Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - marzec 2015

01 marzec 2015, Champion Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Łukasz Niemczyk awansował do finałów Mistrzostw Dolnego Śląska (video)
W dniu wczorajszym – Łukasz Niemczyk – nasz reprezentant stoczył drugi pojedynek podczas Mistrzostw Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Od samego początku liczyliśmy na dobry wynik. Nasz bokser nas nie zawiódł i w bardzo dobrym stylu odniósł drugie zwycięstwo. Wszystkie trzy rundy należały do Łukasza, który nie dał rywalowi chwili wytchnienia. Dzięki wczorajszemu pojedynkowi nasz reprezentant awansował do finałów, które rozpoczynają się dziś o godzinie 12:00.
03 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
KOBIETY - TERAZ MY!- montaż z okazji Dnia Kobiet
7 marca, Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, zaprasza Panie i Panów na montaż "KOBIETY- TERAZ MY!" w wykonaniu grupy teatralnej Antykwariat, działającej przy MOKSiR. W programie spotkania przewidziany jest również recital Pawła Orłowskiego"Śpiewam dla Ciebie"
30 marzec 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dobiegły końca praca remontowe w auli Gimnazjum nr 2

W grudniu, na łamach naszego portalu przedstawiliśmy postępy prac, jakie wykonano w szkolnej auli Gimnazjum nr 2. W pierwszej fazie dokonano renowacji ścian, sufitu oraz balkonu auli. W odświeżonej auli odbyły się już pierwsze szkolne uroczystości.

15 marzec 2015, Powiatowy Zespół Szkół , Wszystkich komentarzy: 0
III edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG, skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Za organizację konkursu odpowiedzialny jest Powiatowy Zespół Szkół. Odbywa się on pod Patronatem Honorowym Starosty Legnickiego.

Sklep Bigform