Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - luty 2015

24 luty 2015, Partnerstwo,
Bank Spółdzielczy w Chojnowie

Bank Spółdzielczy w Chojnowie od blisko siedmiu dekad wsłuchuje się w potrzeby swoich Klientów. Jest polskim bankiem łączącym tradycję z nowoczesnością, w którym każdy Klient może liczyć na indywidualną obsługę. Bank stawia na jakość i wysoki standard usług dbając o dialog partnerski z każdym Klientem. Służy również fachowym doradztwem i pomocą. Rekomendacją dla jego działalności jest coraz większa liczba zadowolonych Klientów.

14 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś Walentynki - jak je spędzić?

Walentynki– coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. Walentynki mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Słowa krytyki dotyczą przede wszystkim komercyjnego i konsumpcjonistycznego podejścia. Ponadto podkreśla się, że miłość powinno okazywać się drugiej osobie przez cały rok, a nie „na pokaz”, 14 lutego.

13 luty 2015, SP 4, Wszystkich komentarzy: 0
Profilaktyka z teatrem Inspiracja z Krakowa
12 lutego 2015r w naszej szkole odbywały się spektakle profilaktyczne dla uczniów całej szkoły. Pedagog szkolny Maria Pura zaprosiła goszczącą już nie jeden raz w naszych murach, grupę teatralną „Inspiracja” z Krakowa.
13 luty 2015, Partnerstwo ,
Bal Sekcji Tańca Towarzyskiego

Zgodnie z zapowiedzią, 24.01.2015 r. w Domu Schrama, odbył się II bal organizowany przez Sekcję Tańca Towarzyskiego w Chojnowie. Był on częścią chojnowskiego karnawału, w tym roku obchodzonego w Domu Schrama przez duże ,,K”. W każdą sobotę Dom Schrama był bowiem miejscem imprez karnawałowych. Były to zarówno spotkania opłatkowe, jak i zabawy organizowane przez stowarzyszenia zrzeszone w naszym mieście.

13 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejne sparingi Chojnowianki i Rokitek już jutro - zapraszamy!
Jutro Walentynki – „Dzień zakochanych” – nie wszyscy będą jednak świętować. Piłkarze zarówno Chojnowianki, jak i Czarnych Rokitki rozegrają w sobotę mecze sparingowe. Liga zbliża się wielkimi krokami, a szkoleniowcy obu ekip nie zamierzają rezygnować z jakichkolwiek zajęć sportowych. Mecze kontrolne dają trenerom wiele do myślenia, a zarazem pozwalają na testowanie poszczególnych wariantów taktycznych.
13 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Dziś piątek trzynastego- faktycznie pechowy?

Mimo tego, że wielu z nas nie wierzy w wróżby, przesądy czy zabobony- piątek trzynastego jest dniem, w którym każdy z nas choć przez chwilę zastanowi się nad tym, czy nie powinien uważać na pecha bardziej niż zwykle. Piątek trzynastego to jedna z najbardziej znanych obaw. Cokolwiek złego wydarzy się w tym dniu stwierdzamy: nic dziwnego, w końcu dzisiaj „trzynasty piątek”.

12 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tłusty Czwartek z portalem chojnow.pl i Piekarnią Kupczyk Na rozdaniu pączków, nie zakończyliśmy dzisiejszej akcji. Chwilę później przyszedł czas na faworki! Jak się okazało, chrusty cieszą się równie dużą sympatią chojnowian.Mieszkańcy miasta przyjemnością sięgali po słodkości, chwaląc ich doskonały smak.

