Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Archiwum - luty 2019

01 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Plany budowy chodnika z Chojnowa do Kolonii Kołłątaja powoli wcielane w życie
1 400 000 zł to orientacyjna kwota za jaką ma zostać zrealizowany chodnik łączący Chojnów z Kolonią Kołłątaja. W budżecie gminy Chojnów na 2019 rok na ten cel zarezerwowano ponad 750 000 złotych - resztę stanowić ma dotacja ze strony Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei.
01 luty 2019, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy z powiatu legnickiego i Legnicy mają nowego komendanta
1 lutego funkcję komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy objął młodszy brygadier Wojciech Huk. Uroczystość powierzenia obowiązków połączona była z pożegnaniem brygadiera Zdzisława Sokoła, który przeszedł na emeryturę.
01 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Budziwojów będzie miał nową świetlicę

W dniu wczorajszym zapadła oficjalna decyzja o budowie w Budziwojowie świetlicy terapeutyczno-integracyjnej. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski oraz Wicemarszałek Marcin Gwóźdź podpisali już promesę na dofinansowanie.

07 luty 2019, Partnerstwo,
Zadbaj o swoje zdrowie. Gabinet Rehabilitacji i Terapii Naturalnej zaprasza [WYNIKI KONKURSU]
Zadbaj o swoje zdrowie póki nie jest za późno - skorzystaj z oferty Gabinetu Rehabilitacji i Terapii Naturalnej Szymona Matysa, zdobywcy II miejsca w zestawieniu Orły Medycyny 2018. W ofercie zabiegi fizjoterapeutyczne oraz nowość w naszym mieście: Akupresura, Akupunktura, Elektropunktura, Moksa i Lecznicze Bańki Chińskie.
16 luty 2019, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Szachowy: trwają zapisy!

23 lutego o godz. 10.00 w Hali Sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się VIII Turniej Szachowy o Puchar Polskiej Miedzi, organizowany przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

Sklep Bigform