Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - luty 2016

26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Już w sobotę gala piłkarska Chojnowianki

W sobotę 27 lutego, sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji gościć będzie galę piłkarską z udziałem wszystkich zawodników klubu Chojnowianka.

22 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielki sukces chojnowskich młodzików

Młodzi piłkarze, podopieczni trenera Łukasza Kurczaka, w minioną niedzielę wzięli udział w turnieju halowym o puchar burmistrza Złotoryi i zajęli w nim I miejsce.

21 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Maraton Grozy w legnickim kinie Helios

26 lutego w legnickim kinie Helios odbędzie się nocny Maraton Grozy. Uczestników maratonu czeka noc pełna strachu. 3 z 4 zaprezentowanych filmów będą przedpremierowymi pokazami. Jedno jest pewne – po takiej nocy długo nie będziecie mogli zasnąć.

23 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zawszę daję z siebie wszystko - rozmowa z Małgorzatą Światłoń, najlepszym sportowcem gminy

Koszykarka 2-ligowego Ekonoma Legnica, siatkarka, biegaczka, triathlonistka, uznana najpopularniejszym sportowcem Gminy Chojnów - mowa rzecz jasna o Małgorzacie Światłoń. Naszemu portalowi odpowiedziała na pytania dotyczące m.in. minionego sezonu, planów na przyszłość i wparciu jakie otrzymuje od najbliższych.

20 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Małgorzata Światłoń i Jakub Wołoszyn triumfatorami plebiscytu na najpopularniejszego sportowca

Za nami gala finałowa VIII Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera, organizowanego przez portal LCA.PL oraz Gazetę Legnicką. Tym razem spotkanie najlepszych sportowców z powiatu legnickiego oraz Legnicy miało miejsce w hotelu Milenium. Zwycięzcami plebiscytu z terenu naszych gmin zostali Małogrzata Światłoń i Jakub Wołoszyn.

19 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kręgielnia - od marca z opłatami (aktualizacja)

Od marca Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wprowadza opłaty na korzystanie z kręgielni, działającej w chojnowskim Domu Kultury. Kwota ma na celu pokryć koszty jednorazowych skarpet, dezynfekcji butów, ceny olejów do konserwacji i utrzymania torów itp.

19 luty 2016, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Studenci zapraszają do gry terenowej „Lwy Legnicy”

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego zaprasza do udziału w terenowej grze pt. „Lwy Legnicy”, która odbywać się będzie w dniach 22-25 lutego br. Gościem specjalnym będzie Paweł Biszczak – mistrz Polski i Europy i Świata w kickboxing K-1.

19 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już dzisiaj poznamy najlepszych sportowców miasta oraz gminy Chojnów

Już dzisiaj o godzinie 19:30 w legnickim hotelu Milenium odbędzie się uroczysta gala wręczenia statuetek i nagród osobom wybranym w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera, organizowanym przez portal LCA.PL oraz Gazetę Legnicką. Wśród nagrodzonych znajdą się reprezentanci miasta oraz gminy Chojnów.

19 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mniejsze opłaty za żłobek dzięki dofinansowaniu z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego

Jak informuje Urząd Miejski, miasto Chojnów otrzymało dofinansowanie z Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego dla nowo uruchomionego żłobka. W ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 "Maluch - edycja 2016" (moduł 2 dla gmin)" żłobek otrzymał 76 400 złotych.

18 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs. W tym tygodniu mieliśmy do rozdania bilety na jutrzejsze seanse „Planety Singli” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wasze odpowiedzi były bardzo kreatywne! Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

28 luty 2016, Partnerstwo,
My Travel - nowe biuro podróży w Chojnowie

Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja a może egzotyczne Malediwy? Czemu nie? Nasze biuro w profesjonalny sposób pomoże Państwu zrealizować wyjazd na wymarzone wakacje. Zapewniamy naszym klientom wybór oferty dopasowanej do ich potrzeb oraz możliwości. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

18 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Woda zdatna do spożycia - informację potwierdził Sanepid (aktualizacja)

Oficjalnie woda w gminnych wodociągach jest czysta i zdatna do spożycia. Informację w tej sprawie potwierdził Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legnicy.

18 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Według nieoficjalnych informacji woda w gminnych wodociągach jest już czysta

Wyniki badań pobranych wczoraj próbek wody z wodociągu w Czernikowicach i Okmianach wskazują że woda w gminnych wodociągach jest już zdatna do spożycia.

18 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rok Sienkiewiczowski również w Powiatowym Zespole Szkół

W styczniu informowaliśmy o ustanowieniu roku 2016, rokiem zmarłego 100 lat temu Henryka Sienkiewicza - polskiego nowelisty, powieściopisarza i publicysty, laureata Nagrody Nobla. W obchody tego wydarzenia włączył się także chojnowski Powiatowy Zespół Szkół.

18 luty 2016, GZGKiM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Harmonogram dostawy wody pitnejPrzedstawiamy harmonogram dostawy wody pitnej, obowiązujący od 17 lutego do odwołania.
Sklep Bigform