Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum Arena

Archiwum - marzec 2015

27 marzec 2015, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
DJ MATT KOWALSKY w Kręgielni Play City!
Już 28.03.2015 od 21.00 w kręgielni Play City zagra nie kto inny jak DJ MATT KOWALSKY !!! - producent muzyczny, kompozytor, remixer i reżyser dźwięku, absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie. W jego dorobku znajduje się wiele autorskich albumów, składanek oraz płyt winylowych.
27 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka i Rokitki powalczą o ligowe punkty w najbliższa sobotę - zapowiedź
Już w najbliższy weekend zarówno KS Chojnowianka, jak i Czarni Rokitki rozegrają swoje spotkania ligowe. Biało niebiescy, przed własną publicznością, zmierzą się z wiceliderem IV ligi dolnośląskiej – KS Polkowice. Drużyna ta walczy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, będzie to bardzo wymagający rywal.
26 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 1
Sensacyjne wypożyczenie Jakuba Grządkowskiego do Czarnych Rokitki
Czarni Rokitki pozyskali nowego piłkarza – jest nim wychowanek KS Chojnowianka – Jakub Grządkowski. Reprezentujący do tej pory barwy biało niebieskie piłkarz nie wyraził chęci gry w naszym lokalnym klubie. Władzie widząc tą sytuację przystały na propozycję zaprzyjaźnionego klubu z Rokitek i wypożyczyły Jakuba Grządkowskiego do końca obecnego sezonu.
26 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka potwierdza transfery! Już w sobotę zobaczymy czterech nowych piłkarzy.
Chojnowianka bardzo mocno zaangażowała się w pozyskanie nowych piłkarzy. Kilka dni temu informowaliśmy Państwa o możliwości pojawienia się pięciu zawodników w barwach biało niebieskich. Już w najbliższym spotkaniu ligowym na pewno zobaczymy trzech, a być może czterech adeptów futbolu, którzy zasilili Chojnowiankę.
26 marzec 2015, podinsp. Sławomir Masojć, Wszystkich komentarzy: 1
Zatrzymani sprawcy rozboju w Chojnowie.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Chojnowie ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w lutym br. napadli na 38-letniego mieszkańca Rokitek.

W niedzielę 22 lutego br. około godziny 9.00 38-latek został popchnięty i przewrócony na ziemię a następnie trzech sprawców kopało go po całym ciele. Kiedy doprowadzili napadniętego do stanu bezbronności zabrali mu portfel z pieniędzmi w kwocie 1000 zł oraz dokumentami i kartami bankomatowymi.

27 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum nr 2!! (video)
Jarmark Cudów, wspólne śniadanie na świeżym powietrzu, zumba, Flash Mob, mnóstwo pozytywnej energii i dobrej zabawy- społeczność Gimnazjum nr 2 w sposób wyjątkowy świętowała nadejście wiosny.
27 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 2
"Miałem takie marzenie, żeby zwyciężyć." - rozmowa z Kacprem Jędraszczykiem
W naszym mieście mamy wielu uzdolnionych sportowców reprezentujących różne dyscypliny. Wśród nich wyróżnić należy Kacpra Jędraszczyka, który dodatkowo, w ostatnim czasie, został wyróżniony przez legnicki portal l.ca.pl podczas gali na Najpopularniejszego Sportowca Miasta Chojnowa. Kilka dni po wyróżnieniu naszego piłkarza udało nam się z nim przeprowadzić rozmowę. Serdecznie zachęcamy do lektury.
26 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Niebezpieczny wyciek oleju na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Ciemnej
Dzisiejszy poranek był bardzo pracowity dla strażaków z chojnowskiej Jednostki Ratowniczo Gaśniczej. Kilka minut po godzinie 7:00 zostali oni wezwani do zdarzenia drogowego przy drodze krajowej 94. Tuż po zabezpieczeniu miejsca wypadku i powrocie do jednostki nastąpiło kolejne wezwanie.
26 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 94
Dziś, około 7.00, doszło do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr94. Kierowca Audi, jadący od strony Krzywej, twierdzi, iż wyjeżdżający z podporządkowanej drogi kierowca Volkswagena, chcąc skręcić w lewo ( w kierunku cmentarza), wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku obawy przed uderzeniem, kierowca Audi gwałtownie skręcił w prawo i wpadł do rowu. Do kontaktu między pojazdami nie doszło, dlatego trudno ocenić, czy faktycznie doszło do wymuszenia pierwszeństwa.
25 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
System nawadniania Stadioniu Miejskiego będzie gotowy lada dzień (foto)
Budowa bieżni na Stadionie Miejskim zakończyła się jeszcze w ubiegłym roku. Od tego czasu wielu sportowców korzysta już z obiektu, pomimo, że jeszcze nie wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Nasz stadion zmienił się nie do poznania. Nowa nawierzchnia nadała mu nowoczesnego wyrazu. Pojawiły się budki dla piłkarzy oraz miejsce do skoku w dal. Ostatnią kwestą, która pozostała do wykonania jest sama murawa oraz podłączenie systemu nawadniania.
30 marzec 2015, Partnerstwo ,
Prosty sposób na zwiększenie zysków Twojej firmy

