gimnazjum nr 1, po raz kolejny odbyły się targi edukacyjne- "Dzień Kariery". Tradycyjnie już,spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Każdy z nich, już za kilka miesięcy będzie musiał podjąć decyzję o dalszej drodze kształcenia. Już dziś zadają sobie pytania- liceum, technikum, a może szkoła zawodowa, szkoła w Chojnowie czy okolicy?
14 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Pierwszy dzień "chojnowskich" Mistrzostw Dolnego Śląska za nami (video)
Pierwszy dzień "chojnowskich" Mistrzostw Dolnego Śląska w boksie za nami. Po wielu godzinach ciężkiej pracy przy rozkładaniu ringu oraz przygotowywaniu hali Powiatowego Zespołu Szkół, Klub Champion Chojnów Powiat Legnicki był gotowy na przyjęcie ekip bokserskich z całego województwa.
13 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Ostatni sprawdzian Chojnowianki przed IV ligą
Dziś o godzinie 15:00 KS Chojnowianka rozegra ostatnie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającą się w przyszłym tygodniu IV ligą dolnośląską. Trener Ireneusz Chrzanowski będzie miał ostatnią okazję, aby przetestować optymalne ustawienie swoich podopiecznych. Dzisiejsza rywalizacja będzie miała charakter czysto kontrolny. Seniorzy zmierzą się ze sporo młodszymi kolegami z grupy junior młodszy.
13 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
To już drugi piątek trzynastego w tym roku- pechowy?

To już drugi piątek trzynastego w tym roku, a jeden jeszcze przed nami- w listopadzie. Skąd przekonanie o pechowości tej daty? Czy ludzie wierzą, że tego dnia może przytrafić się coś złego, czy może cieszą się na myśl, że w końcu nadszedł piątek?

13 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy chojnowskich szkół w finale X Konkursu Krajoznawczego "Znam Powiat Legnicki Jak Swój Dom"

10 marca, w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im Witelona w Legnicy odbył się finał X Konkursu Krajoznawczego „Znam Powiat Legnicki Jak Swój Dom”, zorganizowanego wspólnie przez legnicki oddział PTTK, Powiat Legnicki oraz PWSZ w Legnicy.

12 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Eliminacje powiatowe do XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego  „PEGAZIK" za nami

W środę, w auli przy ul. Witosa, odbyły się powiatowe eliminacje do XX Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik". W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z powiatu legnickiego.

12 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W Domu Schrama odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów powiatu legnickiego

W środę, w domu Schrama odbył się Konwent Wójtów i Burmistrzów powiatu legnickiego, którego gospodarzami byli burmistrz- Jan Serkies i starosta legnicki- Janina Mazur. Gościem specjalnym wczorajszego spotkania był Tadeusz Samborski- przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego.

15 marzec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Od Wielkanocy do Zielonych Świąt w Galerii Piastów

Już w sobotę 21 marca od godziny 15:00 zapraszamy wszystkich do wspólnej świątecznej zabawy w Galerii Piastów! Zwykle Wielkanoc kojarzy się nam ze święconką, pisankami i śmigusem-dyngusem, może jeszcze wielkanocnymi babami. Jednak o innych tradycjach ludowych związanych z tym świętem, wiemy już niewiele.

13 marzec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Rozlicz PIT w Galerii Piastów

Już w najbliższych dniach tj. 13-15 marca 2015r. w godz. 12.00-18.00 zapraszamy wszystkich Państwa do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Urząd Skarbowy w Legnicy. Szybki PIT to inicjatywa dzięki której dowiecie się wszystkiego o podatkach i zasadach rozliczania się ze skarbówką! Bądźcie razem z nami!

12 marzec 2015, Bogusława Kruk i Maria Lis, Wszystkich komentarzy: 0
WYCIECZKA DO BOLESŁAWIECKEJ CERAMIKI  I ODWIEDZINY PRZEDSZKOLAKÓW

Pod koniec lutego klasy IIa i IIb z SP 3 odwiedziły Manufakturę Ceramiki w Bolesławcu. Uczniowie zostali oprowadzeni po zakładzie produkcyjnym. Mieli okazję zobaczyć, jak powstają naczynia w charakterystycznej kolorystyce i wzornictwie. Największą atrakcją były warsztaty. Każde dziecko pod okiem fachowca samodzielnie zdobiło miseczkę i talerzyk. Naczynia pozostawiono do wypalenia. Po kilku dniach gotowe wyroby dostarczone zostały do szkoły, zadowoleni uczniowie zabrali je do domu.

11 marzec 2015, UG Chojnów , Wszystkich komentarzy: 0
BEZPŁATNE KONSULTACJE NT. POZYSKANIA FUNDUSZY UNIJNYCH 12 MARCA W URZĘDZIE GMINY

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej informacji o Funduszach Europejskich w ramach organizowanego w Urzędzie Gminy w Chojnowie Mobilnego Punktu Informacyjnego.

11 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Liczne medale SIGO GIM 1 podczas Mistrzostw Dolnego Śląska !
Miniony weekend należał do kolarzy Sigo Gim 1 działającego przy Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. Podopieczni Eugeniusza Bobiowskiego wzięli udział w bardzo prestiżowej imprezie sportowej, jaką niewątpliwie były Mistrzostwa Dolnego Sląska Jelenia Góra-Cieplice. Całość rozpoczęła się przed godziną 12, kiedy to nastąpiła odprawa techniczna.
11 marzec 2015, LZS Jerzmanka Jerzmanowice, Wszystkich komentarzy: 0
Sukcesy LZS Jerzmanka Jerzmanowice w Mistrzostwach LZS w Tenisie Stołowym

W sobotę (7 marca), w Krotoszycach odbyły się Mistrzostwa LZS w Tenisie Stołowym. Zawodnicy występujący pod patronatem klubu LZS Jerzmanka Jerzmanowice zajęli w Turnieju czołowe miejsca.

Sklep Bigform