Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - luty 2017

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poznaj tajemnice zamku Czocha

Położony nad Kwisą zamek Czocha to jeden z najsłynniejszych zabytków Dolnego Śląska. Okazję do szerszego poznania tego miejsca daje Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie.

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Poseł Kropiwnicki dopytuje się radnych o obwodnicę Chojnowa

Gościem ostatniej sesji Rady Miejskiej był Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Robert Kropiwnicki. Pochodzący z Legnicy parlamentarzysta Platformy Obywatelskiej poruszył kwestię remontu drogi krajowej nr 94 oraz budowy obwodnicy dla Chojnowa.

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z lutowej sesji Rady Gminy

Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 24 lutego w sali posiedzeń Urzędu Gminy w Chojnowie.

28 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 9
Kolejny projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego: Letnie zabawy taneczne pod gwiazdami

Jedni wolą narzekać na facebooku - drudzy działać i zgłaszać pomysły w ramach Budżetu Obywatelskiego. Otrzymaliśmy na naszą skrzynkę pocztową kolejny projekt, którego autorem również jest radny Paweł Grabek - tym razem skierowany jest on do mieszkańców północnej części Chojnowa.

27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już wkrótce emisja "chojnowskiego" odcinka programu "Nasz Nowy Dom"

Znany jest już termin emisji programu "Nasz Nowy Dom", który w zeszłym miesiącu był kręcony w naszym mieście.

27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski basen szuka wolontariuszy

W nocy z 11 na 12 marca chojnowski Basen Miejski gościć będzie kolejną edycję Nocnego Maratonu Pływackiego Otyliada 2017. W chwili obecnej organizatorzy wydarzenia poszukują wolontariuszy do pomocy w organizacji.

27 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Antykwariat na Dzień Kobiet

Po raz kolejny z okazji Dnia Kobiet chojnowskiej publiczności zaprezentuje się grupa teatralna Antykwariat; tym razem w spektaklu "Eliksir starości".

27 luty 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatny kurs przygotowujący do matury z matematyki!
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
28 luty 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Akwarium dla dziecka - czy to może się udać?

Niejeden rodzic codziennie wysłuchuje próśb swojej pociechy, która chciałaby mieć własne akwarium. Jedni uważają, że zakup akwarium dla dziecka nie jest zbyt dobrym pomysłem, natomiast inni twierdzą, iż takie coś może dziecka nauczyć odpowiedzialności. Jak więc to wygląda w praktyce? Czy rzeczywiście warto jest kupować dziecku akwarium, czy może lepiej się wstrzymać?

25 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kobiety zdominowały Galę Mistrzów Sportu. Emilia Dziurbiel sportowcem roku gminy Chojnów

Wczorajszego wieczoru świetlica wiejska w Starym Łomie gościła kolejną edycję Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. W minionym roku sport w naszej gminie zdominowały kobiety - to właśnie one zajęły wszystkie miejsca na podium plebiscytu. Statuetka najlepszego sportowca roku powędrowała do Emilii Dziurbiel - pochodzącej z Okmian akrobatki sportowej, reprezentantki Złotoryjskiego Towarzystwa Akrobatycznego Aurum. Podium uzupełniły Małgorzata Światłoń i Anita Małek.

24 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Chojnowski Budżet Obywatelski - pojawił się projekt linowego placu zabaw

Linowy plac zabaw w południowej części Chojnowa? Taki projekt wpłynął do Urzędu Miejskiego w Chojnowie. Jego autorem jest radny Paweł Grabek.

24 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Sprawdźcie, co ciekawego przygotowało dla nas na ten weekend chojnowskie Kino Kultura. W tym tygodniu w repertuarze dominuje komedia, więc z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy.

24 luty 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

23 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowanie dla Piekarni Kryszczuk

Serdecznie dziękujemy Piekarni Kryszczuk za wsparcie tegorocznej akcji zorganizowanej z okazji Tłustego Czwartku i przekazanie nam słodkości, które mieliśmy okazję rozdać wśród mieszkańców naszego miasta.

23 luty 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowanie dla Piekarni Kupczyk

Serdecznie dziękujemy Piekarni Kupczyk za wsparcie tegorocznej akcji zorganizowanej z okazji Tłustego Czwartku i przekazanie nam słodkości, które mieliśmy okazję rozdać wśród mieszkańców naszego miasta.

Sklep Bigform