Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - luty 2017

06 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Awaria wody!

Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Oddział Wod-Kan informuje o kolejnej awarii wody.

06 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci z Chojnowa przechwycili ponad 2,5 tys. porcji narkotyków

700 porcji handlowych marihuany, 800 porcji metamfetaminy, tabletki extasy oraz 2 kilogramy tytoniu bez polskich znaków akcyzowych znaleźli w mieszkaniu należącym do 22-latka policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie. Sąd wobec zatrzymanego zastosował tymczasowy areszt. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

06 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Dawid Laskowski i Łukasz Niemczyk wyróżnieni na Gali Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

W sobotni wieczór w hotelu Qubus w Legnicy odbyła się Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego. Na miejscu nagrodzono m.in. najlepszego zawodnika, najlepszego trenera, czy też najpopularniejszych sportowców i trenerów ubiegłego roku.

06 luty 2017, Sail Swim, Wszystkich komentarzy: 0
Zawodnicy z Sail Swim na zawodach w Osiecznicy

Najmłodsi zawodnicy Szkółki Sail Swim Chojnów wzięli udział w IV Zawodach o Puchar Wójta Osiecznica. Zawody odbyły się 3 i 4 lutego 2017 roku na krytej pływalni w Osiecznicy.

03 luty 2017, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Natalia Szroeder w Galerii Piastów

Już 12 lutego o godzinie 15:00 zapraszamy na wyjątkowe, walentynkowe wydarzenie w Galerii Piastów. Na scenie zaprezentują się m.in. artyści z Music Factory w specjalnym musicalowym show, a gwiazdą dnia będzie gwiazda młodego pokolenia, Natalia Szroeder!

05 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Szkoła Podstawowa nr 3 zachęca do oddawania krwi

Po raz kolejny w naszym mieście będzie można oddać swoją krew i być może uratować komuś życie. Wystarczy dobra wola, dobry stan zdrowia i ukończone 18 lat.

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany w pracy chojnowskiego basenu

Klienci Basenu Miejskiego muszą przygotować się na zmiany w godzinach pracy pływalni, jakie nastąpią w dnach od 4 do 6 lutego.

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Koncert dla Karolinki - zobacz co będzie można wylicytować!

Już w najbliższą niedzielę w chojnowskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny "Dla Karolinki". Organizatorzy w ramach wydarzenia zaplanowali przeprowadzenie licytacji - wśród wystawionych rzeczy znalazły się m.in...

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lodowisko na ulicach i chodnikach

Opady deszczu i temperatura poniżej 0°C - to nie mogło się dobrze skończyć. Od wieczora mamy do czynienia z prawdziwym lodowiskiem na ulicach i chodnikach.

03 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie byłego chojnowskiego komendanta

Jacek P. - były komendant chojnowskiej policji nie trafi do więzienia. Prokuratura Okręgowa w Legnicy umorzyła postępowanie w jego sprawie, ponieważ nie była w stanie udowodnić mu złamania prawa.

03 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

02 luty 2017, Play City, Wszystkich komentarzy: 0
Zimowe Ferie w Play City

Już od 13.02-24.02.2017 r. zapraszamy wszystkich na zimową moc niespodzianek do Największego Parku Rozrywki w regionie – Play City. Za sprawą Ferii Zimowych na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji.

02 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Chojnowskie Kino Kultura w tym tygodniu proponuje nam m.in. „Powidoki”, czyli ostatni film zrealizowany przez Andrzeja Wajdę. W repertuarze tradycyjnie nie zabraknie także czegoś dla najmłodszych kinomanów.

02 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (3-9 lutego)

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 3 do 9 lutego 2017 roku.

02 luty 2017, KGP, KSP i PKO BP, Wszystkich komentarzy: 0
Policja ostrzega przed fałszywymi wnuczkami i policjantami
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Podarujmy im wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Wczoraj legniccy policjanci odnotowali, aż 6 nieudanych prób oszustwa.