Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Archiwum - luty 2016

29 luty 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkanoc z Galerią Piastów

Chcesz mieć pięknie udekorowany stół wielkanocny? Przyjdź z rodziną do Galerii Piastów, gdzie pod okiem fachowców pomalujecie pisanki i zrobicie własnoręcznie niepowtarzalne ozdoby.

29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kradzież w Legnicy - rozpoznajesz te kobiety?

Komenda Miejska Policji w Legnicy prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy z lokalu mieszkańca Legnicy. Kradzieży dokonały trzy kobiety zarejestrowane kamerą monitoringu. Prokurator Rejonowy w Legnicy zezwolił na publikację wizerunku osób podejrzewanych o dokonanie tej kradzieży.

29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przyjdź pod obelisk - uczcij pamięć Żołnierzy Wyklętych

Już jutro obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - uroczystości związane z tym świętem obchodzone będą również w Chojnowie.

29 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga! Przerwa w dostawie wody

Jak informuje Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ze względu na prowadzone prace przy budowie kanalizacji w Rokitkach i Zamienicach, w dniu 1.03.2016 nastąpi przerwa w dostawie wody od godziny 8:00 do 10:00 w...

29 luty 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs historyczny - Śladami Napoleona

25 lutego 2016 roku w Legnicy odbył się regionalny konkurs wiedzy o Napoleonie i jego dokonaniach, który przebiegł pod hasłem „Śladami Napoleona”. Wzięły w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Legnicy i okolic.

28 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Fotorelacja z Gali Mistrzów Sportu Gminy Chojnów

Za nami zorganizowana w wiejskiej świetlicy w Krzywej Gala Mistrzów Sportu Gminy Chojnów. Tym razem sportowe święto połączone zostało z lokalnymi obchodami 70-lecia Ludowych Zespołów Sportowych. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

27 luty 2016, Gimnazjum nr 1, Wszystkich komentarzy: 0
Niecodzienne spotkanie

26 lutego w szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. Naszym gościem był Eddie Millar: Szkot, który mieszka w Wishaw niedaleko Motherwell w Szkocji. Eddie odwiedza Chojnów już od kilku lat, ma tu przyjaciół, ale w Gimnazjum nr 1 gościł po raz pierwszy.

26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Plaga zachorowań na świńską grypę na Dolnym Śląsku - przypadek również w Chojnowie

Nie ma dnia w którym lokalne media nie informują o kolejnych zachorowaniach na świńską grypę, wśród osób u których potwierdzono obecność wirusa A/H1N1 znalazła się 6-letnia mieszkanka Chojnowa. Serwis naszemiasto.pl informuje o łącznie 98 osobach w naszym regionie, zarażonych tym wirusem.

26 luty 2016, Szkoła Podstawowa nr 4, Wszystkich komentarzy: 0
Duże sukcesy uczniów z chojnowskiej "czwórki"

W Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie co roku odbywają się liczne zawody i konkursy: szkolne, międzyszkolne, a także ogólnopolskie. W I semestrze w tym roku szkolnym nasi uczniowie odnieśli w konkursach duże sukcesy.

26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zbliża się IV edycja Międzyszkolnego Konkursu DENG DENG

Już po raz czwarty Powiatowy Zespół Szkół gościć będzie Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DENG DENG dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Podobnie jak w latach poprzednich, konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Starosty Legnickiego.

26 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Kradzież w Goliszowie - zatrzymani kłusownicy odłowili prawie 200 kg karpia

Wczoraj, około godziny 21:00 funkcjonariusze Komisariatu Policji otrzymali informację o dwóch mężczyznach dokonujących nielegalnego połowu ryb na terenie zbiornika wodnego należącego do spółki rybackiej w Goliszowie.

25 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podziękowania wszystkim ludziom dobrej woli

Społeczne Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Specjalnej Troski w Chojnowie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, którzy przekazali 1% podatku dla naszego stowarzyszenia. Zarząd pragnie poinformować, że dzięki Państwa wsparciu nasi podopieczni mogli pojechać na wycieczkę do wrocławskiego ZOO, zorganizowaną z okazji Dnia Dziecka.

25 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie organizowanego przez nas konkursu, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse filmu „Deadpool” w legnickim kinie Helios. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.

25 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca konkurs, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na jutrzejszy nocny Maraton Grozy w legnickim kinie Helios.

25 luty 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania bilety na "Deadpool"

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania bilety na jutrzejsze seanse filmu „Deadpool” w legnickim kinie Helios.

Sklep Bigform