Reklama ma kolosalny wpływ na rozwój firmy. Odpowiednio dobrana strategia marketingowa może zdziałać cuda. Decydując się na właœściwe narzędzia możemy w krótkim czasie odczuć wzrost zainteresowania naszymi produktami i usługami. Wybierając p󳜶rodki i niesprawdzone metody nie powinniœmy liczyć na wielkie zyski. Jak dobrać odpowiednie narzędzia reklamowe, by odnieœść sukces?

24 marzec 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 21
Ofensywa transferowa Chojnowianki. Do klubu może zawitać pięciu nowych piłkarzy!
KS Chojnowianka nie zakończyła jeszcze okienka transferowego. Prowadzone od dawna rozmowy dobiegają do końca. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem na chojnowskim stadionie kibice mogą zobaczyć pięciu nowych piłkarzy. Po ostatnim przegranym, ale całkiem dobrym meczu, nastroje wśród piłkarzy są pozytywne. Ulegliśmy Nysie Zgorzelec 0:2, w naszym składzie pojawiło się wielu juniorów, którzy jeszcze nie do końca są przygotowani fizycznie na grę w IV lidze.
25 marzec 2015, Rodzice, Wszystkich komentarzy: 0
PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU DLA WIKTORII

WIKTORIA URODZIŁA SIĘ Z PRZEPUKLINĄ OPONOWO-RDZENIOWĄ. JEST DZIECKIEM NIEPEŁNOSPRAWNYM RUCHOWO, JEŹDZI NA WÓZKU INWALIDZKIM. OBECNIE JEST PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA I WYMAGA INTENSYWNEJ REHABILITACJI. PROSIMY LUDZI O DOBRYM SERCU O PRZEKAZANIE 1% DLA WIKTORII.

25 marzec 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 1
GIMNAZJUM NR 2 W FINALE KONKURSU MUZYCZNEGO "POKAŻ JĘZYK: I KNOW I CAN"

W sobotę 16 marca 2015 dziesięć zespołów z Opolszczyzny i Dolnego Śląska zaśpiewało w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki swoje wersje popularnych utworów w ramach finału konkursu organizowanego przez Panią Europoseł Danutę Jazłowiecką, pod nazwą „Pokaż język: I know I can“.

24 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Zagospodarowanie podwórka ulic Witosa, Kolejowej, Kościuszki i pl. Dworcowego
Od blisko dwóch tygodni, na terenie Chojnowa prowadzona jest kolejna inwestycja. Obejmuje ona podwórka ulic Witosa, Kolejowej, Kościuszki i pl. Dworcowego. Do niedawna na ich terenie można było znaleźć między innymi konstrukcje wykonane z drewna, służące do zabawy dla dzieci, betonowy stół do tenisa czy kosze do gry. Większość wyposażenia podwórek nie spełniała jednak wymogów bezpieczeństwa, dlatego też niewiele osób z nich korzystało. Wiele do życzenia pozostawiał również stan trawy pokrywającej teren wyżej wymienionych podwórek. Przetarg na realizację inwestycji wygrała firma PHU Trans Piotr Agnieszka Osiadacz.