12 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tłusty Czwartek z portalem chojnow.pl i Piekarnią Kryszczuk
Redakcja portalu wraz z piekarnią Stanisława Kryszczuka, postanowiła osłodzić chojnowianom czwartkowe przedpołudnie. Na własne oczy przekonaliśmy się, że Tłusty Czwartek w naszym mieście trwa na całego.
12 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Już w sobotę Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Czarnych Rokitki!
W najbliższą sobotę o godzinie 10 rozpocznie się turniej piłki nożnej o Puchar Prezesa Klubu Czarni Rokitki. W zawodach wezmą udział chłopcy urodzeniu w latach 1996 i młodsi. Do zawodów zgłosiło się pięć zespołów: Majstry, Chłopcy Radarowcy, Sokół Krzywa, Huncwoty, Scorpions. Turniej zostanie rozegrany systemem każdy z każdym jeden mecz. Przewidywany czas trwania meczu 12 minut. Patronat medialny nad imprezą objął portal chojnow.pl. Kibiców zapraszamy do Hali przy ulicy Matejki !
12 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dziś dzień wszytkich łasuchów - "Tłusty Czwartek" - życzymy smacznego!
Tłusty Czwartek - Ostatni czwartek przed Wielkim Postem (Środą Popielcową) rozpoczynający ostatni tydzień karnawału. W ten dzień zwyczajowo objadamy się pączkami i faworkami (w niektórych rejonach Polski zwanych chrustem). Jeszcze jakiś czas temu w polskich domach obok słodkości przygotowywało się też tłuste kiełbasy, kasze, słoninę, skwarki i inne potrawy jak najbardziej tłuste.
12 luty 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 3

Środowy poranek, przedszkolakom z grupy Motylków Przedszkola nr 3, dostarczył wielu wrażeń. Na ten dzień zaplanowano bowiem uroczystość z okazji dla Babci i Dziadka. Tuż przed godziną 9:30, sala wypełniła się gośćmi, którzy z dumą spoglądali na swoich wnuków.

11 luty 2015, Gimnazjum Nr 1, Wszystkich komentarzy: 2
Plotkom wbrew

Wielki amerykański pisarz Mark Twain powiedział : ”Pogłoski o mojej śmierci są mocno przesadzone”.

Ta żartobliwa sentencja jak ulał pasuje do obecnej sytuacji, w jakiej znalazło się Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Chojnowie. Od jakiegoś czasu pojawiają się informacje o zamknięciu naszej szkoły. Mówiąc eufemistycznie, są to informacje mijające się z prawdą, a co za tym idzie bardzo dla nas krzywdzące.

13 luty 2015, Partnerstwo , Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs- wygraj walentynkową kolację w Piccolo Mondo! (Aktualizacja- wyniki)

Nie macie pomysłu na Walentynkowy Wieczór? Serdecznie zapraszamy do pizzerii Piccolo Mondo na romantyczną kolację. Skomponowane na tę okazję menu i nastrojowa, włoska muzyka na żywo- to wszystko będzie czekało na gości w sobotni wieczór w chojnowskim lokalu.

11 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 4
Pierwszy sparing Chojnowianki na remis!
W miniony weekend KS Chojnowianka rozegrała pierwszy sparing przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną. Choć sytuacja w klubie nie jest rewelacyjna to nasi piłkarze w 16 zameldowali się w Legnicy, gdzie o godzinie 18:00 rozegrali spotkanie kontrolne. Pod wodzą trenera Chrzanowskiego, który za wszelką cenę stara się poukładać zespół, nasi piłkarze przystąpili do rywalizacji. Naszego oponenta – Odrę Chobienia- prowadzi obecnie były szkoleniowiec biało niebieskich Andrzej Słowakiewicz.
11 luty 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Jutro "Tłusty Czwartek" dzień, kiedy tysiące kalorii nikogo nie przestraszą.

Jutro „Tłusty Czwartek”! Dla wielu z nas to jeden z piękniejszych dni w ciągu roku, dla innych natomiast walka z samym sobą – zjeść czy nie zjeść. Pączki, chrusty i inne słodkości zapełnią półki sklepowe po brzegi. Od samego rana wielu z nas dzień rozpocznie zapewne od kawy i…. czegoś naprawdę tłustego.

Sklep Bigform