Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Archive - January 2017

03 January 2017, admin, All comments: 0
Środki pirotechniczne w centrum Chojnowa. Blokada ulic. Ewakuacja mieszkańców (aktualizacja)

Złe wieści dochodzą do nas z rejonu ulic Ciemnej i Komuny Paryskiej - przejazd obydwoma ulicami został zablokowany przez policję. Nie można także przejść - mieszkańcy sąsiedniego budynku zostali ewakuowani.

03 January 2017, Nadesłane ogłoszenie, All comments: 0
Zaginiony pies
W noc sylwestrową w miejscowości Jadwisin (powiat złotoryjski) uciekła z domu suczka. Wystraszyła się huku petard. W chwili gdy uciekła miała na sobie obrożę przeciw pchłom.
03 January 2017, admin, All comments: 0
Święto Trzech Króli z chórem Skoranta i Orkiestrą Dętą Piotra Koziara

Po raz kolejny chojnowski chór Skoranta oraz orkiestra pod dyrekcją Piotra Koziara zapraszają na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w najbliższy piątek w kościele farnym pw. św. Apostołów Piotra i Pawła.

06 January 2017, Partnerstwo,
Firma Stahlbau Narzędziownia w Chojnowie szuka pracowników
Firma Stahlbau Narzędziownia Sp. z o.o. w Chojnowie zatrudni kobiety i mężczyzn do pracy przy montażu oraz obrabianiu plastikowych części samochodowych.
02 January 2017, Kasia_, All comments: 1
Odpowiedz na proste pytanie i wygraj miesięczny karnet do siłowni Hardcore Fitness - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy, zapewne niejeden z Was na liście noworocznych postanowień zapisał obietnicę zadbania o lepszą kondycję fizyczną bądź utratę kilku kilogramów. Z nami realizacja tego postanowienia może stać się łatwiejsza!

02 January 2017, admin, All comments: 0
Podsumowanie akcji "Trzeźwy Poranek". Zatrzymanie pijanego kierowcy w Chojnowie

Zdaniem policjantów sylwestrowa noc w naszym regionie upłynęła spokojnie - funkcjonariusze nie odnotowali żadnych poważniejszych zdarzeń kryminalnych oraz incydentów z fajerwerkami. Do zatrzymań doszło jednak 1 stycznia, gdy funkcjonariusze rozpoczęli kontrole na drogach.

02 January 2017, admin, All comments: 0
Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w Gminie Chojnów

Wraz z początkiem nowego roku przedstawiamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Chojnów w 2017 roku.

02 January 2017, admin, All comments: 0
Co przynosi rok 2017?

W jakie dni nie pójdziemy do pracy? Kogo w tym roku będziemy wspominać? Jakie wydarzenia sportowe na nas czekają? Sprawdź.

02 January 2017, admin, All comments: 0
Zapis wideo grudniowej sesji Rady Miejskiej

Za nami ostatnia sesja Rady Miejskiej w roku 2016. Tym razem głównym punktem obrad było uchwalenie Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Chojnowa oraz budżetu na rok 2017.

02 January 2017, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Witelon Jam Session z funkiem, bluesem i muzyką pop!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na styczniową odsłonę Witelon Jam Session, który odbędzie się 17 stycznia 2017 roku w Domu Studenta naszej Uczelni.

03 January 2017, admin,
Plan wizyt duszpasterskich w pierwszym tygodniu 2017 roku

Nowy rok zaczynamy od przedstawienia planu wizyt duszpasterskich w pierwszym tygodniu 2017 roku.

01 January 2017, Kasia_, All comments: 1
Życzenia noworoczne od portalu chojnow.pl

Drodzy Czytelnicy! Witamy w 2017 roku!

05 January 2017, Partnerstwo,
Praca w Chojnowie

NTT Group to firma oferująca części do napędów mechanicznych. Do naszego oddziału w Chojnowie zajmującego się produkcją elementów napędowych poszukujemy kandydatów na stanowisko...

02 January 2017, Partnerstwo,
Rzemiosło wokół nas – prezenty rzemieślnicze
Słowa "rzemiosło" i "rzemieślnik" uznawane są za synonimy doskonałej jakości. Często lokalni projektanci i twórcy nazywają tak siebie i swoje wyroby. Chcą się tym samym widzieć w gronie wykwalifikowanych mistrzów z dyplomami poświadczającymi ich kompetencje. "Rzemieślnicza robota" pozostaje synonimem maestrii oraz rzetelnej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie.
01 January 2017, Partnerstwo,
Rzemiosło wokół nas - rzemieślnicze zawody rzadkie

Praca towarzyszy człowiekowi od początku dziejów, jest stałym elementem otaczającej nas rzeczywistości i, podobnie jak wiele innych elementów, podlega ewolucji. Zmiany, jakie dokonują się w rodzajach zawodów, ale też w sposobie ich wykonywania, są przede wszystkim skutkiem rozwoju cywilizacji i technologii, także kultury będącej skutkiem gospodarczej działalności człowieka. Z tego też powodu niektóre zawody, jeszcze do niedawna bardzo popularne, obecnie są niezwykle rzadkie lub zupełnie nieobecne.

Sklep Bigform